Treść opublikowana przez _Makki_
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ale o co chodzi Ale o co chodzi ? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 13:48_________________________________________________ Supersprint jest duzo drozszy od Remusa to po pierwsze a po drugie nie znam "ludzi" od Supersprinta wiec nie chce mi sie placic tyle kasy za wydech nie majac zadnych rabatow.. Remusa mialem juz w kilku autkach i jak narazie nie moge powiedziec nic zlego. Wiem ze Supersprint jest lepszy ale... ABT mi sie nie podoba.. A FOX to wogle pierwszy raz slysze Zapytam google i zobacze co to
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
tam to dbaja o klienta no to czekamy na prezentacje autka ;] Trzeba umiec negocjowac... To moje prezenty:) Felgi beda lakierowane na czarno jakos w weekend po odbiorze auta. To samo lusterka. Ale nadal nie wiem czy robic na czarny mat czy polysk.... To samo tyczy sie dolnej listwy w przednim zderzaku. Czarny mat czy polysk? Jak polysk to tak zeby pasowalo do grila 3.0TDI.. Nie wiem sam. Wtedy chyba lusterka i felgi tez na polysk.. Ale znowu jak bedzie polysk to auto bedzie wygladalo na takie "plastikowe". Tak mowi moja pani Rozmawialem z Remusem i wyglada na to ze jestem pierwsza osoba ktora spytala ich o przerobke wydechu w A4 B8 2.0TDI QA 170KM na podwojny tak jak w 3.0TDI. Jeszcze nie zaczeli tego produkowac ale bardzo mozliwe ze uda mi sie cos takiego zamowic... Wtedy dolna czesc w zderzaku tylnym dojdzie od 3.0TDI S-Line i tez bedzie robiona na czarno.. Teraz tylko pytanie MAT czy POLYSK???
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Jeszcze nie odebralem autka ale temat "rozgryzam" odnosnie ledow. Juz wiadomo ze model A4 2010 bedzie mial LEDy z tylu w pakiecie Xenon Plus. Czyli juz niedlugo kod do przerobki bedzie dostepny. To tylko kwestia czasu i bedzie po temacie [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:50_________________________________________________ Odbieram czwartek-piatek w przyszlym tygodniu. Autko juz jest w Norwegii ale narazie stoi w Oslo w firmie Autoglym. Powinni jakos jutro lub w poniedzialek skonczyc zabawe z pakietem Lifeshine i wtedy wysylaja autko do mnie. Juzz nie moge sie doczekac:) Dostalem portfel z serii Audi Exclusive pod kolor tapicerki auta:) Czyli czarna skora z jasnymi szwami!
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
O tak moze zepsuc piekny przod S-Line w A5 Do tego to jeden z adminow forum VW Audi Norwegen. No ale gustu sie nie dyskutuje.. Ja nawet za darmo nie zaloze kitu Caractere...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Zaczynam myslec o zmianie tarcz i zaciskow na wieksze dlatego ze fabryczne hamulce przod i tyl z "otwartymi" 19" felgami wygladaja jak tarcze hamulcowe w rowerze.. I jeszcze jak dojdzie czarna felga to juz wogle tarcze i zaciski beda bardzo widoczne... To moje zdanie:) Apropos zestawu Brembo ze zdjec powyzej to raczej nie wchodzi on juz w gre Dowiedzialem sie ze ten zestaw - Brembo seria Gran Turismo dozwolona jest wyłącznie w zawodach i na drogach prywatnych(na terenie UE). Można tego używać uzyskując nową homologację, w rozumieniu dyrektywy 98/12/CE.... bleee
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
A moze by takie hamulce zapodac?
