Treść opublikowana przez ariel
-
Problem z klimą
Jak to sprawdzić na klimatroniku żeby się dowiedzieć ?
-
Problem z klimą
Ja zapłaciłem 30 f. Coś masz nie tak?
-
Problem z klimą
Do kompa podczepili wyskoczyło 5 błędów a co z tym sterownikiem masz na myśli panel sterowania?
-
Problem z klimą
Jak sie orientujesz w tych kodach to moge ci podać? Do polski wybieram sie 15 czerwca na 3 tygodnie.
-
Problem z klimą
Wesz co odebrałem samochod dalej nie zrobione powiedzieli że to panel sterowania klimą kupiłem zaraz używaną oni ją zamontowali i dalej nic teraz powiedzieli że to może nie od tego modelu faktycznie wyciągnąłem ją z benzyniaka a ja mam diesla ale chyba to nie robi różnicy wizualnie jest taka sama podłączyli moj samochód pod kompa i wyskoczyło 5 usterek dali mi te numery ale co mi po nich. Kazali mi znależć identyczny panel jak ja mam i przyjechać fajnie co? Gorsze jest to że za każdą wizyte mnie kasują.
-
Problem z klimą
Czyli pozostaje naprawa przez fachowca bo z vagiem to chyba nie takie proste a pozatym trzeba mnieć odpowiednie kable żeby się podpiąć do samochodu co gorsze mieszkam teraz w angli nie wiem gdzie szukać. Dziś rano zaprowadziłem samochód do jakiegoś gostka ma mi sprawdzić co jest grane mam nadzieje że to nie będzie jakaś drobna rzecz a on mnie skasuje skasuje jak by wszysko wymienił.
-
Problem z klimą
nie ma troszke prostszych sposobów niż ten vag
-
Problem z klimą
Wiesz co zabardzo się nie znam co to jest ta vaga jak to podłączyć mógłbyś mi wyjaśnić o co w tym chodzi bardzo mi na tym zależy. plis
-
Problem z klimą
Cześć koledzy!!! Kupiłem audi 6 miesięcy temu i nawet nie zauważyłem że klima nie działa ale kicha nie? Byłem zrobić serwis klimatyzacji oni zrobili co swoje ale powiedzieli że kompresor się nie załancza bo przy kołach pasowych z przodu mniałem poprzecierane kable od czujnika który jest przy chłodnicy ja te kable wymieniłem i dalej nic co może być? Pomóżcie prosze bez.
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
nie są z allegro mi na razie nie parują
-
lampy angel eyes chrome
dzięki serdeczne będę czekał i życze wesołych świąt mam nadzieje że bedzie dzialać bo za pare tygodnie chce jechać do polski na urlopa.
-
lampy angel eyes chrome
Cześć Tak zgadza się mialem żarówke H4 a co do przekażników to mógłbyś mi to bliżej wytłumaczyć kolega wyżej napisal że jest z tym więcej zabawy niż roboty a ja sie troche cykam żebym nic nie popalił z tylnymi lampami poszlo nieżle nie wiem jak mam wsawić zdjęcie to bym wam pokazal.
-
lampy angel eyes chrome
czy ty to przerabialeś ? Nie wiedzialem że orginalnie tak dzialają byłem przekonany że jest inaczej nie wiesz może czy jest dużo z tym roboty
-
lampy angel eyes chrome
cześć mam problem jak podłóczyc lampy angel mam problem ze światłami krótkimi jak zapale długie to gasną krótkie a raczej tak nie może być prawda? Powinny sie palić długie z krótkimi razem czy to wina przełącznika czy ja coś żle zrobilem ale chyba nie bo mialem gotowe kostki. Dzięki
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
cześć mam problem jak podłóczyc lampy angel bo mam problem z światłami krótkimi jak zapale długie to gasną krótkie a raczej tak nie może być prawda powinny sie palić długie z krótkimi czy to wina przełącznika. Dzięki
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
czesc to znacz y ze nie ma roznicy ze w angelu so odzielnie swiatla dlugie i krotkie a w starej bylo to w jednej zarowce myslalem ze bedzie trzeba przerabiac elektryke zeby dzialalo to oddzielnie. Ps. sory za bledy ale nie mam polskich znakow bo ja mieszkam w angli
-
[B5, 95r.] CLEAR "ANGEL EYES" - pasują bez przerab
czesc jestem nowy kopilem lampy przednie chrome projector angel eye czy jest duzo do zrobienia z elektryką bo w mojej audi jak i w wiekszosci jest jedna zarowka w lampie w ktorej swiatla włączają sie na przemian tzn. jak wlaczam dlugie to gasną krotkie a w tych jest oddzielnie swiatlo krotkie i długie czy bede mosial cos wymieniac :redface: [ Komentarz dodany przez: rob: 25-03-2007, 01:34 ] proszę zapoznać się z REGULAMINEM forum, zapraszem do NEWBIE