Treść opublikowana przez luka_rm
-
Oświetlenie LED w pomieszczeniach mieszkalnych.
polecam zarowki ledowe GU10 19SMD 4,2W 290lm. kat swiecenia 120st, duzo juz ich montowalem, w domu tez mam zainstalowane, przykladowo wczesniej mialem wszystkie 50W 12V, zastapilem je ledowymi i jest tak samo widno ale o wiele taniej:) oczywiscie barwa ciepla bo zimna do oswietlenia pomieszczen sie nie nadaje, zimna mozna cos podswietlic ale nie oswietlac pomieszczen
-
Spotkania na drodze
Chyba moja? szukalem fajnych ujec na zdjecia slubne:) most tramwajowy idealny:)pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
pozdro dla kolegi w granatowym B5 WP554... otrąbionego na al.Krakowskich:)
-
Mycie auta w myjni parowej
jestem tego samego zdania mysjka parową mozesz umyć autoz zacieków po deszczu czy coś o ile nie jeździło po trasie. po jak przejdziesz kilka razy to masz kurz i inne gówna kamyczkowate. jak dla mne tylko myjki ciśnieniowe lub przy domku wąż ogrodowy aby spłukać dokładnie osad, potem gąbka z wodą ja niedlugo jade na mycie parowe:)tylko nie rozumiem co znaczy porysowac lakier po myciu parowym :mysli:niby w jaki sposob? a co do myjek cisnieniowych samoobslugowych to gorszego gowna chyba nie ma, przeciez to wcale nic nie myje tylko mozna oplukac z piachu itp.!
-
[ALL B6] Felgi z audi TT
pierwsze TT miały taki rozstaw czyli 5X100 podobnie jak A3, Golf, seaty, natomiast nowsze modele TT i A3 mają rozstaw śrub 5X112 tak te maja 5x112,tylko et47, no i nie wiem jak wyglądają na A4 :gwizdanie:
-
[ALL B6] Felgi z audi TT
Panowie ostatnio wpadły mi w oko felgi z audi tt, rozmiar 8Jx17EH2 17'' ET47, tylko czy przy tym ET nie będą bardzo schowane? czy ktoś może je widział na A4 i co o nich sądzi?
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
najlepiej jak zdemontujesz plastiki z ktorych wychodza pasy, sa one przykrecone na 2 sruby,one powoduja ze trzeszczy ten plastik, trzeba sruby calkiem wykrecic i posmarowac plastik smarem tak gdzie styka sie sruba z plastikiem czyli caly otwor, plastik rowniez kontrolnie przesmarowac od spodu i skrecic spowrotem, nastanie cisza jak w grobowcu:)
-
Jaka wódka na wesele ?
no panowie temat mozna zamknac, w sobote odbyla sie degustacja, wygrala wodeczka NORSKA, 2-miejsce Biala Zubrowka, 3- miejsce miala miec Czysta De luxe ale nie polecam juz jej, zje..la sie na maksa, zajezdza spirytem , po pierwszym kielonku ma sie juz dosyc, natomiast zubrowka biala posmak troszke slodkawy, na poczatku jest ok ale pozniej drapie w gardlo, Norska lagodna, fajnie wchodzi od poczatku do konca, nie jedzie spirytem! polecam poki jeszcze jej nie podrobili:) dzieki za aktywnosc w temacie:)
-
Jaka wódka na wesele ?
zakupilem po butelce:Czystej de luxe zaladkowej gorzkiej, Bialej zubrowki i Norska, w sobote degustacja a po degustacji dam znac co sie nadaje, co juz nie itp
-
Jaka wódka na wesele ?
czyżby nie chciał delegacji klubowej :gwizdanie: hehe nie ma problemu, mozemy degustowac:)zapraszam do siebie:) tylko po takiej mieszance to nie wiem co to bedzie;)
-
Jaka wódka na wesele ?
chlopaki widze ze temat sie kreci, opini sporo dzis sie dowiedzialem o nowej wodce, o ktorej pierwszy raz slyszalem- NORSKA, produkowana przez Stock,kolega soolek widze tez poleca:) cena przystepna bo ok 16,5zl + przy zakupie 10 kartonow 10 szt gratis:) podobno latwo wchodzi, cos jak czysta de lux i biala zubrowka:) jutro kupie jaka buteleczke i wyprobuje, bez probowania nie ma kupowania;)
-
Jaka wódka na wesele ?
zje**ał się i to strasznie ale temat sorry chlopaki za taki ciezki temat na noc, wiem ze juz suszy;) moze bedziemy online degustowac i wystawiac opinie
-
Jaka wódka na wesele ?
