Treść opublikowana przez ariel
-
[INNE] Proszę o analizę błędow
wykasowałem a teraz poczekamy
-
[INNE] Proszę o analizę błędow
Golf 4 1.6 benzyna brak połączenia z silnikiem VAG-COM Version: Release 409.1-S Chassis Type: 1J - VW G/J/B Mk4 Scan: 01,02,03,08,16,15,17,19,22,35,46,56 ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine Controller: Note: Can't Synch Baud Rate ------------------------------------------------------------------------------- Address 03: ABS Brakes Controller: 1C0 907 379 J Component: ABS FRONT MK60 0103 Coding: 0001025 Shop #: WSC 00575 1 Fault Found: 01314 - Engine Control Module 004 - No Signal/Communication - Intermittent ------------------------------------------------------------------------------- Skipping Address 15-Airbags ------------------------------------------------------------------------------- Address 46: Central Conv. Controller: 1J0 959 799 AH Component: 4U Zentral-SG Komf. 0001 Coding: 04096 Shop #: WSC 00046 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 56: Radio Controller: 1J0 035 186 D Component: RADIO SON 0003 Coding: 01403 Shop #: WSC 00046 No fault code found. End -------------------------------------------------------------------------------------------------[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 11:48_________________________________________________Już się dostałem opcje w VAG-COM przestawiłem i wszystko śmiga dodatkowo 3 błędy w silniku i dlatego paliła się kontrolka silnika na desce Address 01: Engine Controller: 036 906 034 BB Component: MARELLI 4LV 3772 Coding: 00031 Shop #: WSC 00046 3 Faults Found: 16786 - EGR System: Excessive Flow P0402 - 35-10 - - - Intermittent 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 35-00 - - 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: 0000 0000
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
pisz jaśniej
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
ale tych wersji nie moge znależć znalazlem 208 i 311
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
a mi ręce opadają auto idzie na sprzedaż i tu takie coś się zapaliło a autko naprawde zadbane i wszystko chodzi jak należy
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
wysłałem na PW a te starsze są lepsze????
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
mam 409 myślisz że zły a co do tego drugiego to nigdy nie używałem
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
Łączy sie z innymi tylko licznikiem i silnikiem nie chce już mi ręce opadają
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
podobno czyli nie znalazłeś????
-
problem z vag-com
Szybkie łącze i przez skypa pojdzie :gwizdanie:
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
Witam koledzy dziś przyjechał do mnie kumpel ma golfa 4 żeby podpiąć pod vag jego autko zapaliła mu się kontrolka silnika i mam problem nie chce się połączyć z modułem sinika i nie wiem co może być??
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
napewno się mylisz jedna jest od góra dół a druga lewo prawo :>
-
[ALL] Jak i gdzie usunąć mocne zarysowanie na brzegu felgi aluminiowej ?
Renowacja około 150zł za sztukę
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
chodzi mi o to jedna wyżej od drugiej
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
Wiem ale wysokość chyba ta sama?
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
oto on mam jeszcze troche regułek jak się to robi
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
wyczytałem że obie powinny świecić na jednej wysokości mam obrazek ale nie daje rady go wkleić
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
przy 20m przecinają się mijania tak? a jak u ciebie z prawą lampą bo od niej będę bazował przy 20 m gdzie masz punk środkowy załamania światła czy na w prost czy po środku auta? Bo nie wiem czy mają się przecinać bliżej prawej strony czy lewej czy może po środku szerokości samochodu?
-
[ALL B6] Nowe felgi
czyli ile maxx? opony continental 235/35/19
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
Za bardzo w bok ???? jak to sprawdzić? ja mam tez anglika przy jakiej odległości powinny się krzyżować jeśli powinny oczywiście?
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
Żarnika odwrotnie nie włożysz a te pokrętła ok wiem które ale jak nimi kręcisz to reguluje się mijania i długie razem ( góra-dół) i jak ustawię jedno to drugie lipa.
-
[ALL B6] Nowe felgi
Panowie kupiłem nowe felgi czy warto bawić się w dystanse do nich powiem że przód po założeniu tak jakby trochę już wystawał poza krawędz błotnika? http://cgi.ebay.co.uk/19-NEW-RS4-STYLE-ALLOY-WHEELS-AND-TIRES-AUDI-VW-SKODA_W0QQitemZ330348650960QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET?hash=item4cea5061d0&_trksid=p3286.c0.m14
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
No tak ja wiem gdzie są te śruby tylko czemu mijania są ok a jak włączę długie to świecą zaraz za maskę?
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
W bok nie świecą tylko za nisko zaraz przed maskę mijania ok lampy xenon da się coś z tym zrobić?
-
[ALL B6] Ustawienie przednich leflektorów
troche to dziwne bo z regóły swiecą za wysoko albo za nisko ale na boki moze zarówki są zle wsadzone. Dołącze się do tematu ja mam właśnie problem krótkie ok a długie świecą bardzo nisko w czym problem?