Treść opublikowana przez Norbunio
-
[ALL] Końcówka wydechu od RS4
Ok, widzę że ulter ma coś co by m,nie interesowało, nie jest to idealnie taka końcówka jak w RS4 ale jest już jakiś trop. No nic będę szukał, może znajdę coś jota w jote jak w rs4. pozdro
-
[ALL] Renowacja felg, warto? Proszę o opinie, zdjęcia.
Mam trochę mieszane uczucia, obawiam się trochę że taka renowacja może nie być trwała. Z drugiej strony miałem zamówić fele z UK ale tam też nie wiadomo co to za repliki i mogą nie być z kolei trwałe. Tutaj są oryginalne fele audi, trzeba je tylko doprowadzić do ładu no i taniej wyjdzie a też wyglądają grubo:)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 00:49_________________________________________________Druga sprawa, gdzie dostac dekielki do tych felg i ile moga kosztowac ?
-
[ALL] Renowacja felg, warto? Proszę o opinie, zdjęcia.
to są 18" , podaj proszę rozmiar opon oraz ET Dziękować !
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie 8x18 - 255/40/18 et 45 jak to bedzie wygladalo w b6 cabrio ? nie beda za bardzo schowane ?
-
[ALL] Renowacja felg, warto? Proszę o opinie, zdjęcia.
no tak też właśnie pomyślałem, za renowację powiedzieli mi jakies 300-400zł z lakierowaniem więc chyba dobra cena. Pytanie czy taka renowacja jest długotrwała ?
-
[ALL] Renowacja felg, warto? Proszę o opinie, zdjęcia.
Witam, Proszę o opinie znawców, czy felgi znajdujące się w linku warto odnawiać ? Czy taka operacja ma sens, chcę pojaździć trochę na tych felgach. http://picasaweb.google.com/106958748966673680846/Fele#
-
[ALL] Malowanie felg na kolor srebrny satynowy.
Da się pomalować aluminiowe felgi na kolor srebrny satyna ? Mam cabrio, chciałbym pomalować alusy w kolorze ramy przedniej szyby, obecne felgi mam w takim kolorze, lecz są to ori fele audi a nie malowane przez jakiś zakład. Może ktoś z was akurat zna kod takiego lakieru albo wie jak osiągnąć taki efekt : http://www.delta-performance.com/images/categories/B5%20RS4%20Cast%20Aluminium%20Mirror.jpg
-
[ALL] Końcówka wydechu od RS4
Witam, Poszukuję końcówek wydechu na wzór RS4 B7, gdzie mogę takie dostać? Wzór w linku: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/Audi_RS4_Cabriolet_rear.JPG
-
[B6 BFB] 1.8TQ - jaka propozycja wydechu, najlepiej okolice Radomia.
Sorry ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi
-
[B6 BFB] 1.8TQ - jaka propozycja wydechu, najlepiej okolice Radomia.
O taką odpowiedź mi chodziło i tak też czułem że robota nie jest taka prosta... Wybiorę opcję "na łatwiznę" kupię gotowy testpipe i dam komuś do wstawienia. Jak już to zrobię napiszę jakie efekty.
-
[B6 BFB] 1.8TQ - jaka propozycja wydechu, najlepiej okolice Radomia.
DObra... ta rura od kolegi z forum ma magiczną nazwę testpipe, czy to jest to samo co zwykła rura z nierdzewki np. 2.5 cala - taka o jakiej się pisze w wiekszosci wątków o wycinaniu kata? Jeżeli to nie to samo to jaka jest różnica miedzy tymi dwoma rozwiązaniami, co lepsze? Ile powinno mnie kosztować zrobienie przez zakład rury 2.5 cala i jej wspawanie ? Właśnie myślałem o Kinasie, zawsze do niego jeżdzę, ale takich operacji jeszcze tam nie robiłem i nie wiem czy dają radę, choć chyba nie słyszałem żeby ktoś mówił o nich złe słowo.
-
[B6 BFB] 1.8TQ - jaka propozycja wydechu, najlepiej okolice Radomia.
Ok mnie akurat statua nie jest potrzebna Czyli co mogę kupić od kolegi gotową rurkę i to jest rozwiązanie the best ? Totalnie się na tym nie znam, nie wiem jaka rurka jest potrzebna, totalna czarna magia dla mnie.
-
[B6 BFB] 1.8TQ - jaka propozycja wydechu, najlepiej okolice Radomia.
Witam, Chciałbym w moim BFB zmienić coś z wydechem. Pierwsze co chcę zrobić to wyciąć kata tylko nie bardzo wiem gdzie to zrobić w okolicach Radomia. Jeżeli nie ma tu na miejscu nikogo kto dobrze ogarnia ten temat to może być w Wawie. Powiedzcie mi ile taka operacja może mnie kosztować. Może macie jakieś zaprzyjaźnione warsztaty , które ogarniają temat perfekt w dobrej cenie. Mogę też kupić gotową rurkę przez internet i pojechać na wspawanie do tłumikarza. Dla mnie obojętne, ważne żeby ten temat był zrobiony na tip top. Druga sprawa to wycięcie albo końcowego tłumika albo środkowego i wstawienie przelotowej rury czy może nic nie ruszać ? Chciałbym trochę zmienić brzmienie wydechu-interesuje mnie bardziej bassowe brzmienie. Chcę coś zrobić żeby wydech się jakoś fajnie odzywał ale żeby nie był męczący. Na tą chwilę nie chcę inwestować w markowe produkty więc myślenie ogarniaczam do wycięcia tłumika i zastąpienia go zwykłą rurką . Co o tym sądzicie ? Pozdro
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q by Orzeł
jaki to rozmiar 19"?
