Treść opublikowana przez kasiunia123
-
Audi zmienia swoje logo
OOOO świetne... Napis "Audi" traci lekko smaczek... ale cóż...
-
Immobilizer
to działa ;D hehe
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
hejka, widziałam to autko w minioną sobotę w Żukowie na moście ;D pozdro
-
[B5 AFN] Wielka chmura dymu przy mocnym wcisnięciu gazu
Miałam podobny problem, początkowo niezauważalny... zostawała chmurka czarnego dymu, delikatnie szarpał w czasie przy większej ilości dodawanego gazu, z czasem coraz mocniej przerywał na 2gim-3cim biegu przy 2-3 tyś. obrotów zaczął szarpać coraz bardziej a w lusterku coraz ciemniej się robiło, przy równej jeździe było ok, przyczyną był nieszczelny jakiś wąż z turbiny i dostające się do wewnątrz powietrze, wyminiono jakąś gume i wszystko wróciło do normy
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
Śliczna ;* zwłaszcza fotele piękne
-
[B5 1Z] A4 TDi
Cudne felgi...!!!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ogromny sukces... W końcu udało mi się zalogować na forum... yes... yes... yes... Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i mam nadzieję że się tu odnajdę ) Jestem posiadaczką audi a4 od 2óch lat... Wybór doskonały ... polecam... buziaczki dla Was ;***