Treść opublikowana przez _Makki_
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No ba, tak na dobranoc i zebys nie szukal OSTATNI raz TAK, znam dwoch z tym samym setupem. Nie no u mnie jest spoko. Ale jak kupowalem zimowki to pamietam ze wyszlo ile kosztowaly kosztowaly felgi. Ale zona do dzisiaj mysli ze to z oponami
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Zona nigdy nie powinna wiedziec ile co kosztuje do Audi. Bo predzej czy pozniej zostanie to wykorzystane przeciwko nam. Albo mozna zawsze mowic ze to promocja lub wyprzedaz. Tak jak kobity mowia o zakupach, ciuchach, kosmetykach, spa, butach itp..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Kolo schowane bo idzie na to auto gleba 45/35. Nic nie obciera przy S-Line i nie bedzie obcieralo przy zestawie Eibacha. Tak to replika..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Skad ja to znam Oki, nie bede juz zapodawal zdjec do Twojego watku [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 23:57_________________________________________________ No to uwazam ze jako pierwszy na forum mozesz zapodac 21" do B8 A jak 21" wyglada na B8 to mozesz juz sam pogooglowac bo obiecalem ze nie bede zdjec zapodawal...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Aaaaa, juz kumam. Tak z kolega robilismy przymiarki i obliczenia na B8:) Prosze Cie bardzo: "Jezeli zostaje sie przy zawieszeniu S-Line to takie rozmiary powinny pasowac bez dystansow i bez wystawania opony: 8,5x19 i 8,5x20 ET32< i oczywiscie wieksze ET Opony nie szersze niz 255. Moze byc 245/35R19 i 245/30R20 jezeli ET bedzie mniejsze niz 35. 9x19 i 9x20 ET38< i oczywiscie wieksze ET Opony nie szersze niz 255. Przy ET42 i wyzej mozna zastosowac 265/35R19 i 265/30R20 9,5x19 i 9,5x20ET44< i oczywiscie wieksze ET Opony 255 i 265. (zestaw Stassis Engineering to 9,5x20 ET47 z 275.30.20!!) Szerszych felg niz 9,5" nie warto zakladac jezeli nie bedzie wiekszej gleby niz S-Line. Opcje hardcorowe: Probowalismy 10,5x19 przod i tyl z zawieszeniem S-line! Fegla z ET52 z tylu pasuje cacy i jest prawie na rowno z nadkolem. No moze 1-2mm w srodku. Z przodu trzeba miec okolo ET49 z felga 10,5" i wtedy wchodzi karta papieru miedzy felge a zawieszenie. Przy glebie wiekszej niz S-Line: Bezpiecznie wchodzi 9,5x20 ET35 z kapciami 245/30R20 Wedlug naszych obliczen nawet 10x20ET42 z kapciem 255/30R20 Wedlug naszej "fantazji" daje rade tez 10,5x20 ET48 z 255/30R20 Hardcore na maxa na tyl to 11x20 ET45 z 285/25R20.."
