Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ariel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ariel

  1. Lampy ori xenon nic nie robiłem tylko zamontowałem przetwornice i go.... :> oryginalność łatwo sprawdzić po numerze a przetwornice z Polski ponieważ rzadko się zdarza żeby nowe lampy były w komplecie z przetwornicami
  2. A no sam lampy kupione na ebayu a przetwornice w Polsce działają
  3. Żartujesz to ty co to za odpowiedz nie trzyma się kupy
  4. Nie porównuj hid do ori xenonów ja założyłem ori jest coś pięknego
  5. 5w-40 jet gorzej tu znależć
  6. Witam sorki że zaczynam nowy wątek ale zależy mi na czasie bo jutro wyjeżdżam do Polski na urlop i muszę wymienić olej ja mam zalany 5w-40 Castrol a jak dziś pojechałem do sklepu to powiedzieli że muszę zalać 5w-30 to jest olej do mojego auta i jak wpisałem numery rejestracyjne na stronie castrol to mi pokazało faktycznie że olej do mojego auta to 5w-30 jak zaleje ten to będzie ok?
  7. Ja montowałem takie same lampy jak na zdjęciu w linku i według opisu i wszystko działa aż miło http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=90325
  8. Ale napisz jaśniej gdzie te diody tu coś jest ale jak skorzystasz z opcji to tam jest dużo na ten temat wpisz rezystory http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t67385.0.html;highlight=rezystory
  9. Żeby było jaśniej ten folder Logs jest w miejscu gdzie zainstalowałeś Vag-com. Miejsce zapisania można ustawić tam gdzie chcesz jak wciśniesz logowanie w Vag-com otworzy się okienko które informuje gdzie będą zapisane logi a obok masz przycisk browse i tam możesz zmienić miejsce docelowe ale jak chcesz ja zawsze zapisuje na pulpit I nikt się nie brecha z ciebie
  10. Po naciśnięciu print Screen też musisz otworzyć jakiś program typu Paint i wkleić.
  11. Ok dzięki ale czemu ten wąż jest zimny przy takiej temperaturze? A dynamiczne już nie długo. Badam teren gdzie będzie dobrze takli test wykonać bo potrzebne jest kawałek prostej
  12. Czy to jest grupa 004 pozycja 4 powinna pokazywać około "0" ja mam 1.6-0.5 czemu to tak skacze? napinacz? ale pasek wymieniałem rok temu czy spaprali? Wiem już jak to można skorygować ale czy warto ruszać?[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 20:10_________________________________________________Termostat wymieniony teraz raczej ok ? Nie wiem czemu przy takiej temperaturze dolny wąż od chłodnicy który idzie do termostatu jest zimny? Grupa 007
  13. W Etce można to sprawdzić ale tam jest dużo rodzajów ja po wpisaniu swojego nr Vin też mi wyskakuje parę. Są dwie firmy Bosch i Valeo.Sprawdz naklejkę na alternatorze
  14. Dzięki czyli tak termostat do wymiany a co z tym kątem Czy możecie mi napisać czemu termostat i co z tym kątem autko zachowuje się nie żle
  15. Koniecznie musi być taka sama częstotliwość Mhz inaczej lipa
  16. Witam proszę o analizę logów narazie statyczne i basic robione pierwszy raz trochę się uczę jak coś nie tak to Statyczne 000 001 003 004 007 013 014 018 023 Basic 000 003 011
  17. Ja też tak miałem to EGR mi też ciekło ale odziwo jak zmieniłem olej na 5w-40 to przestało
  18. Szukaj w temacie "Zrób to sam" tam jest taki temat z filmikiem jak dodać kluczyk do autka za pomocą vag-com
  19. Mam pytanko jaki lepiej zalać 5W-30 czy 5W-40 ten pirwszy jest droższy teraz zalany mam 5W-40
  20. Z tym szumem jest dokładnie jak pisał kolega Andrzej88 mi to troche przeszkadza nie wiem jak wam.
  21. Ja też to miałem wykasowałem i już nie ma to jest od anteny sprawdz wtyczkę za radiem lub przy wzmacniaczu anteny jak się pojawi ponownie
  22. To znaczy że myślisz że to jest wada fabryczna Ja myślałem jak zmieniałem z B5 na B6 że to wyeliminowali a tu
  23. Jak się pojawią ponownie to zmień na shella ja zmieniłem bo robię więcej mil na paliwie z shella nie wiem czemu ale tak jest
  24. Wczoraj dowiedziałem się od fachowca że kluczyk musi być dokładnie o tej samej częstotliwości inaczej nic z tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.