Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daj trochę lepsze okładziny...
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Nasi obrońcy co to wyjdą z mieczami na muslimów... Czuję się bezpiecznie Nie !!! Mam cos lepszego !!! Przedstawiciele Europy... https://www.facebook.com/JEDEAD/posts/973394282688253
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyborny...jeden z moich ulubionych...
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
No to trzymam kciuki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NOKIA ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę! A to jak tak to i ja
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Żeby to się jakoś prowadziło to minimum negatyw na slick to -1 a najlepiej to z -2
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ni szkoda Ci slików na taki mały negatyw ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Ile to jest 5% ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Planujesz zrobić porządek z geometrią tyłu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie słyszałem, że Gruszka jedt zaffffsze pomocny, złoty chłop. Napisałbym mu PW ale co ja zrobię jak on mi odpisze? Hyhy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki mamy kogoś z klubu kto kręci się w tych okolicach: Książnice Małe, proszowicki, Małopolskie ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dobrze, że stołki masz bez grzania, jajka Ci się nie zagotują
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Do takich prędkości to Fly musisz dbać o opony
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Stary , Fly sra hajsem Nawet się nie musi podcierać
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Podobno mam dostać tytuł honorowego gościa GR Może następnym razem Prezesa przyprowadzić ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
XXI wiek- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Z choinki się urwałeś ? 600KM przyjmują- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak niewiele brakło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Only Torwar bejbe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zapowiada się zacnie- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Madzia pracuje w wojsku ? Haha nie mów głośno bo się Prezes obrazi że mu dupe bajeruje:polew:---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ---------- No ale muszę Cię rozczarować...to nie Madzia:decayed: Nie martw się, prezes tam dobrze jej FB administruje- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Madzia pracuje w wojsku ? - [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]