Treść opublikowana przez ariel
-
[B6] przyciemnianie szyb
Też ci coś nie wyszło :oklaski: a tak pozatym odbiegamy od tematu
-
[B6] przyciemnianie szyb
To najlepiej się nie wcinac a po drugie nie mam polskiej czcionki :th:
-
[B6] przyciemnianie szyb
No a w Anglii jest troche inaczej i mi sie wydaje że pod tym względem lepiej czasami jak widze na ulicach auta poprzerabiane to aż się włos jeży a w Polsce by trzeba było połowę zdjąc, chocby nawet głupie żarówki postojowe w kolorze niebieskim czy reflektorowe w odcieniu xenona, lampy pod podwoziem itd. pisze tak bo miałem pare razy jazdę o te rzeczy w Polsce z policją żarówki musiałem na mniejscu wyciągac bo groziło utratą dowodu głupie nie? :a4fan:
-
[B6] przyciemnianie szyb
Dzięki serdeczne za info :th: a jeśli chodzi o Anglię i o przednie szyby to wiem i chętnie powiem tu można robic wszyskie szyby i bez zadnych problemów od strony policji. A tak wogule to czemu pytasz jeśli można wiedziec ? Ja tak sobie pomyślalem że chyba te szyby jednak zrobię w Polsce bo wybieram się na swięta a nie chciał bym czegoś zepsuc Jeszcze raz dzięki i do następnego razu. ;)
-
[ALL B6] żarówki B6 problem z wyborem
Witam czy możecie mi powiedziec które żarówki będą lepsze bo chcę kupic jedne z nich http://cgi.ebay.co.uk/H7-Philips-X-treme-Power-80-Xenon-Bulbs-pair_W0QQitemZ300145184125QQihZ020QQcategoryZ72235QQtcZphotoQQcmdZViewItem czy te http://cgi.ebay.co.uk/H7-PHILIPS-Power2Night-GT-130-12V-55W-PX26D-pair_W0QQitemZ300145883167QQihZ020QQcategoryZ72235QQtcZphotoQQcmdZViewItem a może zainwestowac w te http://cgi.ebay.co.uk/HID-XENON-HEADLIGHT-CONVERSION-KIT-H7-6K-FREE-BATT-WIRE_W0QQitemZ320150737485QQihZ011QQcategoryZ72235QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem :th: a jeżeli w te to czy można je założyc do zwykłycz soczewek?
-
Lampy Angel Eyeys w UK
Cześc ja też miałem te lampy i przeszły mot bez problemów kupiłem je jak kolega pisał na ebay
-
Problem ze światłami B6
Czy jest dużo robory żeby wyjąc lampe mam nadzieje że nie trzeba zdejmowac przedniego zderzaka jak w B5 i jak się dostac do środka żeby wyczyścic soczewkę?
-
Problem ze światłami B6
Ja wiem że to jest "powinno byc" wszystko szczelne ale widac że jest tam coś takiego jakby było to kiedyś zaparowane a pożniej wyschło "taki osad" na soczewkach nie wiem z której strony czy od strony żarówki czy z drugiej. Napewno to nie są dziurki po kamyczkach.
-
Problem ze światłami B6
Witam Mam pytanko czy ktoś wie czy soczewki w światłach mogą się z czasem zabrudzc (od środka) bo te światła świecą jak by chciały a nie mogły wydaje mi się że mają jakiś nalot. :a4fan:Jeżeli tak to czy można je jakoś wyczyścic.
-
[B6] przyciemnianie szyb
Dzięki za rady jeszcze się wacham ale może spóbuje może mi wyjdzie
-
[B6] przyciemnianie szyb
Czemu tak piszesz że z nas nieroby a robiłeś to sam? Ja chcę się najpierw upewnić a nie rozebrać stanąć w połowie roboty i się martwić że coś nie wychodzi a chcę rzeby to jakoś wyglądało :th:
-
[B6] przyciemnianie szyb
Dzięki za rady. Jak byłem w Polsce na urlopie to chcieli za to 700 zł jak kolega wyżej wspomniał jestem teraz w angli i za to chcą tu 300 funtów to troche przegięcie nie? Jak pisałem wyżej jest firma która przycina na wymiar folie do mojej audi B6 kosztuje 60 f.
