Treść opublikowana przez ariel
-
[ALL] Liqui Moly - ENGINE FLUSCH i CERA TEC za i przeciw
Ja leje LM do dziś i nie żałuję
-
[ALL] Czy przekładnie w b5 i b6 są takie same??
Dokładnie nie pamiętam ale nie sądzę
-
[B5 AFN] Pojemność zbiorniczka wspomagania
W pół litra się nie zmieścisz jak wszystko dokładnie wylejesz ja kiedyś lałem febi ostatnio kupiłem w aso i smiga do dziś
-
[ALL B6] Cieknie przekładnia przy manszecie drążka
Raczej regeneracja mi jak ciekła kupiłem używkę i wymieniłem
-
[B5 AFN] Problem ze wspomaganiem
Poprostu pompa nie daje odpowiedniego ciśnienia a jak dodasz gazu to pompa pracuje na większych obrotach i tak sie dzieje a tam troche barów potrzeba podstawa to wymiana płynu coś o tym wiem bo sie przekonałem
-
[ALL B5] Sprawdzenie temperatury silnika i termostatu na Vag-com 4.9PL??
logi po to żeby sprawdzić :> po blokach oczywiście też można
-
[B6 AWX] Prosze o analize logów
A kiedy dynamiczne? po logach widać że płyn był rozgrzany do 74 stopni rozgrzej fure i wtedy rób logi na turbine lepiej zrób dynamiczne
-
[B6 AVB] Wchodzi w tryb Awaryjny = logi
No tak ale jak zrobie logi na 4 biegu to co dalej autko nie zawsze wchodzi w tryb awaryjny od paru dni jest spokój
-
[B6 AVB] Wchodzi w tryb Awaryjny = logi
No właśnie pisze bo mam z tym problem po logach to juz stało mi sie już to samo ze trzy razy i nie wiem co jest myślałem że paliwo zalałem na innej stacji ale dalej to samo ręce opadają do tej pory chodził jak zegarek Gdzieś wyczytałem że to może być czujnik N75 lub przepływomierz ale niby po logach nic nie widać rury całe turbina chodzi ładnie bez żadnych podejrzanych gwizdów:([br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 16:29_________________________________________________Czyli mam problem moja fura wchodzi w tryb awaryjny nie raz już pare razy najczęściej na czwartym biegu jak się rozpędzam nie wiem co jest grane Gdzieś wyczytałem że to może być czujnik N75 lub przepływomierz ale niby po logach nic nie widać rury całe turbina chodzi ładnie bez żadnych podejrzanych gwizdów
-
[B5 AFN] Po diagnostyce Vagiem -radio przestało grać
00668 stary akumulator słabe napięcie 00852 zwarcie w głosniku na kablach lub cewce 00856 antena tego nie biez pod uwagę to częste też to miałem czy po skasowaniu sie powtarzają?
-
[B5 AFN] Po diagnostyce Vagiem -radio przestało grać
tylko podłączyłeś i tyle i po tym padło radio?
-
[B5 AFN] Po diagnostyce Vagiem -radio przestało grać
A czy wywaliło jakieś błędy za pierwszym razem?
-
[B6 AWX] Jaki program kupić?
wersja PL to
-
[B6 AVF] Przeładowanie - prośba o analize Logów
temperatura płynu jest niska
-
[B6 AVB] Wchodzi w tryb Awaryjny = logi
No to w końcu są dynamiczne 011 008 003 i zrobiłem 004 bo w statycznych miałem duże odchyły i miałem zrobić dynamiczne i wtedy ma sie okazać czy trzeba robić chodziło o kąt synchronizacji 004
-
[B6 AVB] Wchodzi w tryb Awaryjny = logi
Mam problem chcę sprawdzić vagiem przepływomierz a nie wiem jak zrobic logi zeby to sprawdzić a wdaje mi sie ze pada ale nie jestem pewien wczoraj jechalem i nagle zaczął słabnąć silnik i zwalniał zredukowałem aż do trójki i dalej to samo zjechałem do pobocze zgasiłem silnik i odpaliłem ponownie i wszysko działa jak narazie.
-
[INNE] [INNE] Płyn do wspomagania
Witam koledzy czy mogę dolać ten płyn do mercedesa ML270 a nie wiem jaki tam był wlany podobno zielony. Mam taki pod ręką bo kupywałem do swojej audi i mi zostało? http://www.allegro.pl/item876334898_oryginalny_plyn_wspomagania_vw_audi_seat_skoda.html
-
brak lpt i com
http://www.ftdichip.com/Drivers/D2XX.htm
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
Całe życie się uczymy :>
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
co masz wpisane w oknie start band w VAG-COM
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
ja nie marudze tylko pisze jasno co zrobiłem i doszedłem do tego sam metodą prób i błędów jak ktoś jest zainteresowany to chętnie napiszę i język polski znam
-
[INNE] Niska temperatura płynu chłodzącego
A orientujecie sie czy da sie go wymienic w domu czy raczej trudna sprawa u siebie w audi wymieniłem pod domem i smiga :>
-
[INNE] Niska temperatura płynu chłodzącego
Witam mam pytanie szukałem forum mercedesa ale same bzdety piszą kolega kupił ML 270 CDI i jest problem tego typu jak jedzie po mieście to to temperatura jest niecałe 80 stopni a na trasie spada na 60 czy to moze być termostat?
-
[ALL] Vag Obd 2 drivery...
http://www.ftdichip.com/Drivers/D2XX.htm
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
i tu sie mylisz zmieniłem w vag-com i działa ustawienia portu zostały domyślne :gwizdanie: