Treść opublikowana przez gregson
-
[B6 AWX] Obieg powietrza
Wydaje mi się, że jakby się zaciął do przy wyłączonej klimatyzacji była by taka sama sytuacja anie jest. Gdzieś kiedyś widziałem jak zrobić nastawy podstawowe ale kurcze nie pamiętam i nie mogę znaleźć może to by pomogło. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić bardzo bym był wdzięczny. Rozumiem, że tak być nie powinno i przy włączonej klimatyzacji powinienem mieć możliwość pobierania powietrza z zewnątrz
-
[B6 AWX] Obieg powietrza
Witam! Pytanie może trochę dziwne ale spokoju mi nie daje więc pytam. Chodzi o cyrkulację powierza jeżeli jest wyłączona klima powietrze może być pobierane z zewnątrz lub ze środka i wszystko się zgadza. Jeżeli klima jest włączona powietrze pobierane jest tylko ze środka dodam że nie sugeruje się tylko lampkami na klimatroniku gdyż zaglądałem na klapy i tylko ta do mieszania powietrza w środku jest otwarta nie zależnie od tego jaki obieg jest włączony na panelu. Moje pytanie czy tak powinno być czy coś jest ewidentnie nie halo. Kodowanie klimatronika "00000". Dzięki Pozdrawiam.
-
[B6 AVF] Czy ten dźwięk to koło dwumasowe?
Mam chyba identyczna sytuację grubo ponad dwa lata narazie nic z tym nie robię dźwięk się nie nasila pzdr
-
[B6 AVF] Ubytek oleju
jeżeli go nie będziesz miał to albo pierścienie albo głowica jak ogarniesz napisz co i jak pzdr
-
[B6 AVF] Ubytek oleju
sprawdź ciśnienie w każdym z cylindrów powinno być w przedziale od 26 - 31 tylko wypnij wiązkę od pompowtrysków
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
wymieniaj sam mi to zajęło około 5 godzin żadnych niespodzianek raczej nie będziesz miał
-
[B6 AWX] Błąd przeładowania turbiny
no to może trzeba zacząć od sprawdzenia akumulatora i tulejek rozrusznika może tutaj jest problem. A ja właśnie mam coś takiego że przekręcam kluczyk i nie kręci dopiero po chwili zaczyna ale już po pierwszym zapalaniu i zgaszeniu jest normalnie
-
[B6 AWX] Błąd przeładowania turbiny
Co masz na myśli pisząc ''zamyśli'' długo kręci ?? czy też jak przekręcisz kluczyk po tym jak zgaśnie kontrolka od świec to on nic dopiero po chwili zaczyna kręcić bo ja właśnie tak mam i nie wiem czym to jest spowodowane ale podejrzewam ze wpływ ma i to ogromny jak zaczynasz kręcić po np 3 sek to powietrze w cylindrach jest już zimne
-
[B6 AVF] Problem z mocą i dziwny odgłos.
u mnie jest identyczny luz i tez się poci więc to nie tego jest przyczyna
-
[B7 BLB] Co to za dzwięk prośba o analizę.
Podobny dźwięk tylko w innym silniku problem do dzisiaj nie rozwiązany http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0 a twoje turbo podejżewam ze jest OK ja z takim dźwiękiem już 3 lata jeżdżę i żadnych luzów nie mam możesz ewentualnie rozebrać dolot pomiędzy filtrem a turo i sprawdzić wtedy będziesz miał 100% pewności Pozdro
-
[B6 AVF] Przekłamania prędkościomierza
ja posiadam europejski licznik ale wymiana jego nic nie zmienia trzeba go w jakiś odpowiedni sposób wyskalować
-
[B6 AVF] Przekłamania prędkościomierza
no jakoś by tak było w tej chwili mam licznik angielski ten co miałem w oryginale w milach a biało i km na czerwono ale fajnie by było zarzucić europejski tylko pytanie jak
-
[B6 AVF] Przekłamania prędkościomierza
przestawienie na ośce raczej nic nie da bo jak się zatrzymam to wskazówka też się zatrzyma ale na 30 km a nie na 0 a vag prędkości pokazuje zgodnie z nawigacja problem tkwi w czymś całkowicie innym mianowicie może w ilości wysyłanych impulsów do ecu które to przesyłane są z czujników abs bo z nich chyba jest pobierana aktualna prędkość ale to są tylko moje przypuszczenia wiedzy na ten temat nie posiadam
-
[ALL] Bak pełny a wskazówka na zero i świeci kontrolka paliwa
miałem tak samo vag nic nie pokazywał, wyciągnołem tylko bezpiecznik włożyłem ponownie wszystko wróciło do normy spróbuj może masz podobną sytuację
-
[B6 AVF] Przekłamania prędkościomierza