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
He? Jakie przymiarki? Nie kumam
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Polerowany rant jest ok, ale nie do bialego z czarnym pakietem A zaciski na bialo, hmm jakos tego nie widze za bardzo..[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 16:28_________________________________________________ Felgi sa calkiem OK ale kurde airride na B8 wedlug mnie Nie jestem zwolennikiem schowanej felgi pod nadkole.. Co oni maja z tym w belgii, kurcze jakis sport narodowy sie z tego tam zrobil. Gdzie nie widze airride to belgia..[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 16:31_________________________________________________ Alo Michal. OT: Gdzie w norkowni jestes?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 16:32_________________________________________________ Whispbar jest za niski do dedykowanej trumny Skiguard do B8. To po 1. A po 2 nie moglem nigdzie znalesc wersji czarnej bo Whispbar w alu mi nie pasuje. Do mojego Skiguarda mam belki Mont Blanc. Moze troche old school ale przynajmniej sa czarne i opuszczaja trumne prawie na sam dach Jest tak nisko ze nie ma mowy zeby wlozyc nawet rekawice do mycia miedzy dach a bagaznik. Odnosnie RS2 to ten jest super. 100% orginal i maly przebieg. Auto kolekcjonerskie! Opisywane na norkowym forum. Ale wlasciciel jest z deko optymista bo cena zaporowa.. Mam na oku RS2 pod Bergen. Wlasciciel nie za bardzo wie czym jezdzi, 100% orginal i fotele tylne po przerejstrowaniu z varebila sa jak nowe. Bylem ogladac i jezdzilem. Lakier jest zaniedbany, w srodku syf ale przeglady w ASO robione, pelna dokumentacja i cena jak narazie prawie polowa tego co w/w. Narazie to czekam na info odnosnie pracy po nowym roku. Mamy okolo 2 lat prefabrykacji w PL i staram sie wbic do tego projektu. A jak to wyjdzie to plany odnosnie auta zabawki zastana przelozone na pozniej. Jezeli dojdzie do tymczasowej przeprowadzki do PL to przeciez nie moge jezdzic 2.0TDI BTW: Z ledami tylnymi zaczal sie cyrk. Choinka w lewej lampie zewnetrznej. A do Krakowa daleko Dolina na cale swieta, hehe. Za tydzien przeglad 60tys km w ASO. Szkoda ze nie moge tego zrobic w PL bo dokladnie to samo robia na 60tys km a roznica w cenie to okolo 1400PLN.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
W tym przypadku powiedzenie "show, no go" dobrze sie sprawdza. Wedlug mnie 20" i dobra gleba w PL to problem. Ale jak ktos ma kase i lubi zmieniac felgi, opony i zawieszenie co sezon to mozna sie tak bawic. Szczerze to ja mam problem w PL z 19" 255/35 i zawieszeniem S-Line -30. Jezeli chodzi o B8 to wydaje mi sie ze z 20" optymalnie jest miec gume 245/30. Ale to chyba nie jest profil na Polske Tak to wyglada na RS6 II 9x20 ET35. Auto ma zawias S-Line. Za niedlugo bedzie na Eibach Sportline 45/35.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
W Norwegii wiekszosc lata na replikach RS6 II bo w 20" nowe z odpowiednia szerokoscia i ET sa nie do wyrwania. Repliki 20x9 ET35 + Nankang NS2 albo Vredestein Ultrac Sessanta 245/30-20 to koszt od ok 5500zl do ok 6500zl. Jak za komplet nowek to nie jest zle.. Za to jeden ze znajomych zamowil do B8 3.0TDI fele HRE z USA, 4100 dolcow. Do tego dojdzie jeszcze vat + transport do Norwegii + opony = WARIAT
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Wlasnie ja chce cale czarne felgi bez zadnych rantow i dodatkow polerowanych. Bialy + polerowany rant lub jakis chrom wogle mi nie lezy. Biale auto z czarnymi dodatkami i czarnymi felgami WEDLUG MNIE wyglada jakos tak ciekawie.. A biale auto z czarnymi dodatkami i alu felgami lub z dodatkami polerowanymi wyglada mdlo, bez jaj. Flaki z olejem Dla porownania: OEM, nudna... taki normalny look. Troche lepiej, bo ciemniejsza felga ale znowu te polerowane elementy. Tutaj jak juz pisalem wczesniej zaluje tego wyboru. Czarne felgi, zdecydowanie najlepsza opcja: Ale mozna jeszcze cos pokombinowac np z bialym rantem: Albo grafit:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania: Tutaj 20x9 ET35: BTW: Lakier tej A4 jest pokryty 2 warstwami cudownego Swissvax Crystal Rock!