-
1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn
vario-tech: A jak ja moge pomoc? Nie rozliczam sie w Polsce ani nie mam konta bankowego w Polsce.. Z Norwegii mozna jakos pomoc, wiesz? A moze moge wystawic cos na allegro. Jak narazie to wiem ze mam kompletne zawieszenie do A6 2001/2002 Quattro Avant 180KM. Jakies sportowe orginalne -20 lub -30 nie pamietam. Zdjete z auta zaraz po zakupie w DE. Bo mnie sie zachcialo wtedy KW INOX 2 To zawieszenie bylo jezdzone 2 dni w Polsce i mechanik mowil ze jest w bardzo dobrym stanie. Ile mozna za cos takiego wziasc w Polsce?? Przejrze jeszcze garaz.... Powodzenia
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Hehe, wyslalem sprawe do norweskiego "Kulczyka" i okazalo sie ze znalazlem blad w katalogu!! Powinno byc tak jak napisalem wczesniej ET43! No kurde bo juz mialem stracha ze montuja nieodpowiednie felgi w fabryce. hehehe
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Wiecie moze jakie jest ET w orginalnych felgach 8,5x19" RS6II? Przegladalem norweski katalog wyposazenia dodatkowego do B8 i chyba znalazlem blad. Albo to blad albo ja zostalem wprowadzony w blad Nie powinno tam czasem byc ET43?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dzisiaj potwierdzono ze jeszcze dokladnie 3 tygodnie do odebrania nowej niuni! ) Juz wtedy powinni skonczyc z pakietem Autoglym Lifeshine.. Autoglym: http://www.youtube.com/view_play_list?p=D805010BB4045B47&playnext=1&playnext_from=PL&v=31N-vHVb6Ck
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
GMP Italy Buran 20", opony 255/30R20 Conti, gleba 55mm.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Fele RS4 nie wchodza w gre bo jest to za bardzo popularny wzor. W Norwegii co 2 zestaw zimowek sprzedawany do Audi to RS4 lub RS6 I. Jeszcze 3 tygodnie do odebrania auta! Zdecydowalem ze bedzie tak jak tutaj, czyli czarny mat na orginalnych 19" RS6II, guma 255/35: i czarne lusterka Mam nadzieje ze uda mi sie zrobic to wszystko w weekend bo odebraniu auta.. W wakacje 19" Tomason TN5 i KW INOX 2
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Tobi_one: W Norwegii sprzedaja zestawy xenonow do swiatel przeciwmgielnych. Okablowanie, zarowki, przetwornice, wszystko jest w komplecie. Wybierasz sobie od 4000K do 9000k. Nie wiem dlaczego w Polsce nie jest to popularne, moze dlatego ze nie mozna z tym jezdzic? W Norwegii panuja rozne teorie ale, jak widac ludzie to montuja. Zestawy zaczynaja sie od 500zl w gore.. Znam Xileha=Marius osobiscie. Ma potezne plany co do swojej B8 i potezny portfel Zamowil juz 21". Orginalne ospojlerowanie juz jest polakierowane, do tego bedzie gruby wydech na dwie strony itp.. Narazie nie chwali sie tym za bardzo bo czeka az stopnieje snieg i bedzie sucho. Az ze mieszka na polnocy Norwegii to moze to troche potrwac:) Fele ze zdjecia sa na sprzedarz i tylko na przymiarke po montazu gleby. Lampy przod i tyl byly przyciemniane folia..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Znajomego Phantom Black B8 Czarny grill, z czarna ramka i czarnymi kolkami: Gleba
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Xenon w swiatlach przeciwmgielnych u mojego znajomego - 7500K. Troche kiepska jakosc zdjecia bo robione na szybko tlf. [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 09:31_________________________________________________Wiecej info o S4 LED do A4 B8.. Jest to do wykonania ale jak narazie, z tego co wiem 2 osoby zrobily to w Szwecji. Jeden sedan i jeden avant. Po pierwsze trzeba miec lampy Nastepnie trzeba miec nowe okablowanie, kupic gotowe lub "zrobic". Ale to jak narazie nie jest takie trudne.. Nastepnie nalezy wymiec modul BCM na BCM2. Wersja nowego modulu to sw.0256 lub nowsza, np 8K0 907 064 BQ. Modul BCM ma takie funkcje jak startautoryzacja (adres 05) i czesc central electric (adres 46). Tutaj trzeba uzyc VAS do skonfigurowania BCM2 pod konkretne auto, czego VAG-COM nie zrobi.. Trzeba uzyc funkcji SVM w VAS ktora porownuje hardware-status w aucie z ECU. Tutaj konfiguruje sie dokladnie modul BCM2 do auta i wtedy dopiero swiatla zaczynaja dzialac i swiecic.. Jezeli ASO zna sie na tym to powinni to zrobic bez problemu Do tego potrzeba czlowieka ktory zna dobrze VAS. Problem zaczyna sie tutaj bo taka przebudowa nie ma kodu SVM. Do momentu kiedy Audi ogarnie temat, cala robota w VAS i dopasowanie modulu BCM2 "zniknie" za kazdym razem robiac diagnoze.. Oczywiscie w momencie kiedy Audi wypusci A4 z fabrycznymi LEDami problem bedzie z glowy bo bedzie juz dostepny do tego kod SVM. Bardzo mozliwe ze kod SVM z nowego Audi A4 Allroad zadziala ale nie jest to jeszcze potwierdzone..
