Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ariel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ariel

  1. Ja leje LM do dziś i nie żałuję
  2. Dokładnie nie pamiętam ale nie sądzę
  3. W pół litra się nie zmieścisz jak wszystko dokładnie wylejesz ja kiedyś lałem febi ostatnio kupiłem w aso i smiga do dziś
  4. Raczej regeneracja mi jak ciekła kupiłem używkę i wymieniłem
  5. Poprostu pompa nie daje odpowiedniego ciśnienia a jak dodasz gazu to pompa pracuje na większych obrotach i tak sie dzieje a tam troche barów potrzeba podstawa to wymiana płynu coś o tym wiem bo sie przekonałem
  6. logi po to żeby sprawdzić :> po blokach oczywiście też można
  7. A kiedy dynamiczne? po logach widać że płyn był rozgrzany do 74 stopni rozgrzej fure i wtedy rób logi na turbine lepiej zrób dynamiczne
  8. No tak ale jak zrobie logi na 4 biegu to co dalej autko nie zawsze wchodzi w tryb awaryjny od paru dni jest spokój
  9. No właśnie pisze bo mam z tym problem po logach to juz stało mi sie już to samo ze trzy razy i nie wiem co jest myślałem że paliwo zalałem na innej stacji ale dalej to samo ręce opadają do tej pory chodził jak zegarek Gdzieś wyczytałem że to może być czujnik N75 lub przepływomierz ale niby po logach nic nie widać rury całe turbina chodzi ładnie bez żadnych podejrzanych gwizdów:([br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 16:29_________________________________________________Czyli mam problem moja fura wchodzi w tryb awaryjny nie raz już pare razy najczęściej na czwartym biegu jak się rozpędzam nie wiem co jest grane Gdzieś wyczytałem że to może być czujnik N75 lub przepływomierz ale niby po logach nic nie widać rury całe turbina chodzi ładnie bez żadnych podejrzanych gwizdów
  10. 00668 stary akumulator słabe napięcie 00852 zwarcie w głosniku na kablach lub cewce 00856 antena tego nie biez pod uwagę to częste też to miałem czy po skasowaniu sie powtarzają?
  11. tylko podłączyłeś i tyle i po tym padło radio?
  12. A czy wywaliło jakieś błędy za pierwszym razem?
  13. No to w końcu są dynamiczne 011 008 003 i zrobiłem 004 bo w statycznych miałem duże odchyły i miałem zrobić dynamiczne i wtedy ma sie okazać czy trzeba robić chodziło o kąt synchronizacji 004
  14. Mam problem chcę sprawdzić vagiem przepływomierz a nie wiem jak zrobic logi zeby to sprawdzić a wdaje mi sie ze pada ale nie jestem pewien wczoraj jechalem i nagle zaczął słabnąć silnik i zwalniał zredukowałem aż do trójki i dalej to samo zjechałem do pobocze zgasiłem silnik i odpaliłem ponownie i wszysko działa jak narazie.
  15. Witam koledzy czy mogę dolać ten płyn do mercedesa ML270 a nie wiem jaki tam był wlany podobno zielony. Mam taki pod ręką bo kupywałem do swojej audi i mi zostało? http://www.allegro.pl/item876334898_oryginalny_plyn_wspomagania_vw_audi_seat_skoda.html
  16. http://www.ftdichip.com/Drivers/D2XX.htm
  17. co masz wpisane w oknie start band w VAG-COM
  18. ja nie marudze tylko pisze jasno co zrobiłem i doszedłem do tego sam metodą prób i błędów jak ktoś jest zainteresowany to chętnie napiszę i język polski znam
  19. A orientujecie sie czy da sie go wymienic w domu czy raczej trudna sprawa u siebie w audi wymieniłem pod domem i smiga :>
  20. Witam mam pytanie szukałem forum mercedesa ale same bzdety piszą kolega kupił ML 270 CDI i jest problem tego typu jak jedzie po mieście to to temperatura jest niecałe 80 stopni a na trasie spada na 60 czy to moze być termostat?
  21. http://www.ftdichip.com/Drivers/D2XX.htm
  22. i tu sie mylisz zmieniłem w vag-com i działa ustawienia portu zostały domyślne :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.