Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. znany już ze 5 lat ale nadrabiaj bo esa warta wiedzy
  2. Nie gwizdaj mi tu synek...jak co miesiąc alimenty wysyłam
  3. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Mylisz prawdziwe Evo z EX... EX to jest takie coś jakby Ci pała stała ale nigdy nie doszedłbyś do wytrysku... Evo 1.2.3.4.5.6.7.8.9 to jest tak, że faja stoi a jak chcesz wystrzelić to zwołujesz wszystkie koleżanki z okolicy...bo dla każdej starczy tego soku... w skrócie...
  4. Niech ktoś mi powie, że nie jesteśmy szczęśliwą rodzinką: https://lh4.googleusercontent.com/-9duW6A_7x3E/T3IndvNfodI/AAAAAAAAAMI/eoxb7gImj9w/s720/IMG_7512.JPG
  5. Czytam...to wszytko co piszecie...i szcze po gaciach :kox::kox::kox::kox:
  6. poziek odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Bajkowi podobno nie dyga...dlatego kupił EX
  7. Jakby te ogórki nie poszły w ruch to miałem dla Was nowa ksywkę: "Owocowe chłopaki" A tak jest problem
  8. Wypsiu pewnie się stresował przed wylotem
  9. PLATONICZNEJ MIŁOŚCI
  10. ---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 13:19 ---------- Ja bym powiedział, że przeciwieństwa się przyciągają
  11. Siemian chodzi jak w zegarku, słucha się kobiety i w następnym miesiącu ma wypuszczać najnowszy model pantofla letniego
  12. Wpadliśmy na stację z mordą do nich to jeszcze przepraszali mirona za sytuację Szefunio powiedział, że to wina kasjera była
  13. Oglądałem Kornackiego na trasie Rajdu Polski Ozy swoją renówką jechałby szybciej po tych szutrach
  14. Siemka Synu Chcesz w końcu zobaczyć na żywo sztuczne ognie? Chciałeś chyba napisać: siemka suko Miałem wielkie chęci w tym roku ale już straciłem nadzieję
  15. Siemka Krakusy Czekam na repley BT w październiku
  16. Do czasu Pamiętaj, że Tobie licznik bije w 2 specjalnych tematach silniki diesla i .... ? Silniki diesla i Wędkarstwo
  17. Do czasu Pamiętaj, że Tobie licznik bije w 2 specjalnych tematach
  18. Ja również dziękuję za zabawę
  19. Siemanko. Miron mówił mi, że cienko u niego z dostepem do neta, więc daję znać, że dotarliśmy. Byliśmy też na stacji wyrównać rachunki, przed wejściem ustalone było, że robimy wjazd z opierdolem Pan ze stacji przeprosił Mirona i powiedział, że to była wina kasjera :naughty: Pozdro dla całej ekipy
  20. Dzisiaj zrobię tak Mironowi w aucie:
  21. Miałem jechać coupetą ale Miron zadzwonił i wypłakał mi się do słuchawki, że nie stać go na paliwo z Wawy i prosi żebym się z nim zabrał i dorzucił do No co ja zrobię, że mam gołębie serce...zgodziłem się jechać tym składakiem co zamiast wajchy ręcznego ma przycisk rodem z PS3...
  22. Szkoda gąsiorka cytrynówki na tego parcha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.