Treść opublikowana przez zibi79
-
Dławienie się silnika
Właśnie odebrałem samochód z ASO i okazało się, że za szarpanie winny był wtrysk na pierwszym cylindrze. Po wymianie wtrysku wszystko wróciło do normy. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Dławienie się silnika
Tankujesz na jednej stacji może kombinują coś z paliwem. Jak u mnie problem nie ustąpi, oddaje do ASO. W necie jest opis Skody Superb, gdzie identyczny problem był związany z uszkodzonym wtryskiem, na pierwszym cylindrze. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Dławienie się silnika
Mam identyczne objawy w Audi Q5 z takim samym silnikiem. Przebieg 100 tys objawy wg serwisu to paliwo. Po zakupie samochodu nie wiem co było zatankowane, samochód szarpał jak był zimny. Po zatankowaniu dobrego paliwa szarpanie prawie ustało. W międzyczasie wymieniłem filtr paliwa . Teraz chce wyjeździć zbiornik i zalać dobrego paliwa i zobaczymy. Podejrzewam że w zbiorniku było letnie paliwo i wytrąciła się parafina. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
olej na osłonie silnika
Obawiam się źe turbo puszczać olej. Turbina do regeneracji. Lepiej spr bo może być to niekoźystne dla dpf, przepustnicy.
-
[B6 AVJ] Kontrolka check engine-czy to może powodować jej zapalenie?
Walczyłem z błędem niskiej wydajności katalizatora 3 miesiące - błąd P0420 , wymieniłem 2 sonde, i nic. Błąd pojawił się około 160tys km. Dodam, że na pomiarach na stacji diagnostycznej kat. wypadał wzorcowo. Masz 2 rozwiązania pierwsze kupno nowego katalizatora (550 zł na allegro dostępne nowe kat. firma Kadex z Częstochowy plus 100zł wymiana - zrobiłem tak i mam wszystko ok) lub drugie rozwiązanie modyfikacja softu co by nie widział 2 sondy i wywalenie katalizatora. Co do pytania czy nowy czy stary - nowy i co najmniej 100tys spokoju za 650zl. Powodzenia.
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Przestańcie już z tymi pokrowcami.... są i już.
-
[ALL] Rampa Najazdowa
Na pradze południe na gocławiu dokładnie przy ulicy rogalskiego 12 na parkingu masz fajny najazd. To jest naprzeciwko moich okien sam tam czasem coś dłubię przy autku. Jak coś to pisz.
-
[ALL B6] Co zrobić aby spryskiwacze xenonów pozostały w pozycji wysuniętej ?
Witam, mialem ten sam problem spaliła się pompka spryskow w intercarsie kupisz okolo 100zl. Przed kupnem sprawdz czy dochodzi do niej napiecie. Pojawia sie 12v gdy przytrzymasz dluzej spryskiwacz. Dostep do pompki jest po zdjeciu przedniej lampy od strony kierowcy. Do pompki dochodzi gruby przewod jak waz ogrodowy jest ona z przodu pojemniczka z plynem zamontowana, przed wyjeciem podstaw pod auto miske wyleci caly plyn. Calosc zajmie max 1h :gwizdanie:. Powodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich ! mam na imię Andrzej posiadam Audi A4 Avant z 2004 1.8T. mieszkam w Warszawie, Pozdrawiam