ja żadnego info na ten temat znaleźć nie mogę co nie oznacza, że się nie da, a może po prostu wiedza kosztuje i nikt nie chce powiedzieć myślę że za jakiś czas takowa informacja znajdzie się w sieci więc pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość pzdr
-
[B6 AVF] Przekłamania prędkościomierza
a to audi nie jest przypadkiem przekładane bo ja właśnie takie mam jak wracałem z UK do PL to sobie przyprowadziłem szkoda mi go było sprzedawać mam już auto prawie dwa latka wszystko jest ok ale z prędkościomierzem do tej pory sobie nie poradziłem i mam angielski w milach. Licznik europejski oczywiście posiadam po jego założeniu wszystko jest ok oprócz prędkościomierza a cały mankament tkwi w tym, że w europie masz 100 km na godzinie 12 a GB maja w okolicy 10 i to jest ta różnica tych 30 km. Szczerze to przekopałem całą sieć swego czasu nic nie znalazłem całkiem możliwe że teraz jakieś info można znaleźć a na pewno można uzyskać pomoc w ASO za odpowiednia opłatą . Ja w zasadzie jestem przyzwyczajony jak coś znajdziesz daj cynk pzdr
-
[ALL] Mocowanie akumulatora
mi się zresetował tylko zegarek i data no i kluczyki ponownie do zaprogramowania nawet kilometry z dziennego licznika pozostały bez zmian akumulator nowy pali rano od pierwszego pzdr
-
[ALL] Mocowanie akumulatora
w zasadzie masz racje jutro będę w okolicy więc zapytam mam akumulator odłączony na całą noc jutro rano kupuje nowy mam nadzieje ze nie przeszkadza dla autka nocka bez prądu
-
[ALL] Mocowanie akumulatora
no dokładnie są dwa otwory nie mam tylko mocowania ale dorobię jakiś płaskownik i mam nadzieje, że będzie dzięki za info
-
[ALL] Mocowanie akumulatora
Witam ! Mógłby mi ktoś powiedzieć czy akumulator w Audi A4 B6 jest w jakiś sposób przykręcany czy tylko wstawiony, mi właśnie padł poszedłem go wyciągnąć i bardzo mnie to zdziwiło może to jest przyczyna tego, że padł mianowicie podskoczył gdzieś na wspaniałych polskich drogach i po zawodach Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
-
[B6 AWX] Brak ogrzewania tylnej szyby i lusterek
no i jest coś takiego dzisiaj po przeanalizowaniu schematu kolorów przewodów itp okazuje się że prąd do klimatronika dochodzi ale nie wychodzi po wciśnięciu przycisku podgrzewania czy to oznacza że klimatronik uszkodzony?? Następne pytanie czy jeśli złącze te dwa przewody na krótko będzie możliwość sprawdzenia czy szyba grzeje i nie spowoduje to jakiegoś większego uszkodzenia Wielkie dzięki za wszelaką pomoc [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 12:54_________________________________________________Sytuacja opanowana kodowanie klimatronic był 00100 a powinno być 00000 jakby ktoś potrzebował schematów elektrycznych z opisem mam tylko w języku angielskim proszę o kontakt to podeśle
-
[B6 AWX] Sam sobie narobiłem problemów Kontrolaka ABS i ESP świeci
Dzięki zrobiłem tak jak napisałeś problem znikł dzięki wielkie
-
[B6 AWX] Sam sobie narobiłem problemów Kontrolaka ABS i ESP świeci
Witam ! Na głupotę nie ma lekarstwa dzisiaj rano podłączyłem kompa i nie wiem w jakim celu ale wszedłem w 03 - ABS Breaks sprawdziłem błędy było czysto zajrzałem również do Basic Settings - 04 no i tam oczywiście w okienkach nic mi się nie pokazywało więc wcisnołem Switch to means Block na pozycji 005 pokręciłem kierownicą przyglądałem się jak się zmienia kąt po wyjściu z okazało się że ESP i ABS się świeci mógłby mi ktoś powiedzieć jak powrócić do wcześniejszych ustawień Z góry dziękuje.
-
[B6 AWX] Brak ogrzewania tylnej szyby i lusterek
Witam ! Problem polega na tym ze kompletnie nie grzeje nic a mianowicie wciskając przycisk na klimatroniku podświetla się ale w momencie puszczenia gaśnie nawet jeśli go przytrzymam przez kilka sekund nic nie grzeje. Po przeczytaniu kilku postów bezpieczniki zostały sprawdzone wkłady lusterek też i wszystko jest ok czy przyczyną może być to że nie dochodzi prąd do klimatronika jeśli tak jak to sprawdzić i gdzie tego szukać ?? Z góry dzięki za pomoc
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ustawione tak jak było dźwięk powrócił