Treść opublikowana przez Norbunio
-
Malowanie zacisków hamulcowych
A co to za środek typowy do felg ? Może trzeba to przepolerować żeby odzyskać blask... najlepiej jak zrobisz foto zanim coś z tym zrobisz, no chyba że chcesz dac fele do renowacji to mam kogoś kto robi dobrze i niedrogo:)
-
[B7 BRD] Lakier czarny mat
Jeżeli interesowało by Cię oklejenie to widziałem kilka furek w Car Spa w Warszawie -> www.carspa.pl . Moim zdaniem szary albo biały mat wygląda zdecydowanie lepiej, ale wiadomo rzecz gustu. W Car spa możesz zobaczyć ich pracę, ostatnio był Bentley, Merc CL, Porsche 911, Audi A4 B7 i B6 cabrio i Aston V8. Robota wykonana bardzo ładnie o ceny musisz dzwonić, jest to dośc ekskluzywne miejsce więc ceny moga nie być najniższe, ale za to robota profi na maxa, zresztą sprawdź co robią z samochodami w kwestii detalingu:)
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Pewnie środek za długo poleżał na feldze, jak chcesz odratować to dawaj zdjęcia i coś poradzimy, oby nie byłoiza późno
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Z mocnymi środkami do felg trzeba uważać, ostatnio na myjni tak dowalili jakiegoś mocnego ścierwa że zszedł mi klar z lakieru. Oczywiscie pokryli koszty. Jak będziesz używał mocnego środka, uważaj na felgi...
-
[ALL B6] B6 Cabrio...
Fajne te PB ? Cenowo ta marka wychodzi bardzo fajnie a nie ukrywam że do tego auta nie chcę wydawać zbyt dużo na audio. Montaż i ew wygłuszenie chcę zlecić komuś kto się tym zajmuje na co dzień, sam nie mam czasu ani siły żeby się bawić w jakiekolwiek montaże.
-
[ALL B6] B6 Cabrio...
Proszę o jakieś sprawdzone propozycje do Cabrio. Jednostkę już mam - pioneer, wzmacniacz 4 kanałowy też juz jest - u-dimension glow - nie jakaś rewelacja ale na same głośniki się nada. Do tego potrzebuję jakiś system na przód i coś w tylne panele. Bass w bagażniku odpada - nie chcę bo nie mam bagażnika i ogólnie nie chcę pakować się w koszta. Szukam fajnych głośników które nadadzą się do hip hopu i ogólnie zagrają ciekawie. JBL, Hifonics, Magnat itp odpada. Chętnie kupił bym coś Focal, JL Audio, Power bass oraz Audio System-podobno zajee***, słuchał już ktoś? Do zorientowanych-jaką średnice mają fabryczne miejsca na głosniki, proszę o podanie wymiarów z przodu i z tyłu. Próbowałem znaleźć coś na własną rękę ale jest za duży wybór i nie ogarniam tematu:) pozdrawiam
-
Malowanie zacisków hamulcowych
najlepiej by mi podeszly srebrne ale w chwili obecnej nie ma takiego lakieru a samemu sie w to nie chce bawic
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Pany macie może zdjęcie jak złote zaciski wyglądają na czarnym aucie ze srebrną felą ? Z czerwonych juz zrezygnowałem a czarne mnie jakoś najmniej kręcą.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mlody_drog: tak klocki, tarcze i zaciski. W wawie fajne są rozbierzności w cenie za wymianę klocków, tarcz i zacisków... Ci którzy nie widzą auta na info że jest to zwykłe A4 z 2004r mówią ok 150zł za obie osie. Ci którzy widzą samochód ok 300zł hahah
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja niebawem wrzucam 320 i 228 z tyłu, opony nowe już są wiec powinno byc Przy okazji jaka cena jest cena normalną za wymianę klocków, tarcz i zacisków na obu osiach?
-
Malowanie zacisków hamulcowych
nawet mnie nie strasz:)
-
Malowanie zacisków hamulcowych
a hamulec to seria ?