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dzieki. Dobrze ze moje zboczenie moze sie przydac dla kogos [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:40_________________________________________________ Jakies zboczenia trzeba miec inaczej tak jakos nudno jest [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:41_________________________________________________ Dzieki, spoko. Niedlugo przygotowanie do sezony z pelna korekta lakieru i zabezpieczenie. Bedzie tez troche roboty w srodku..[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:42_________________________________________________ Po tym myciu nie. Sa jeszcze jakies resztki 2 powlok AG EGP i 2 powlok AG HD Wax.. Nastepny etap zabezpieczenia to pelna korekta maszyna DA + mleczka Scholl. Na to bedzie jakis sealant, ale jeszcze sie zadecydowalem jaki. Na koniec SV Glacier.[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:47_________________________________________________ [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:48_________________________________________________ Felunek jak dla mnie na zime moze byc. Z czasem elementy polerowane troche mi nie podchodza (jak do mojego auta).. Ale do TAKIEJ BMW troche za bidne! [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 01:51_________________________________________________ Wlasnie wygooglowalem jeszcze ten sklep: http://samochodowekosmetyki.pl/pl/produkt/658/cquartz-ironx.html[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 17:37_________________________________________________Nowe zabawki do kolekcji:) -lampa 2x500W z teleskopem do 230cm -szampon Chemical Guys Maxi Suds II 473ml -plyn do zabezpieczania dywanikow, wnetrza itp - 303 Fabric Guard 59ml, docelowo ma byc Chemical Guys Fabric Guard -wosk do felg Chemical Guys Wheel Guard 226g, podobno bardzo dobry, trzeba przetestowac -plyn do mycia szyb Chemical Guys Streak Free Window Clean 473ml Jak dobrze pojdzie do zaczynam przygotowanie auta do sezonu w piatek przed poludniem i moze do poniedzialku/wtorku uda mi sie skonczyc. Zona dala mi wolne :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 19:02_________________________________________________A co wiara mysli o czyms takim? 20" ET35, musze jeszcze sprawdzic szerokosc
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
To chyba ja czegos nie kumam Ty miales orginalne zawiezenie S-Line tak, w A4 B8 to jest -30mm. I zalozyles Pro kit -30mm. To efekt nie jest ten sam?? Widze ze Eibach ma takze zestaw Sportline 45/35. Tzn ze wzgledem S-Line przod bedzie -15mm a tyl 5mm? nigdy w zyciu nie zakladalem samych sprezyn. Mialem gwint w 3 autach i tam kwestia ustawiania byla up to me...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron: z szybami jako tako, jak Tobie sie podoba to ok. Ja uwazam ze albo wszystkie na jasno, albo nic Nie myslales zeby wywalic ramke od tablicy z przodu? Nie wiem tylko jak rozmiarowo polskie tablice sa bo norweska wchodzi perfekt w ten otwor w grillu: PS: Nie myslales zeby zmienic lusterka od 2010?? Mial bym od kogo moda skopiowac
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Bedziesz mial kiere po tej stronie tez? Zartuje Pawel! Gratulerer med dagen hehe, to beda najdluzsze 3 miesiace w Twoim zyciu!
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Nie, jego A5 jest fwd. Chodzi Ci o rozna szerokosci felgi?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 16:56_________________________________________________ okolo 5000zl
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Patrox: A cos takiego Ci sie podoba? Moj znajomy sprzedaje felgi Kleemann TS-7. Maja ok 2000km przejechane.. 9x20 ET35 przod i 10.5x20 ET40 tyl. Przy Twojej glebie moze byc calkiem calkiem )
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Mniejsze lusterka sa od mod 2010 a alu mozna sobie wybrac jak sie chce Tylko ze dla mnie alu + bialy kolor jakos nie przemawia. Lepiej wyglada bialo-czarny zestaw. Nie wiem, moze jestem dziwny, ale wydaje mi sie ze jak z przodu nie ma chromowanych obramowek przeciwmgielnych to auto jakos tak "bidnie" wyglada....
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Serio nie. To co mnie sie zdazylo to byl czysty przypadek. Musialem jechac pozniej z kluczykiem do zony bo po wylaczeniu auta byla lipa.. Tylko FIS daje znac dzwiekowo i na wyswietlaczu ze "kluczyk jest poza autem".
