Treść opublikowana przez ariel
-
kody adaptacji
Witam koledzy może ktoś mi podpowiedzieć jakie są kody do adaptacji przepustnicy po czyszczeniu w vw bora 2.3 v5?
-
[ALL] Problem z tylnymi drzwiami
no właśnie wzsystko poszło ok ale tak jak piszesz nie mam dostępu do bocznych śrub zamka.
-
[ALL] Problem z tylnymi drzwiami
ooo z tego samego miasta co ja jesteś niestety rozebrałem całe drzwi ale wszędzie się nie dostane bo nie mogę ich roztworzyć są zablokowane na amen
-
[ALL] Problem z tylnymi drzwiami
mam problem z tylnymi drzwiami w skodzie superb u kumpla wogóle sie nie roztwierają nawet ręcznie nie można nic zrobić podłączyłem vag i mam coś takiego VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 1C0 959 799 B Component and/or Version: 5F Komfortgerát HLO 0003 Software Coding: 00258 Work Shop Code: WSC 00028 Additional Info: 1C2959802 5F Tõrsteuer.FS KLO 0004 Additional Info: 1C2959801 5F Tõrsteuer.BF KLO 0004 Additional Info: 3U0959811 5F Tõrsteuer.HL KLO 0004 Additional Info: 3U0959812 5F Tõrsteuer.HR KLO 0004 2 Faults Found: 00928 - Locking Module for Central Locking: Front Driver Side (F220) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00931 - Locking Module for Central Locking: Rear Right (F223) 27-00 - Implausible Signal
-
[B5 AEB] JAk wykonac logi
To są grupy dla TDI a nie dla benzyny... to napisz mu do benzyny
-
[B5 AEB] JAk wykonac logi
01 ENGINE / MEAS. BLOCKS 08 /
-
[B5 AEB] JAk wykonac logi
Do poprawnej analizy Statyczne - 000,001,003,004,007,013 Statyczne Basic Settings - 000,003,004,011 Dynamiczne - 000,003,004,008,010 i 011
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
chodzi o n75? a czy po logach nie widać czy nie domaga?[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:32_________________________________________________N75 zamówiony nie mam z kąd podmienić. przewody sprawdzone nic złego nie widać zmieniłem filtr powietrza bo wyglądał kiepsko Nie wiem czy to normalne ale w 011 dawka paliwa skacze 3.6 3.8[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 17:59_________________________________________________no i lipa nikt nic nie wie czy az tak poważny problem żeby to rozkminić [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 23:23_________________________________________________A więc tak wszysto wymienione filtr, przepływka, n75 i dalej lipa notlauf a po logach niby nic złego nie widać
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
jak sprawdzic n75 weżyki sprawdze w sobotę a co z tym podciśnieniem? wali notlauf pare razy dziennie częściej po wymianie przepływki
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
pewnie że moge wrzuce napewno jak zrobić ten kąt synchronizacji spapili jak rozrząd robiłem papraki to czemu wpada w notlauf teraz czasami nawet na ciepłym silniku[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 17:28_________________________________________________Witam koledzy wstawiam log 011 BS pomóżcie bo już nie mam pojęcia cały czas to samo Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_36721.html [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:22_________________________________________________chopaki co jest z tą furą dziśjadąc po pracy temperatura jakieś 70 stopni i trzy razy notlauf
-
[B6 ALT] Pojawia mi się taki błąd
dokładnie jak by była przepływka to by zamólał bez vag com nie dowiesz się co boli i nie skasujesz błędu. poczytaj na temat vag com
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
spanky notlauf nie zawsze wskakuje ciężko będzie trafić[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:48_________________________________________________witam mam narazie dynamiczne za godzinkę reszta oczywiście przed rozgrzaniem wpadł w notlauf i zapaliła się kontrolka check i błąd 1 Fault Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent DYNAMICZNE Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35868.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35865.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35867.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35869.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35864.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35866.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35863.html Statyczne Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35895.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35896.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35897.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35898.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35899.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35900.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35901.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35902.html BASIC Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35903.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/ania.ariel_35904.html [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 14:05_________________________________________________i jak chłopaki widać coś z tego [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 18:19_________________________________________________chłopaki zerknijcie na logi bo nie wiem gdzie już szukać czy to turbo czy n75 przepływka nowa orginalna Bosch w sobote chcę zobaczyć przewody ciśnieniowe może gdzieś tam coś nie tak
-
[B6 AWX] Notlauf - jak logować
musisz zrobić logi też z tym walcze najlepiej komplet najważniejszy 011 prawdopodobnie zapieczone kierownice turbiny ale wstaw logi. może być do momentu jak łapie notlauf
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
czy tylko mam zrobić w dynamicznym grupe 11?
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
jakiś czas temu dawałem dynamiczne i nic nie było widać a notlauf został
-
[B6 ALT] Pojawia mi się taki błąd
jak wrociłeś od mechaniorów to nie palił się check?
-
[ALL B6] Prośba o ocenę logów (notlauft)
WItam Mam mały problem od jakiegoś czasu autko mi sie zamula na zimno jak jade na czwartym biegu i dojdzie do wysokich obrotów traci moc musze zgasić i odpalić i wszystko wraca do normy mam logi 011 BS po full skanie nie ma żadnych błędów przepływka zmieniona na orginał Boscha http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a65e014e4ee9c153.html
-
[B6 AVB] Falowanie obrotów na wolnych
miałem raz n75 ale skasowałem a logi sprawdze i wstawię na forum[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 21:16_________________________________________________Witam mam logi po full skanie nie ma żadnych błędów
-
[B6 AVB] Falowanie obrotów na wolnych
firma niby zamiennik Bosch dobierany po numerach rej. tutaj sie tak robi[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:21_________________________________________________zamiennik wymieniony na orginalny Bosch dziś rano znowu wszedł w tryb awaryjny co jest ręce opadają pomóżcie. Czy to może być naprawdę turbina?
-
[B6 AVB] Falowanie obrotów na wolnych
ha ha ja z tym borykam sie nie od dziś logi dynamiczne były wstawiane na forum i nic złego nie było widać dlatego wymieniłem przepływomierz po wymianie zaczął od razu nie równo pracować
-
[B6 AVB] Falowanie obrotów na wolnych
WItam Mam mały problem od jakiegoś czasu autko mi sie zamula na zimno jak jade na czwartym biegu i dojdzie do wysokich obrotów traci moc musze zgasić i odpalić i wszystko wraca do normy jak się rozgrzeje jest ok robiłem logi i po nich niby wszystko ok wymieniłem dziś przepływomierz i falują mi obroty na wolnych obrotach jak dodam gazu jest ok czy przepływka nie ta?
-
[ALL B5] Sprawdzenie temperatury silnika i termostatu na Vag-com 4.9PL??
4.9 to lipa jest biedny ja robie wszystko na vag-com 409.1 i o ten mi chodzi
-
[B5 AFN] Nie łączy się z VAGiem
Pewnie wchodzi w tryb awaryjny może być turbo do roboty a co jest że nie łączy się z vag-com co pisze
-
[ALL] Liqui Moly - ENGINE FLUSCH i CERA TEC za i przeciw
Jak są dobraj jakości to o co chodzi?
-
[ALL] Liqui Moly - ENGINE FLUSCH i CERA TEC za i przeciw
specyfiki tej firmy są dobre kolege stosował wyżej wymienony i nie narzeka ja leje olej tej firmy i jest super właśnie wczoraj znowu zalałem TOPTEC 4100 to nie są podróby :>