Treść opublikowana przez ariel
-
[B6 AWA] Proszę o analizę błędów
Lej na BP albo na Shellu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja zaleję tą ostatnią pozycje czyli Motul VW Specific Engine Oil 5w-40 for VW505.01
-
[ALL B6] Szum w przednich drzwiach
Ja codziennie sprawdzam pokolei i nic niepokojącego nie znalazłem szkoda że nie mam znajomego z audi a4 to bym zobaczył czy jest tak samo. A jest tak jak piszesz wrażenie niedomkniętego okna ręce opadają.
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
Dziś rozmawiałem z gościem który się zajmuje kluczykami i nie tylko powiedział że nić z tego musi być dokładnie ta sama częstotliwość żeby zaprogramować kluczyk do centralki i klapa nic z tego szkoda
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam jaki olej kupić jeżdze na castrol edge 5w-40 a myślę wymienić na coś takiego który wybrać 3701 Top Tec 4100 5W/40 3707 Top Tec 4200 5W/30 czy Motul VW Specific Engine Oil 5w-40 for VW505.01
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
5minut temu sprawdziłem kluczyk kumpla od Golfa 4 o częstotliwości 433 i centrala nie reaguje i jak myślisz ten z aukcji o tej samej częstotliwości pewnie tez nie ruszy co
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
Dokładnie tak widziałem na zdjęciu. A w jakim aucie to robiłeś? Jak działa te immo czy one do czegoś dotyka czy tylko tam sobie siedzi?
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
przekleić no nie wiem? to nie jest małe będzie tam miejsce? A z tym zakodowaniem to masz na myśli centralny z twojego filmu?
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
Tu jest kluczyk 8E0i nie wygląda jak w B6 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120381616798&viewitem=
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
A nie wiesz czy klucze zaczynające się od 8E0 są przekładane czy lutowane? bo tam faktycznie na zdjęciach jest pokazane że są lutowane i przekładane. A nie dam rady tego klucza odesłać jak go rozbiore i sprawdze bo się może kapnie.
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
Wygląd mają taki sam tylko częstotliwość inna a sprzedający akceptuje zwrot. Jak sprawdzić czy tylko podłączyć vag-com i zobaczyć czy centralka go widzi? I co z tym immo co oni przekładają?
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
a gdzie tam jest napisane,ze nadaja sie auta po 2003? tam jest tylko,ze wlasciciel ma audi z 2004 roku,a co takiego wyczytales o module komfortu-na pewno masz ten sam link,co wkleilem? i co poczytałeś opłaca się w to bawić bo kusi mnie to im się to chyba udaje. A jak tak to ktury lepszy 433 czy 434?
-
[ALL B6] Szum w przednich drzwiach
ok dzięki zaraz idę oby to było to [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 10:56_________________________________________________ I niestety gąbka jest i to nie to.
-
[B6 AVB] Proszę o analizę błędów
Ja skasowałem wszystko ale nie sprawdzałem czy się powtarza. Centralny czasami sie przycina muszę wtedy kluczyk włożyć do stacyjki przekręcić bez włączania silnika , wyjąć i wtedy zamyka. A odn. kodowania kluczyka to tak jak napisał kolega domjenick?
-
[ALL B6] Szum w przednich drzwiach
Nie nie jeżdziłem bo nie miałem okazji. Wczoraj posprawdzałem jeszcze raz wszystko i jest ok napewno nie jest wina uszczelek wszystko szczelne a szpary miedzy tylnymi drzwiami i przednim błotnikiem są równe widać że nie były demontowane. Ten szum to dokładnie za szybą na wysokości lusterek może to ja mam przewrażliwiony słuch U siory w omedze cisza jak makiem zasiał a to tylko Opel
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
Ja poczytałem to. Też troche kombinują http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=199643&page=8
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
Ale ja już przeszukałem wszędzie i nie ma kluczyka od B7 o tej samej częstotliwości co w B6 a oni pisali tam że do tego się nadają B6 po 2003 r. ciekawe czemu nie starsze wspomnieli że coś z modułem komfortu.
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
Z tego co zrozumniałem to on przełożył IMMO ze starego klucza do nowego tak? Czy jak tak się zrobi to można kupić kluczyk z rużnym frequency? Jak tak to kupie i się pobawie.
-
[ALL B6] Lampy przednie
Tylko nie sonary miałem w B5 coś strasznego parowały codziennie kupiłem B6 z lampami halogenowymi i odrazu zamontowałem xenony
-
[B6 AVF] Poważny problem z xenonami
Napisz co to za żarniki te ori.. ? Ale nie sądzę że w tym wina ja mam D2S 4300k philips i działczy
-
[ALL B6] Szum w przednich drzwiach
Bity nie był na 100% a czemu miałem tak też w B5 a z tym że może szyba nidomknięta to nie wiem czy to możliwe żeby tak samo było po obu stronach? Drzwi sprawdzałem wszystko jest równiutko jeszcze sprawdziłem zamek wszystko jest na odpowiednich znacznikach.
-
[ALL B6] Szum w przednich drzwiach
To się dzieje tak po 90-km/h jak jade ze znajomymi to myślą że okno uchylone a ja mówię że to tak jest i nie wiem co jest a może zrobię tak jak mówisz może to przepływ powietrza między lusterkami a szybą
-
[ALL B6] Szum w przednich drzwiach
Witam koledzy mam od dawna nurtujące mnie pytanie miałem audi wersji B5 mam teraz wersję B6 i tu rozczarowanie chodzi mi o straszny szum na wysokości lusterek tak jak by było okno otwarte i to było słyszalne w obu wersjach. Czy to wada konstrukcyjna lusterek czy może jeszcze coś innego?
-
[B6 ALT] Problem z pilotami
A czy klucze z B7 nie mają inne frequency
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
to za dużo kombinacji jak dla mnie nie warto myślałem że to jest po prostu nie aktywne