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
Carlos: Moglbym wiedziec ile Cie kosztowaly LEDy na tyl? Mnie jak narazie udalo sie wynegocjowac cene 2150zl w ASO za komplet. Tylko problem polega na tym ze jak narazie ani ASO w Polsce ani w Norwegii nie chce (nie umie) ich podlaczyc!
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
LEDy rules ale nie znam jeszcze nikogo kto by sie uporal z podlaczeniem i przeprogramowaniem kompa W norweskim klubie ten sam problem. Jeszcze nikt nie rozgryzl tematu... Podobno to samo jest w A4 B8. "First: this is not plug&play upgrade and you'll be need of more skill and dealer support, because of here will be need to replace a more important BCM2 modul on car with last version-in our case PN. 8K0907064BQ sw.0256 ( wich supporting LED tail light on S5 MY2009). In that unit have a two separately ECU's -J518 Access and start autorization adr.05 and J393 Convenience central electric adr.46. Second: when you replaced this modul the coding is not a problem, and it is a function called - parameter setting! On new B8 platform it must be made for every new ECU, which was be replaced. This process take place on dealer VAS testers troght SVM function.This function compare the hardwere status on you car with original production variant on all ECU's ( part.num., ser.num, date of prod, hw, sw, coding...) keep on AUDI manufacture server. If you was changing any ECU, in that case BCM2, with "wrong" part N. the system not be sett the right parameters and your modul not be work propriety, i.e your LED will be only for good decoration Other things is a learning BCM2 to immo and teaching the keys. In spite of all, if you want to make this, you'll just must to meet with some good skilled electrician from your local Audi dealer center and try to persuade him to do this dificult job.This work is impossible to make you alone in your garage with fiting instruction or any forum's advise."
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
Odnosnie lamp S4 LED to sprawa nie wyglada na plug & play. Oto przepis do A5, podobno do A4 B8 jest prawie to samo: First: this is not plug&play upgrade and you'll be need of more skill and dealer support, because of here will be need to replace a more important BCM2 modul on car with last version-in our case PN. 8K0907064BQ sw.0256 ( wich supporting LED tail light on S5 MY2009). In that unit have a two separately ECU's -J518 Access and start autorization adr.05 and J393 Convenience central electric adr.46. Second: when you replaced this modul the coding is not a problem, and it is a function called - parameter setting! On new B8 platform it must be made for every new ECU, which was be replaced. This process take place on dealer VAS testers troght SVM function.This function compare the hardwere status on you car with original production variant on all ECU's ( part.num., ser.num, date of prod, hw, sw, coding...) keep on AUDI manufacture server. If you was changing any ECU, in that case BCM2, with "wrong" part N. the system not be sett the right parameters and your modul not be work propriety, i.e your LED will be only for good decoration Other things is a learning BCM2 to immo and teaching the keys. In spite of all, if you want to make this, you'll just must to meet with some good skilled electrician from your local Audi dealer center and try to persuade him to do this dificult job.This work is impossible to make you alone in your garage with fiting instruction or any forum's advise.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ide sobie dzisiaj po poczte do skrzynki a tu paczuszka od AUDI Moj sprzedawca w ASO wyslal mi prezent na urodzinki (mam dzisiaj) Uwazam ze bardzo milo z ich strony Maly prezent ale gest sie liczy!