-
Malowanie zacisków hamulcowych
koman jaka wielkośc felgi i hamulca ?
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Podobno ori 16" wchodzą na 320... Mam 16" od A5 i na dniach przekonamy się czy wchodzą.
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Srebro na zacisku wygląda fajnie ale do srebrnego i musi bycz kawał hamulca zęby go byli widać. Ja obstaje przy czerwonym albo czarny.
-
Malowanie zacisków hamulcowych
nie no pomaranczowych nie zrobie na pewno, naklejke tez raczej odpuszcze....
-
Malowanie zacisków hamulcowych
kiedys widzialem kolor mandarynkowy, ale mysle ze do tego trzeba miec jakas ostra fure i przynajmniej zajbista felge:) dobra to robimy czerwone. Co myślicie o naklejkach na zaciski, ostatnio widziałem coś takiego na allegro ale przyznam że nie mam na ten temat zdania bo nigdy u nikogo nie widziałem.
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Czarny, wszystko ori, jedyną zmianą będą czerwone zaciski i delikatnie sciemniona szyba. Chyba przejdzie taki numer? Cabrio więc rzuca się w oczy... chciałbym unknąć sytuacji że będa stał na światłach a ludzie będą mówić "ty zobacz jaki burak, czerwone zaciski ma" Czerwone mi się podobają ale w mocnych samochodach (duże tarcze), nie wiem jak duże będą nowe hamulce-w sensie jak to będzie wyglądało. 320 i 288 z tyłu łapią się do grupy tych które można malować na czerwono ? Wstępnie myślałem o czarnych, ale zawsze chciałem mieć fajne czerwone hamulce :gwizdanie:
-
Malowanie zacisków hamulcowych
Pany jak 320 z przodu oraz 288 z tylu pomaluje na czerwono i przyjade na jakis zlot to nie poleci cegła w szybe? Nie mowie o zlocie calibry bo tam mnie beda na rekach nosic hehe
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie czy przy hamulcach 345mm wejdą 17", zależało by mi na ori felgach. Czy zimowe opony 17" można nabyć w jakiejś rozsądnej cenie ? Ewentualnie mógłbym zostać przy 18" na zime ale wtedy opona pewnie kosmicznie droga..?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie krótkie pytanie... Zajechałem hamulce w swojej A4 B6 1.8tq, chce zmienić na coś większego... Żeby zmienić standardowe hamulce na większe potrzebuje tylko zmienić jarzma ? W przypadku 312 lub 320 są inne jarzma i trzeba je dobrac po odpowiednią wielkośc tarcz, czyli do 312 i 320 są inne ? Jak wygląda sytuacja z hamulcami z tyłu? Na jaką wielkość najlepiej zmienić żeby było tanio, łatwo i bez rzeżby? tarcze i klocki kupuję nowe.
-
[ALL B6] Po włączeniu świateł zapala się abs i esp
Po włączeniu świateł zapala mi się kontrolka ABS i ESP. Wszystko wraca do normy jak wylacze silnik i przekrece zapłon dwa razy. Błąd nie występuje zbyt często ale jest drażniący. Jak się go pozbyć? Czy przyczyna moga być światła hid ?
-
[B6 BFB] Jaki olej skrzyni biegów
Jaki bedzie najlepszy olej do skrzyni B6 BFB quattro ?
-
[B6 BFB] Cabrio - sprzęgło 1.8T Quattro BFB
Witam, Potrzebuję numer kompletnego sprzęgła dla Audi A4 Cabrio 1.8T Quattro BFB. Jeżeli ktoś może to proszę również o orientacyjną cenę - np. jaka może być najniższa... Pozdro
-
[ALL B6] Polerowanie przednich lamp/wymiana klosza
Panowie czy to prawda że w B6 lampy z przodu są pokryte jakąś ochronną powłoką i jak się je wypoleruje to wcale nie będzie lepiej ? Jęzeli to prawda to nie orientujecie się gdzie kupię klosze do B6 cabrio ?