Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ariel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ariel

  1. Jak to sprawdzić na klimatroniku żeby się dowiedzieć ?
  2. Ja zapłaciłem 30 f. Coś masz nie tak?
  3. Do kompa podczepili wyskoczyło 5 błędów a co z tym sterownikiem masz na myśli panel sterowania?
  4. Jak sie orientujesz w tych kodach to moge ci podać? Do polski wybieram sie 15 czerwca na 3 tygodnie.
  5. Wesz co odebrałem samochod dalej nie zrobione powiedzieli że to panel sterowania klimą kupiłem zaraz używaną oni ją zamontowali i dalej nic teraz powiedzieli że to może nie od tego modelu faktycznie wyciągnąłem ją z benzyniaka a ja mam diesla ale chyba to nie robi różnicy wizualnie jest taka sama podłączyli moj samochód pod kompa i wyskoczyło 5 usterek dali mi te numery ale co mi po nich. Kazali mi znależć identyczny panel jak ja mam i przyjechać fajnie co? Gorsze jest to że za każdą wizyte mnie kasują.
  6. Czyli pozostaje naprawa przez fachowca bo z vagiem to chyba nie takie proste a pozatym trzeba mnieć odpowiednie kable żeby się podpiąć do samochodu co gorsze mieszkam teraz w angli nie wiem gdzie szukać. Dziś rano zaprowadziłem samochód do jakiegoś gostka ma mi sprawdzić co jest grane mam nadzieje że to nie będzie jakaś drobna rzecz a on mnie skasuje skasuje jak by wszysko wymienił.
  7. nie ma troszke prostszych sposobów niż ten vag
  8. Wiesz co zabardzo się nie znam co to jest ta vaga jak to podłączyć mógłbyś mi wyjaśnić o co w tym chodzi bardzo mi na tym zależy. plis
  9. Cześć koledzy!!! Kupiłem audi 6 miesięcy temu i nawet nie zauważyłem że klima nie działa ale kicha nie? Byłem zrobić serwis klimatyzacji oni zrobili co swoje ale powiedzieli że kompresor się nie załancza bo przy kołach pasowych z przodu mniałem poprzecierane kable od czujnika który jest przy chłodnicy ja te kable wymieniłem i dalej nic co może być? Pomóżcie prosze bez.
  10. nie są z allegro mi na razie nie parują
  11. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B5
    dzięki serdeczne będę czekał i życze wesołych świąt mam nadzieje że bedzie dzialać bo za pare tygodnie chce jechać do polski na urlopa.
  12. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B5
    Cześć Tak zgadza się mialem żarówke H4 a co do przekażników to mógłbyś mi to bliżej wytłumaczyć kolega wyżej napisal że jest z tym więcej zabawy niż roboty a ja sie troche cykam żebym nic nie popalił z tylnymi lampami poszlo nieżle nie wiem jak mam wsawić zdjęcie to bym wam pokazal.
  13. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B5
    czy ty to przerabialeś ? Nie wiedzialem że orginalnie tak dzialają byłem przekonany że jest inaczej nie wiesz może czy jest dużo z tym roboty
  14. ariel opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    cześć mam problem jak podłóczyc lampy angel mam problem ze światłami krótkimi jak zapale długie to gasną krótkie a raczej tak nie może być prawda? Powinny sie palić długie z krótkimi razem czy to wina przełącznika czy ja coś żle zrobilem ale chyba nie bo mialem gotowe kostki. Dzięki
  15. cześć mam problem jak podłóczyc lampy angel bo mam problem z światłami krótkimi jak zapale długie to gasną krótkie a raczej tak nie może być prawda powinny sie palić długie z krótkimi czy to wina przełącznika. Dzięki
  16. czesc to znacz y ze nie ma roznicy ze w angelu so odzielnie swiatla dlugie i krotkie a w starej bylo to w jednej zarowce myslalem ze bedzie trzeba przerabiac elektryke zeby dzialalo to oddzielnie. Ps. sory za bledy ale nie mam polskich znakow bo ja mieszkam w angli
  17. czesc jestem nowy kopilem lampy przednie chrome projector angel eye czy jest duzo do zrobienia z elektryką bo w mojej audi jak i w wiekszosci jest jedna zarowka w lampie w ktorej swiatla włączają sie na przemian tzn. jak wlaczam dlugie to gasną krotkie a w tych jest oddzielnie swiatlo krotkie i długie czy bede mosial cos wymieniac :redface: [ Komentarz dodany przez: rob: 25-03-2007, 01:34 ] proszę zapoznać się z REGULAMINEM forum, zapraszem do NEWBIE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.