Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ariel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ariel

  1. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B6
    mam orginalne valeo to myslicie ze tylko zostaje wysokosć? mam pecha bo nie mam nikogo z xenonami zeby porównać nie wiem czemu ale w Anglii są one rzadko montowane
  2. czyli wymiana? jesli tak to jakiego szukać? a jeszcze jedno wiem ze nie na temat ale czemu te cholere lampy parują nowa lampa a po zapaleniu i zgaszeniu parują[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 21:57 _________________________________________________Wszystko juz chodzi obyło sie bez wymiany silniczków. Acha znalazłem też patent na lampy już nie parują!!!!
  3. Hej mam problem kupiłem xenony orginał miałem poprzednio halogeny i wszysztko działa ok tylko mała wtyczka od silniczka pozomowania w starej lampie miała trzy kable brązowy , czarny, niebieski a nowa lampa xenonowa ma wszystko tak samo plus kabel biały podłączyłem kolorami a biały ominąłem i nie działa prosze o szybką pomoc bo mam rozebrane autko dzięki.
  4. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B6
    Wiem ze nie ma znaczenia reflektor chodziło mi że zobaczymy różnicę miedzy H7 a xenonem
  5. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B6
    OK JUTRO ZAKŁADAM ZOBACZYMY EFEKTY.
  6. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B6
    to zes mi napisał jak by tak wszyscy pisali to te forum juz by dawno nie istniało pewnie ze ustawie tylko mnie intresowało czy sie da i jak powinno byc po ustawieniu bo mi sie wydaje ze te co mam załozone to tez cos jakos zle swiecą
  7. ariel opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Hejka czy mozecie mi powiedziec jak ustawic lampy bo miałem poprzednio zwykłe halogeny a teraz wymieniłem na xenony wysokosc nie ma problemu ale jak ustawic kąt czy powinny sie pokrywać na drodze po jakiejs odległości domowym sposobem .Dzięki
  8. Witam czy może mi ktoś powiedzieć jaka jest rożnica między żarówką D1S a D2S ja kupilem lampę i ona chyba jest pod D2S.
  9. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B6
    A czemu jak zmienię soczewki to nie tędy droga napisz jaśniej czy klosze są inne? Chciałbym założyć xenony zawsze o tym marzyłem ale do tego dochodzą przetwornice żarniki i pewnie przerobka instalacji daleka pewnie droga?
  10. ariel opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam mam pytanie orginalnie mam zamontowane lampy halogenowe h7 kupiłem okazyjnie nową lampę na ebay oto link http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=120213539596&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=002 cena jak widać czy muszę tylko przełożyć soczewkę czy muszę zrobić coś jeszcze żeby założyć h7 no i czy będzie wszystko grało?
  11. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Audi A4 B6
    No dzięki ale ja nie wiem gdzie taki odpowietrznik jest nie mogę znależć wszystko jest szczelnie zamknięte
  12. ariel opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam kolegow mam problem nie mogę się uporać z parą w lampach i chcę kupić nowe czy ktoś wie co oznacza O/S lub N/S
  13. mam pytanie czy można zlikwidować domowym sposobem informacje o serwisie czy trzeba jechać i zresetować kompem
  14. No nie wiem ja ciągne i coś ciężko idzie coś nie chce iść jak by coś trzymało a nie wiem co a urwać nie problem w B5 były dwa zaczepy po środku a jak było u Ciebie mocowanie w B6.
  15. Witam miałem poprzednio B5 i siedzenie sie wyciągało do góry a w B6 to nie działa trzymają jakieś zaczepy od dołu a nie chcę ciągnąć żeby czegoś nie pourywać proszę o pomoc
  16. Witam Czy ktoś może mi powiedzieć czy w mojej B6 dużo jest roboty przy wymianie paska wielorowkowego. W B5 już to robiłem a nie wiem jak to się przedstawia w B6. * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - [lukaszr]
  17. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Układ Jezdny
    No to czeka mnie następna wymiana
  18. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Układ Jezdny
    nowa to 1500zł ale czemu po takim czasie dopiero nawaliła. Na jakim płynem powinienem zalać zielony czy czerwony ja zalałem czerwonym a może to bez różnicy?
  19. ariel odpowiedział(a) na ariel temat w Układ Jezdny
    Kupiłem używaną bez gwarancji chodzi o to że to podejrzane bo i w jednej i w drugiej to samo może płyn nie ten?
  20. ariel opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam Mam pytanie czy może mi ktos powiedzieć co jest grane z maglownicami wymieniłem 6 miesięcy temu jedną ciekła po obu stronach ( z pod gum) dwa dni temu walneła mi następna jest dokładnie to samo.
  21. To było dobre ja też myśle o przyciemnieniu szyb ale z tego co wiem to w B6 jest to droższe i to dużo bo podobno jest gorsze dojście
  22. Nie jemu chyba chodziło o to że 3 dni pracy jego na te 170f a nie ich
  23. Witam no cena nie zła ostatnio dzwoniłem do jednej firmy chcieli 50 f od jednej szyby to sobie powiedziałem że przyciemnie w Polsce
  24. Witam mieszkam w Anglii i wiem że większośc tu poruszających się autami z Polski tego nie ma więc się nie martw o to nikt Cię za to nie cofnie z granicy
  25. Dzięki spróbuje jak coś z tego wyjdzie to dam znac.Chyba że ktoś zna jakieś inne przyczyny takiego zjawiska. [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 13:49 _________________________________________________Lampy wyczyszczone to był osad nie od strony żarówki tylko od zewnątrz soczewki dzięki za rady :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.