Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ma1477

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ma1477

  1. I tu właśnie jest problem bo rozbierałem deske pod kierą i widać ten silniczek ale on nie chodził puźniej pod vag podłączyłem ale połączenie lipne to wykasowałem tylko błędy i zrobiłem test klimy silniczki wszystkie sie ruszyły i jak jechałem autem to zaczeło wiać na nogi i jakieś 2dni chodził silniczek ale tak przerywał i umarł jak się zamkną, i teraz sie nie rusza. Wyciągnąć go ciężko bo nie ma miejsca hmm Teraz nie mam pojęcia czy to silniczek czy panel gdzieś nie łączy ;(
  2. Powiedzcie mi Panowie jeszcze gdzie jest ten silniczek od nóg bo od strony pasażera widać silniczek od klapy regulacji powietrza ciepło zimno i od nawiewu na szybę a gdzie jest od nóg bo nie mam zielonego pojęcia mam kabel i podłączałem pod kompa nie ma błędów nigdzie tylko na klimie ale z klimą ciężko się łączy i jest lipa. Puki co jest zimno i klima mi nie potrzebna chodzi głównie o ogrzewanie na nogi, jak by ktoś miał foto jak to wygląda i gdzie jest lub linka to był bym bardzo wdzięczny [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 09:47_________________________________________________?[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 22:39_________________________________________________Znalazłem ten silniczek jest koło pedału gazu pare razy chwycił i otwierał i zamykał ale znowu nie chodzi ma ktoś jakiś pomysł jak to wyciągnąć z tamtąd żeby nie rozbierać wszystkiego??
  3. Co by pomogło na te błędy? [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 15:18_________________________________________________hmmm? [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 22:23_________________________________________________Ciekawy jest fakt jak szukałem na forum to tematy typu jak to naprawić urywają się. Błąd 13.5 jest związany z ogrzewaniem na nogi coś nie tak z silniczkiem, tylko pytanie czy jest on zepsuty czy trzeba wykonać jakieś regulacje vag-iem bo pisze żeby programowo usunąć blokadę hmm??? A co do błędu 22.1 to wydaje mi się że jest to czujnik na chłodnicy od klimy a że była wymieniana i jest nie nabita to dlatego wyskakuje jak myślicie??
  4. Witam. Jak w temacie nie działa mi ogrzewanie na nogi a klima wyświetla błąd 13.5 i 22.1 co to może być??
  5. kleeju miał dać foto ale chyba narazie nie ma czasu :gwizdanie: wtedy zobacze jak to u niego wygląda
  6. A darady aluminium do miedzi przyspawać??
  7. był bym wdzięczny za foto i zkąd wziąć zawór?
  8. Masz racje założyłem i pasuje tylko nie ma tego zaworku na chłodnicy. Mam pytanie czy ci co ci ładowali klime coś mówili? Bo nie wiem czy ktoś mi to ustrojstwo naładuje?
  9. Witam speców:) Moje pytanie dotyczy chłodnicy klimy, moja została uszkodzona podczas stłuczki w wyglądała ona tak: http://moto.allegro.pl/item732782666_chlodnica_klimatyzacji_vw_passat_b5_audi_a4_nowa.html miała zaworek taki zielony do napełniania, a kupiłem taką od audi po lifcie z 99r: http://moto.allegro.pl/item729073259_audi_a4_99_01r_chlodnica_klimatyzacji_klima.html i ona nie ma tego zaworku tylko tam gdzie w starej jest czujnik jest jakby taki wętylek w nowej . I teraz pytanie czy będzie ona pasowała do audi z 95r? Gdzie zamontować ten czujnik i czy jest on taki sam? i jak się ją napełnia( otworem gdzie przykręcony jest czujnik?[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 17:15_________________________________________________nikt nie wie??
  10. Witam wszystkich posiadaczy audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.