Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Wszystko pasuje. Zmieniasz zacisk wraz z jarzmem tarcze i klocek. Reszta zostaje czyli przewody hamulcowe i osłony tarcz.
  2. Coś mi się chyba kojarzy że Słupsk
  3. Ehh ten adblue. Lipa trochę czyli sound booster już w ogóle lipa.
  4. Jak nie masz daleko do Deva to podjedz ogarnie ci 320mm i będziesz zadowolony. Dla mnie jest jeden minus 320mm że potem już nic na tył nie wrzucisz. Wolę 345mm bo tył można potem 330mm dać. Nie wspomnę już o tym że dla mnie w b8 felga 18cali to minimum.
  5. To 1 foto felga 16cali i zacisk 320mm Warto zmienić z serii. Hamują lepiej. 356mm dużo lepiej, ale tutaj najlepiej już 18cali i odpowiednie ET musi być. Pod 17cali najlepiej 345mm z s4 dać.
  6. Elegancko się prezentuje. Koło robi robotę, ale faktycznie przydałoby się je wypełnić większą tarczą i nie mówię tego dlatego że mam zestawy na swap. Po prostu 20cali aż się prosi by założyć większą tarcze. Kolor auta jest mega Nie myślałeś żeby dać wydech od 3.0tdi? I jakieś większe końcówki. Te felgi masz 8.5j czy 9j?
  7. A tu 356mm na 17calach.
  8. Mi pod taką weszly
  9. Oczywiście że wchodzą. Mam 3.0tdi i miałem przez chwilę 16cali. Tak jak i 356mm na 17calach
  10. Wejdą, ale 16stka do B8 to skandal ?
  11. Jeszcze lamp nie przełozyłem.... nie ma kiedy. Trochę rzeczy czeka nadal w kolejce. Chyba od pół roku
  12. Dawno nic nie pisałem w temacie, a tu grube mody.....
  13. Po prostu nie do końca dobrze jest to zrobione. Nie wiem jak to w srodku wykleiles, ale patrząc na to co jest na zewnątrz pewnie też nie do końca dobrze.
  14. To wygluszenie to tak średnio zrobione
  15. Ja pytałem czy to 400mm to z s6 c7. Co jeszcze p&p podchodzi? Zr18 według mnie też lipa.
  16. 400mm od s6 c7 podchodzi p&p? Tyl masz 356mm bez cudowania? Tzn ze tylko osłony trzeba wymienić i podchodzi?
  17. Oz na tył to ok 500zl tarcze klocki.
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dawaj na priv dam Ci namiar.
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak tylko trzeba zrzucić podsufitke. Nie którzy farbuja biała specjalnym preparatem. Powiem Ci ze efekt super wygląda jak ori.
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Raczej jeden. Może być z białą roleta lub czarna s-line. Jeżeli chodzi o wielkość i system otwierania zamykania. Nie spotkałem się aby były różnice jakieś. Na 99% niczym się nie różnią poza kolorem rolety.
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szyberdach masz w sedanie. Panorama avant
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co rozumiesz przez różne wersje ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.