Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://videos.streetfire.net/video/57eaef7f-3cbb-4c16-98c4-9874004dc34d.htm http://videos.streetfire.net/video/6089f58d-fcfb-42b9-b605-9874005d5834.htm enjoy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie co dostali fotki czy macie kogoś do ich obrobienia??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie gdzie można napisać, że forum działa hujnikowo na MAKSA!??! Nosz nic mi się nie otwiera. Szczęście, że moge napisać te wiadomość...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wtedy był nieszczelny kolektor po wydechu ta padaka będzie lepiej zapinać :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
budujemy napięcie najpierw zaległości: http://videos.streetfire.net/video/f9f98c6b-7984-4969-9522-987300c3f132.htm mamy tez już nową nazwe A4 Warsaw Team - Racing Division
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie fotki ekstra........ jutro :P :twisted: Lukasz poproś Hugo o trochę miejsca
-
potencjomert pedału gazu w 1.8T B6
oki, już śmiga pięknie Pedał w podłoge i ogień !! :twisted: :twisted: pozostaje mi tylko ten czujnik na chłodnicy. Masz jakieś fotki tego może??
-
Wskaznik turbo doladowania... firmy BSR
sugeruje to obić ładnie materiałem puszystym żeby to jakoś przyzwoicie wyglądało może to ci coś pomoże: http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/pod2.html
-
potencjomert pedału gazu w 1.8T B6
super dzięki !! a jeszcze jak masz dostęp to ten G83 please
-
potencjomert pedału gazu w 1.8T B6
Słuchajcie, wyskoczyl mi w vagu błąd: 18047 - Accelerator Position Sensor 1/2 (G79/G185) Implausible signal gdzie to ustrojstwo się znajduje?? dodatkowo czy ktoś z Was wie gdzie znajduje się G83 czyli sensor temperatury w chłodnicy?? za wszelkie info dzięx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam ładny statyw i 2 miejscówki jedna pod trasą łazienkowską na przeciwko legii druga pod trasą siekierkowską trzeba tylko zobaczyć gdzie ładniej są mosty podświetlone sugeruje pstrykać fotki dzisiaj bo jest w miare ciepło i nie pada kto się pisze?
-
[ALL] Szum powietrza przy większych prędkościach
coś miekki masz egzemplarz kowi
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
zimówki ??
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
masz quattro i na wiosne ?? ech...
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
no i nie zapomnij naklejki tunera, daje +10KM
-
[B5] Nie mogę ustawić zegarka
Gosi awpadaj na spota to naprawimy
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
Ale ja nie rozumiem nad czym wy się zastanawiacie wogóle!! Robić program, tylko w dobre firmie i śmigać. Ato jest nie do poznania po takim zabiegu. Nie dość lepiej ciągnie z dołu, jest bardziej elastyczne to max prędkość też większa a spalanie mniejsze. CZIPOWAć!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co z fotami?? Jak nie dzisiaj to może we wtorek?? [ Dodano: 05-11-2006, 13:04 ] Adamoo jeszcze te przyciski do szyb... [ Dodano: 05-11-2006, 15:28 ] Dobra wieśki, robimy foty?? Deszcz nie pada...!!
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
ta sama co w 180KM jak miałem problemy z N75 to mi nawet 1,6 bara dmuchała...
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
przróbki to sie dopiero zaczną
-
[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
Sympatyczna maszynka, nawet mi się podoba no
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi nie naciskaj prezesowi Tomboyowi na odcisk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
starczy tego śniegu, 200 kuni robi swoje, a moje letnie oponki robia papa bo na lato bedą 18" wraz z felami od RS4 :D:D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak masz jakiś placyk upatrzony?? Dzisiaj wieczorkiem wyjeżdzam na ślizganko na letnich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zimno, snieg pada, letarg...