-
[ALL B6] Concert II vs Alpine (CDE-9871RR)
Kolego zależy jakie audio posiadasz... jeżeli ori to nie zdziwiłbym się gdyby concert grało niebo lepiej, tak jest u mnie. Concert gra zdecydowanie lepiej niz navi pioneera. Concert gra też swietnie w polaczeniu ze wzmacniaczem. Ja wymienilem bo potrzebuje stacji multimedialnej a nie zwyklego radia. Gdyby mnie zalezalo tylko na cd i mp3 nie wsadzilbym nic innego niz concert. Argumenty sa proste- wyglad, wykonanie, najlepsza i najprostsza obsluga, gra swietnie z ori audio oraz zestawami rozbudowanymi(wzmak+glosniki+skrzynia) Pozdro
-
[ALL B6] Sterowanie radiem Pioneer z kierownicy, proszę o wsparcie
Tak ale trzeba poczekać aż wszystko skończę, efekt końcowy musi być na tip top;) Jakby co to przypomnij się za jakiś czas na priwa, bo jest podejrzenie że zapomnę
-
[ALL B6] Sterowanie radiem Pioneer z kierownicy, proszę o wsparcie
Po głębszym zorientowaniu w temacie rezygnuję z RNS-E z prostego powodu-nie ma dvd a jakoś nie chce mi się bawić w zew. odtwarzacz dvd kiedy w pioneerze mam wszystko, mam w planach mały zabieg dopasowania koloru pod kolor deski i bedzie pieknie, bo to co mi się najbardziej nie podoba to czarny fortepianowy kolor.
-
[ALL B6] Sterowanie radiem Pioneer z kierownicy, proszę o wsparcie
Dziękuję za zainteresowanie, ale wymieniam Pioneera na RNS-E dlatego sterowanie już nie będzie mi potrzebe, gdyby ktoś reflektował, mogę oddać pionka za dobrą cenę wraz z ramką do B6
-
[ALL B6] Tunel środkowy od sedan pasuje do cabrio?
Czy tunel środkowy od sedan B7 podejdzie do B6 cabrio? Na pierwszy rzut oka powinien pasować, zastanawia mnie tylko element na górze - element łączący boki tunelu, w moim tunelu z cabrio tego nie ma, może wystarczy go usunąć/wyciąć ? Bardzo proszę o pomoc, sprawa pilna. Podaje przykladowy tunel http://www.allegro.pl/item961708361_tunel_srodkowy_a4_2din.html
-
[ALL B6] Klimatronic wymiana frontu (ramki)
Nie iwem czy się dobrze rozumiemy, ale mnie chodzi o sam panel czołowy nie o cały climatronik. Chce z climatronica 2DIN wykręcić tylko front i wkręcić do mojego climatronica 1DIN, przyciski i cała reszta zostaje ze starego, ja chce tylko ramkę czołową
-
[ALL B6] Klimatronic wymiana frontu (ramki)
Witam, Czy ramka od climatronica 2DIN będzie pasowała do climatronica 1DIN. Chce wymienić tylko ramkę (front) na tą węższą żeby obniżyć jego miejsce. Mam możliwość kupienia za grosze uszkodzonego climatronica 2DIN stąd to pytanie:) pozdro
-
[ALL B6] Alarm do cabrio, co polecacie, co warto kupić?
Dobra już wszystko jasne, brakowało mi tylko czujek na mikrofale czy jakoś tak oraz uruchomienia w kompie "bajerów"
-
[ALL B6] Alarm do cabrio, co polecacie, co warto kupić?
Mnie bardziej zależy na tym żeby nikogo nie kusiło radio czy coś w środku bo wiadomo ze jezeli chodzi o kradzież całego auta, to już nie takie auta i nie tak zabezpieczone kradli Masz namiary na alarm ktory posiadasz? Te bajery o ktorych mówiłem mogą być ale nie muszą, choć domykanie szyb ma chyba każdy, istotne jest to co napisałeś... dach zdjęty, alarm uzbrojony:)
-
[ALL B6] Alarm do cabrio, co polecacie, co warto kupić?
Witam, Potrzebuję jakiś dobry alarm do cabrio. Zależy mi żeby był zintegrowany z oryginalnym kluczykiem (scyzoryk) żeby miał domykanie szyb oraz zapalanie halogenów po wyjściu z samochodu-taka opcje mam mój kolega w B7. Proszę o info w jaki alarm najlepiej zainwestować i ile taki może kosztować, orientacyjnie. Na allegro widziałem alarmy z centralką gsm która wysyła sms gdy aktywuje się alarm. Ogólnie chciałbym mieć alarm z powiadomieniem, na pilota, komórke lub w jakiś inny sposób. Co o tym sądzicie, są to sprawdzone rozwiązania? Chciałbym zasięgnąć jak najwięcej informacji zanim udam się do warsztatu. Z góry dziękuję za wszelkie info. Pilne
-
[B6 BFB] A4 1.8T Cabrio - moje :-)
Nie no wiadomo, skrzynia to skrzynia:) Muszę upolować jakieś auto z tymi elipsami, żeby posłuychać. To jest podobno inny temat niż zwykłe elipsy, jak się dowiem model to dam znać. Pozdro