Treść opublikowana przez adik1983
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a moze kolego miałes syntetyka zalanego
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mam pytanie a jak sie zaleje oleju ponad tan to bedą jakieś skutki uboczne bo niby wlałem akurat ale jak wszystko sciekło to na drugi dzień okazało sie że jest ponad stan i musze ten naddatek sciągnć tylko nie wiem czym weżyk jakiś i szczykawka czy jakoś innaczej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja tam szuka takiego półsyntetyka ze stajni LIQUI MOLY LIQUI MOLY SUPER LEICHTLAUF 10W40 niemcy takie leją do udiczek i jest dobrze Liqui Moly ta sama klasa co Motul tu macie stronke podajesz marke model silnik i masz olej jaki powinienieś zalać do swojego auta. http://www.liqui-moly.de/liquimoly/web.nsf/id/pa_oelwegweiser.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
spotkałem sie z taką opinia że po zalaniu silnika niektórymi olejami dieselki ciszej pracują czy wiecie coś na ten temat i jakie to są oleje
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
chłopaki jka zaleje do swojego pełen syntetyk ten model http://www.allegro.pl/item572093929_liqui_moly_diesel_synthoil_5w40_5l_promocja.html to bedzie dobrze mimo że nie wiem jaki mam teraz olej w silniku przebieg 197000 rok audi 97 silnik AFN czy lepiej nie ryzykowac i lać pół syntetyka Liqui Moly jaki polecacie bo są różne opinie na ten temat i nie wiem co zrobić może jakiś mechanior mi to wyjaśni a przy okazji pomoże podjąc decyzje
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jak do swojego AFN zaleje pół syntetyka to nic mu nie bedzie chyba co
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
vzemu z cieżkim sercem mówisz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
własnie że nie wiem co mam zalane także trudny temat kazdy mówi że dla bezpieczeństwa zalać pół syntetyk
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie jaki olej do silnika AFN 1,9TDI PRZEBIEG 200 tys (nie wiem czy nie był kręcony) i nie wiem jaki olej ma zalany szukam i wybor padł na LIQUI MOLY tylko nie wiem czy to są dobre oleje a i jaki syntetyk czy pół co mozec ie powiedzieć o tym oleju czy moze lepiej castrola
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
witam zan ktoś jakiś dobry środek do donowienia skóry która jest troszke zagieciona i ma pory
-
[B5 AFN] Źle wskazuje poziom paliwa
witam miałem taką przygode jechaliśmy autem na wskazówka pokazała rezerwe ale dopiero początek a tu auto słabnie i koniec jazdy źle wskazuje nawet nie mignie że brak paliwa kontrolka czym to może być spowodowane nie mam pojęcia co to może byc
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu do napojów w tunelu środkowym
ja mam tylko jedo pytanie jak te uchwyty wyciągnąc z tunelu środkowego czy wystarczy pociągnąc mocnije czy coś rozkręcac
-
[B5 AFN] Czy można zalać pełen syntetyk czy raczej półsyntetyk (przebieg 200 tyś) ?
witam mam pytanie jaki olej zalac do TDIKA Z PRZEBIEGIEM 200 TYS czy pełen syntetyk czy pół syntetyk
-
[B5 AFN] Problem z temperaturą silnika - słaba wydajność ogrzewania
no na trasie to niby zaczyn grzać ale nie tak jak powinno żnaczy nie ma ukropu jak sie na maxa nastawi
-
[B5 AFN] Problem z temperaturą silnika - słaba wydajność ogrzewania
witam kupiłem a4 i okazało sie że nie może nagrać cieczy do odpowiedniej temeratury kolega twierdzi że powinno parzyć a tu daje na maxa nawiew i nic nawet w trasie a na wskaźniku niby 90 stopni jest co może być nie tak on twierdzi że to czujnik cieczy chłodzącej jest do wymiany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem szczęsliwym posiadaczem a4 avant rok 97 silnik AFN i mam pare pytan dotyczących tego silnika