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
uff, fura Mojej pani tez bardzo podoba sie Q7.. Pimp ride Nie wiem jak sie jezdzi 4,2TDI ale w ubieglym roku PROBOWALEM szalec troche po poznaniu z Q7 V12. Mnie by spokojnie wystarczylo
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Jezeli zostaje sie przy zawieszeniu S-Line to takie rozmiary powinny pasowac bez dystansow i bez wystawania opony: 8,5x19 i 8,5x20 ET32< i oczywiscie wieksze ET Opony nie szersze niz 255. Moze byc 245/35R19 i 245/30R20 jezeli ET bedzie mniejsze niz 35. 9x19 i 9x20 ET38< i oczywiscie wieksze ET Opony nie szersze niz 255. Przy ET42 i wyzej mozna zastosowac 265/35R19 i 265/30R20 9,5x19 i 9,5x20ET44< i oczywiscie wieksze ET Opony 255 i 265. (zestaw Stassis Engineering to 9,5x20 ET47 z 275.30.20!!) Szerszych felg niz 9,5" nie warto zakladac jezeli nie bedzie wiekszej gleby niz S-Line. Opcje hardcorowe: Probowalismy 10,5x19 przod i tyl z zawieszeniem S-line! Fegla z ET52 z tylu pasuje cacy i jest prawie na rowno z nadkolem. No moze 1-2mm w srodku. Z przodu trzeba miec okolo ET49 z felga 10,5" i wtedy wchodzi karta papieru miedzy felge a zawieszenie smiley kox Przy glebie wiekszej niz S-Line: Bezpiecznie wchodzi 9,5x20 ET35 z kapciami 245/30R20 Wedlug naszych obliczen nawet 10x20ET42 z kapciem 255/30R20 Wedlug naszej "fantazji" daje rade tez 10,5x20 ET48 z 255/30R20 Hardcore na maxa na tyl to 11x20 ET45 z 285/25R20 [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:12_________________________________________________ Pierwsze slysze zeby advanced key tak dzialal. U mnie zdazylo sie nawet tak ze wysiadlem z samochodu z kluczykiem w kieszeni, auto pozostalo wlaczone. Wsiadla zonka i odjechala nie patrzac na FISa, ktory daje znac ze nie ma kluczyka w aucie. AUTO nie gasnie! Tak samo jest w A6 i VW, np Touaregu, ktorym zona kolegi takze odjechala bez kluczyka
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Rossi: PIEKNA jest! Kurcze i te mniejsze lusterka odrazu co innego niz moje uszy slonia afrykanskiego.. A fotele bajka, bardzo mi sie podoba pelna alcantara Nie to co u mnie ze trzeba wykalaczka dziurki czyscic Jesli moge Ci cos podpowiedziec odnosnie kosmetykow to mam nadzieje ze wybrales glinke BH SOFT bo regular miazdzy jaja i pozostawia takie slady ze szok. Pozniej juz tylko korekta maszyna daje rade. SV Glacier SV Alcantara 303 Fabric guard R222 Gel wheel cleaner (uzywales juz kiedys? Co myslisz o zapachu? ) Bedziesz uzywal detailera jako lubrykant do glinki? Polecam Optimum No Rinse, niesamowicie wydajny, takze jako szampon i lubrykant. Jak chcesz sobie zaoszczedzic lakieru, reki i czasu to zalatw sobie plyn Iron X A jak juz idziesz w Swissvaxa to przemysl wosk Autobahn.. Mycie felg pokrytych Autobahn to sama przyjemosc
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
2008 = 2G Widac to takze po joysticku od MMI.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Kurcze, gdyby nie zona, pies itp itd to tez bym se taka sprawil :-) Nowa TT jest sexy, ale tylko z q
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Dodaj to tych 100tys nok jeszcze zewnetrzy S-Line, B&O, szyber, te fotele od S4 i zimowe kola ) Nie chce mi sie tego liczyc ale nowe pewnie z 750tys by kosztowalo w norkolandi..