Treść opublikowana przez wosiek
-
[ALL B5] Język w komputerze
a czy przed kodowaniem trzeba się zalogować ?? i czy działa to tylko w b6?? bo u mnie próbowałem i lipaa...
-
przeprogramowanie skrzyni biegów?? czy odpowiednia dawka??
witam dzisiaj podpiąłem się pod vaga i zastanawiają mnie 2 sprawy: czy da się zakodować automatyczną skrzynie biegów tiptronic?? u mnie z tego co pamiętam kodowanie było takie 00003, czy mam dobrze ustawione?? bo wiem że włącza tam się program dsp i jakieś inne ustawienia (skrzynia po remoncie dlatego się pytam bo może coś się przestawiło jak była odłączana ) a druga sprawa to wielkość dawki, wynosi ona coś koło 6mg, w poprzednim samochodzie miałem coś koło 3mg tylko że to było na pompie vp37 a na pd niewiem czy tak ma być lub ewentualnie czy można tą wielkość przestawić.. pozdrawiam
-
[B5 AJM] czy za duzo pali??
u mnie nic nie trzęsie itp, a słyszałem coś o walniętym egr.czy to także może być powodem???
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
10
-
[ALL 1.9TDI] Najniższe spalanie - test
hmmm u mnie jest tragedia,chyba coś nie tak jest jak jechałem 70 to miałem 6,5
-
[B5 AJM] czy za duzo pali??
no ja też mam ten problem,po mieście pali mi ok 10 jak jade spokojnie a jak ostrzej to ok 14l pójdzie,natomiast na trasie 8,5-9,5l dopiero kupiłem go więc jeszcze nic nie grzebałem,musze sprawdzić egr bo jest zały zawalony.Z tego co wiem to w manualu taki silniczek pali w zależności od stylu jazdy w granicach 6,5-7,5 na trasie,więc w tipie ile może więcej palić ?? litr?? więcej nie powinien więc coś jest jednak nie tak....( jechałem ze szwagrem z poznania,ja a4,on multivanem 2,5 tdi 150+, a4 spaliło 8,5; bus 7,5 gdzie multivan ma silnik 2,5 i waga ponad 2 tony a mnmiej spalił od skromnego ajm-a.. )
-
[B5 AJM] POMOCY!!!! wyciek oleju w tiptronic
nie no warsztat w gdyni mogę polecić i to bardzo:) dokładnie powiedział mi co będzie do naprawy,dokładne ceny,później okazało się że sprzęgła nie dało rady zrobić ,ale o wszystkim na bieżąco wiedziałem.... znają się na żeczy:)
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
a ja tak myślałem sobie czy ciebie to wojsko nie obejmuje czy co?? a tu jednak tak samo kombinujesz jak ja aby nie iść ja musiałem zawieść papiery że się ucze do 20 lipca:P ale już mam na rok czasu spokój i tak będe czekał aż zawodowe wojsko wejdzie kiedyś a jak by na serio chcieli mnie kiedyś wziąć to nie ma bata... wyjeżdzam za granice:) niby nie takie straszne wojsko itp itd... ale ja i tak nie pójde bo nie załatw sobie jakąś szkołę policealną na ten rok i tyle
-
[B5 AJM] POMOCY!!!! wyciek oleju w tiptronic
a jednak troszkę więcej wyszło niż się spodziewałem.... wyciek oleju spowodował zatarcie panewki i uszkodzenie obudowy pompy oleju oraz sprzęgła, sprzęgła nie dało się zregenerować,więc trzeba było wymienić,nową pompe-400,sprzegło nowe-900, jakaś część 200,olej filtry i inne duperele,około 700,no i wsumie zmieściłem się w 3k zł
-
[B5 AJM] Tiptronic problem.
w moim przypadku było tak że olej w skrzyni nie był wymieniany od samego początku ,300tyś km bez wymiany,na filtrze data 2000r,widocznie nie wymieniają oleju w skrzyniach a samochód do 190tyś był servisowany,więc gdyby to robili napewno filtr także byłby zmieniony... skrzynia padła, naprawa 3000zł ale teraz ja jako nowy właściciel samochodu zadbam już o tą skrzynkę :)a tych teorii o tym że oleju się nie wymienia nie ma nawet co słuchać
-
Co sądzicie o japońskiej firmie Toyo
ja u siebie w golfie miałem toyo proxes t1s,opony rewelacyjne,nawet na mokrej powierzchni trzymał się drogi bardzo dobrze, guma miękka dlatego też pewnie szybciej się ścierają ale coś za coś
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
byłeś u małego?? mówił że tobie da znać,chyba będe musiał do niego dziś przedzwonić... http://www.clubb5.com/month/0703/index.shtml tu masz na 19 a jak na 20 bvędzie wyglądało to już nie wiem:P tłumiki masz zajebi***
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
wsumie jak jedziesz do elbląga to droga dobra,do gd jest straszna,chyba że jedziesz inną drogą jak przez tczew mam gdzieś fotkę jak wygląda passat b6 na 19 feldze od s-line.a tak wogóle z jakiej paki od s-line jak rs4 ma tą felge tyle że 18??
-
[B6 AWX] 20 cali z A6 da radę w A4 B6 Avant ???
co ty masz za pomysły?? ja chce te kupić do siebie ale 18", jak teraz jeździsz na swojej drodze 30km/h to będziesz musiał jechać 10km/h było by kozacko ale.... nie na polskie drogi....
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
nie no furka kozacka:)
-
[B5 AJM] POMOCY!!!! wyciek oleju w tiptronic
witam mam następujący problem, mam a4 b5 115kM w tiptronicu,dziś zaczął mi wyciekać mocno olej ze skrzyni biegów,skrzynia do tej pory działa idealnie,żadnych szarpnięć itp(chociaż nawet nie próbuje jeździć bez oleju) wygląda to jakby ciekło pomiędzy skrzynią a silnikiem przy kole zamachowym, co to może być????? pomocy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich użytkowników