Pan Tadeusz odpada! dobry byl ale X lat temu, teraz to oczywiscie moje zdanie:)[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 22:09_________________________________________________ [/quot oczywiscie tez bedzie! ale mam jeszcze cos lepszego,wlasnej roboty, Pigwowke :> stoi juz rok
-
Jaka wódka na wesele ?
zubrówki jeszcze nie probowalem chetnie sprawdze:) wlasnie póki cos jest nowe to jest dobre:) de lux u mnie jest teraz w promocjii za 16,5zl wiec cena kuszaca
-
Jaka wódka na wesele ?
Panowie juz niedlugo bede musial pozegnac sie z wolnoscia;) hehe a tak serio poszukujemy wodeczki na wesele? mnie osobiscie smakuje "Czysta de Luxe Żołądkowa gorzka" ale mojej narzeczonej nie podoba sie butelka . no ale kto tam oglada butelki,no moze pierwsza a pozniej to juz nikt nie pamieta co i w czym pil Co Wy o tym Panowie sadzicie? Co polecacie? w koncu forum prawie meskie i chyba w tych sprawach doswiadczone
-
Spotkania na drodze
dzis pod Carrefour w Radomiu na blachach SJ...chyba granatowe B6, ciezko poznac bo lekko przykurzone wlepka na klapie Pozdrawiam
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
naszemu pomyslodawcy klubu chyba za bardzo nie zalezy na glosowaniu sam ledwo zauwazylem info ze glosowanie sie rozpoaczelo, z taka iloscia klubowiczow zarejestrowanych jaka mamy sadze ze sa duze szansze.PREZESIE prosze brac sie do roboty i ladnie na stronie zareklamowac konkurs! inaczej
-
[ALL B5] Cena wysylki foteli - orientuje sie Ktoś?
ja przesylalem przez OPEK, musisz ustawic wszystko na palecie, koszt 160zl
-
[B6 AWX] Czarny karavan;) edit
kolejny mod wykonany:) wykresik w fotostory:) teraz czas szukac felunku bo wiosna tuz tuz;)
-
[B6 AWX] Moja zwykła czarnula
taka sama jak moja wiec jest czym sie bawic:) na poczatek dokladki w kolor i powoli do przodu;) powodzenia
-
[ALL B6] Świąteczny prezent od dr.Witka;)
mnie sie wydaje ze wiekszosc osob co pisza cos na temat sprzegla ma przebiegi ok 200tkm, zuzycie materialu jak najbardziej oczywiste przy tych przebiegach, jesli ktos zmienil softa to z radosci daje w dupe i nstety takie sa rezultaty:)
-
Polecane opony zimowe
ja jezdze na Debica Frigo2 piaty sezon, jestem bardzo zadowolony, zadne sniegi mi niestraszne:) moze troszke szumia na suchej nawierzchni ale od tego jest radio;)
-
[ALL B6] Świąteczny prezent od dr.Witka;)
nie sprzegielko sie juz slizga jak jest troche obciazone,w miescie bez przyspieszania jest ok, ale na trasie jak sie depnie to juz lipa:/
-
[ALL B6] Świąteczny prezent od dr.Witka;)
zapomnialem ze na wstepie po programie wyszlo prawie 178 KM ale turbina wolala "o nieee nieee" poprzedni wlasciciel dbal o serduszko:)
-
[ALL B6] Świąteczny prezent od dr.Witka;)
Hej! pare dni po swietach ale prezent pierwsza klasa:) seria byla dosc wysoka a teraz jeszcze wyzsza :> Tylko sprzeglo konczy swa zywotnosc moze uda sie zime przetrwac bo nie chce mi sie w takim zimnie cokolwiek dlubac o to wykresik:)