-
[B6] przyciemnianie szyb
Cześć!! Czy mógł mi ktoś powiedzieć czy jest dużo roboty żeby zciągnąć boczki i wymontować szyby z drzwi w mojej B6 bo chciałbym kupić gotową folię do przyciemnienia szyb i ją przykleić ( przyciętą na wymiar danego modelu samochodu) ?
-
Jak uruchomić klimę
No tak tu troche za to kasują niby były jakieś błędy dali mi te numery ale nie ma ich na forum dałem je Icmenowi ze dwa tygodnie temu ale cisza zaczynają sie na 00601 itp.jest ich 6
-
Jak uruchomić klimę
Wiem że to fachowiec ale pisałem pare razy i się nie odezwał :cry:z tą szczelnością to nie wim pytałem się czy nie przecieka to powiedzieli że nie. Co może być zatarte kompresor chyba nie jest zatarty.
-
Jak uruchomić klimę
Raczej nie bo jak ją podłącze na krótko to zaczyna chodzić ale jest dziwne bo nie wiem czemu jak ją podłącze na krótko to załancza się wentylator ale zimne powietrze nie leci wewnątrz a przecież niby ją nabili.Ze spręzarki jeden przewod gazowy robi się ciepły to chyba sprężarka jest dobra?
-
Jak uruchomić klimę
Cześć Koledzy mam problem ze swoją klimą kupiłem samochód zeszłą jesienią teraz okazało się że nie chodzi klima jak kupowałem to mi nawet nie przyszło do głowy żeby sprawdzić klimę.Chodzi o to że nie chce ruszyć kompresor napełniłem klimę nowym gazem i dalej nic. Niewiem już co mam sprawdzać od czego znowu zacząć mostkowałem na krótko wtyczkę ciśnienia gazu ale kompresor dalej nie chce ruszyć.
-
jaki płyn do układu kierowniczego
Dzięki śliczne
-
jaki płyn do układu kierowniczego
Dzięki. Tylko czy taki płyn można dostać w każdym sklepie?Może wiesz czym one się różnią?
-
jaki płyn do układu kierowniczego
Cześć czy moglibyście mi podpowiedzieć jakim płynem zalać układ kierowniczy tzn. płyn czerwony czy brązowy bo nie wiem jaki miałem bo walneła mi maglownica i ją wymieniłem a słyszałem że jest różnica miedzy nimi nie do każdego samochodu pasują zamknięty, było wielokrotnie omawiane.
-
Problem z klimatronic w A4 (b5)
Cześć ja też mam problem z klimą od paru dni i nie wiem co się dzieje. Nabiłem klime ale kompresor się nie załancza jak wezme go tak jak pisali na forum na zmoskowanie wtyczki od czujnika ciśnienia to też się nie załancza dopiero jak odczepię zieloną wtyczke z kablem od kompresora i ją podłącze na krótko to zaskoczy. Co jest pomóżcie
-
[B5] Nieszczelna klimatyzacja
Cześć ja też mam problem z klimą od paru dni i nie wiem co się dzieje. Nabiłem klime ale kompresor się nie załancza jak wezme go tak jak pisali na forum na zmoskowanie wtyczki od czujnika ciśnienia to też się nie załancza dopiero jak odczepię zieloną wtyczke z kablem od kompresora i ją podłącze na krótko to zaskoczy. Co jest pomóżcie
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
Jak masz problem z tym żeby sie paliły obie żarówki na raz to powinienem mniec gdzieś schemat będziesz potrzebował przekażniki. Ja nie narzekam mi narazie nie paró :a4fan:ją
-
Problem z klimą
Cześć rocznik dopisałem 1996 nie jestem pewien symbolu silnika wiem że 90k.Prosze o pomoc
-
Problem z klimą
Nie wiem też o co tu chodzi ja się tylko zapytałem jak sprawdzić na klimatroniku kody. Jak wyżej.PS czy może rozszyfrowałeś te moje błędy kieruje to do ICEMANA