Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wosiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wosiek

  1. z tym daj sobie lepiej spokój, fabryczne radio concert które mam u siebie pewnie lepiej będzie dawało rade poszukaj sobie jakiś używany wzmacniaczyk rto lub starszego pioneera, są bardzo tanie a nawet cośtam grają.... czasami można nawet tanio dostać jakiegoś starego soundstreama czy podobnej klasy wzmacniacz i naprawde będziesz zadowolony
  2. wosiek odpowiedział(a) na wosiek temat w 1.9TDI
    no będe musiał coś z tym zrobić ale mocowanie filtra bardzo dobrze się trzyma. dzięki
  3. naprawde ładniutka zawieszenie masz dobre,nie za niskie (jak to u mnie ) ani nie za wysokie felga 18" robi swoje:) gratki :th:
  4. wosiek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    ground zero i genesis mogą mieć tą samą moc mierzoną rms jednak jeżeli chodzi o inne parametry mogą się znacznie różnić
  5. nie wiem czy był już taki temat ale nieznalazłem więc wpisujcie tutaj nazwy płyt, kawałki dobrych utworów które aktualnie słuchacie,zawsze ktoś znajdzie jakiś tytuł dla siebie .... :th: może ja zaczne od kilku kawałków: Rihanna Feat. Jay-Z - Umbrella (Seamus Haji & Paul Emauel Club Remix) One Republic feat. Timbaland - Apologize (Timbaland Remix) Fergie - Big Girls Don't Cry Ferry Corsten - Holding On Rihanna - Rehab Paula Deanda feat. Baby Bash - Doing too much alexandra_prince-rising_high paul_van_dyk_feat._jessica_sutta_-_white_lies eldo-wiecej diddy-I'll Do This for You
  6. wosiek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja wysyłalem firmą P.M.M kurier , przyjeżdzają po paczke i bardzo tanio kasują a najlepsze jest to że nie wybrzydzają jak np. w dhl że to jakieś niestandardowe opakowanie itp....
  7. 400zł to jest minimum... Takie sprawy na PW a nie w dziale technicznym.
  8. chorus nie miał chyba wyjścia na zmieniarke, dołóż troszkę i kup concerta a tam możesz podłączyć, ew kaseta adapter ale dla mnie to nie jest najlepsze rozwiązanie...
  9. ale chyba są tam 2 adaptery do wyboru i jest to aukcja firmy NAVISERVICE i mają w ofercie inne adaptery,coś tam na dole jest napisane...
  10. widziałeś to?? więc chyba nie ma problemu http://www.allegro.pl/item257114882_dvd_phantom_divx_mp3_cd_vcd_multimedia_adapter.html tu jest ciekawa aukcja phantoma właśnie modelu 300b z adapterem,wsumie chyba nie aż tak duża kasa biorąc pod uwage że czyta divx itp
  11. na automacie czyli na D redukuje sam a przy tiptroniku sam to robisz, dlatego fajnie można go ciągnąć od 1700obr bez redukcji jak ma to miejsce na położeniu D. tiptronik redukuje sam tylko i wyłącznie wtedy gdy obroty są zbyt małe aby mógł narmalnie się rozpędzać ,niepowiem ci dokładnie ale chyba coś w granicach 1200obr może i nawet niżej tip jest do tego abyś mógł sam sobie zmieniać biegi bo jak by zmieniał automatycznie to niebyło by sensu aby robić takie skrzynie...
  12. no tego też niewiem czy będzie pasiła,zawsze moge sprzedać w komplecie z centralką i wiązką, ale z tego co widze kolega pox nie ma nawet do czego tej kierownicy podłączyć
  13. ja mam multifunkcyjną lecz będe wymieniał na 3 ramienną... ładniejsza jest
  14. bo jeżeli masz ponieżej 2000obr to nie zredukujesz na niższy bieg bo nie ma takiej potrzeby,natomiast do przełączania powyżej tak samo musisz mieć w granicy 2tyś obr. ale chyba z 2 na 3 da się już zmienić poniżej 2 tyś z tego co pamiętam..... [br]Dopisany: 18 Październik 2007, 23:27 _________________________________________________automatik serwis makowskiego 1 gdynia-oksywie www.automatikserwis.pl polecam,sam robiłem w tym zakładzie...
  15. niektórzy nie mają przecież pojecia co to vagowanie więc poprostu musisz jechać do np.jakiegoś speca lub zakładu który prowadzą diagnostyke aby podpiął ci komputer pod vaga lub poprosić jakiegoś użytkownika z forum aby podpiął vaga...
  16. wosiek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    1:45 masakra... 2 samochody totanie zmiażdzone, reszta tylko mocno robita...
  17. wosiek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    dane wysłałem jakiś miesiąc temu ale nie dostałem żadnej odpowiedzi itp. czy jestem dopisany do listy??
  18. no miejmy nadzieje że PO będzie dawało rade jak narazie na forum chociaż zastanawiam się lpr wkońcu jedyny sprawiedliwy griertych
  19. była sam taką właśnie posiadam
  20. przy demontażu foteli i wstawianiu skórky zauważyłem że z tylnej kanapy wychodzi taki kabelek z wtyczką jak od air bagów... co to jest?? ktoś się orientuje?? ps. fotele na sprzedaż,sory za ot
  21. duża ramka??takiej nie ma w komplecie, przecież jak zakładasz dużą navi nie ma żadnej ramki wokół navi, dobrze pisze?? dzięki wielkie flyer nie znam za bardzo angielskiego ale czy tam nie jest o podłączeniu rns-e bez can adaptera??:D
  22. ma ktoś może już na forum założoną rns-e w b5?? bo chętnie zobaczyłbym jak to wygląda:) mam nadzieje że jutro dojdzie już konsola
  23. widać widać też chętnie bym się skusił na taką sesyjkę bo jakoś mój aparat i moja znajomość obsługi aparatu itp nie są za dobre
  24. mam ten sam problem, wczoraj myłem samochód,przejechałem się kawałek wjeżdzam na wjazd a tu coś mi cieknie od spodu, już się wkuwi*** że coś się sypneło a tu woda,patrze w podszybiu a tam full wody,dziś będe musiał to przepchać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.