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
O w morde! Gratulacje! Silnik + quattro = marzenie, reszta wedlug mojego gustu o tak o Mnie nie stac na 3.0 i quattro w Norwegii, ale moze kiedys (
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
To ja znowu musze spytac jaki przebieg miala B8 co jezdziles? 143 czy 170KM ? Jak juz pisalem wczesniej to mialem juz kilka B8 do testow. Te 2 pierwsze ktorymi jezdzilem, 143KM i 170KM byly straaaasznie wolowate. Z tego co pamietam nie mialy wiecej niz 3000km na blacie. Ta ktora jezdzilem w Polsce od Auto Premium, z przebiegiem ponad 25tys km jezdzila bardzo dobrze. Ta ostatnia ze szwecji, z przebiegiem ok 28tys tez bardzo ladnie jezdzila. Jezdzilem tez ostatnio B7 2.0 140 i jakos nie czulem roznicy.. Programy juz sa, rozmawialem z kilkoma tunerami w Polsce, rozmawialem takze z ABT i MTM. Zgadza sie ze CR maja zadko gifty a czasami nie trzymaja mocy. Z tym nie trzymaniem mocy to szczegolnie slyszalem o wersjach z aftomatem. Problem polega teraz tylko na tym ze ASO w Norwegii nie zgadza sie na chipa, niezaleznie kto by go zrobil. Nie mowiac juz o utracie ubezpieczenia itp.. A urzad komunikacji ma jeszcze swoje teorie na ten temat, "wbijanie" chipa w dowod itp. Troche to chore w norkowni ale coz. Przeciez ostatnio musialem "wbic" zawias KW INOX 2 w dowod do mojej A6 ASO w Polsce zgodzilo sie na chip ale tylko robiony przez MTM. Wtedy zachowuje gwarancje. W Norwegii gwarancja jest na 3 lata + 2 lata mozliwosci ogolnej reklamacji.. Troche smutno by bylo to stracic Nie wiem juz sam. Narazie mam glowe zajeta slubem. Zenie sie w lany poniedzialek, 13ego o 13 hehe
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dobrze liczysz, 0,52gr to dzisiejszy kurs. 364tys PLN jak na polskie realia to astronomiczna kwota, jak na norweskie nie za bardzo. Jak bylem u Kulczyka ostatnio to za 420tys PLN poszla NOWA RS6;)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ta ktora jezdzilem przez weekend jest wyceniona na 400tys NOK. Model 2009, pierwsza rejestracja w 2008. 1 strefowa klima, sportowe zawieszenie -20mm, sportowe fotele, bez navi, xenon plus i pakiet oswietlenie. A moja bez rabatow prawie 700000NOK.. Reszta tak jak turdzi napisal. Dzwonili z dzisiaj z ASO i mozliwe ze autko bedzie 2 tygodnie wczesniej Po transporcie do Norwegii ASO przekazuje auto do dealera AutoGlym na pakiet Lifeshine Dostane od nich walizke z produktami i gwarancje na 5lat -> http://www.autoglym.com/enGB/lifeshine.asp [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 13:55_________________________________________________Zamowilem czarny grill S-Line od 3.0TDI Zostanie zamontowany w ASO w dniu odbioru
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Ehh, tam:) Ja od 4 lat jezdze na 20". Czesto bywam w Polsce i poprostu nauczylem sie jezdzic z tak duzymi felgami. Wiadomo ze o komforcie w Polsce na 20" nie ma co mowic ale da sie jezdzic. Nigdy nie prostowalem felg i nigdy nie byly uszkodzone.. Duzo zalezy takze od profilu opony. Ja wlasnie przez wyjazdy do Polski jezdzilem na 245/35R20 i 235/30R20. Pozniej mialem takze 225/35R20 ale to juz na Polsce lekka przesada. Znam za to takich odwaznych w Norwegii ktorzy smigaja na 225/30R20. To jak jazda na nalesnikach
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
O w morde Tomason TN5 RULEZ! Dopiero teraz zobaczylem w powiekszeniu na B8! Hmm! Ale jak dla mnie to tylko 20"