Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    Dzieki moze mi wymienią dzieki dam znac A z silnika ADP do którego roku jest ważne. Bo odziwo dobierali po numerze vin i tu własnie zglupiałem
  2. grippen opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Pany mozecie podać nr miski olejowej jaka bedzie pasować do a4 b5 1.9 tdi rok 95 silnik 1z skrzynia z passata kupilem aluminiowa i nie pasuje jest za dluga
  3. Mysle że poradze sobie z tym tylko zastanawuam sie ze po wlaczeniu zaplonu dopiero jest mozliwosc otwarcia lewych drzwi.
  4. Tak tylko żeby zakodowac to musi nie byc błedów bo inaczrj nie zakodujesz teraz jest 6720 to mam zrobić 6716 tak. Posprawdzam wiazki tylko dziwne ze po wlozeniu kluczyka na zaplon tak jakby odryglowuje. Jeszcze jakieś ppdpowied,i hmmm
  5. Tak tylko żeby zakodowac to musi nie byc błedów bo inaczrj nie zakodujesz teraz jest 6720 to mam zrobić 6716 tak. Posprawdzam wiazki tylko dziwne ze po wlozeniu kluczyka na zaplon tak jakby odryglowuje
  6. Witam Panowie Jest problem z zakupionym samochodem A4 b6 oto wykaz błędów z MK Controller: 8E0 959 433 J Component: Komfortgerát T85 0112 Coding: 06720 Shop #: WSC 63351 6 Faults Found: 01561 - Left Rear Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01561 - Left Rear Door 61-00 - Won't De-Safe - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Right Rear Door 61-00 - Won't De-Safe 01803 - Door Warning Lamp: Rear Left (W37) 28-10 - Short to B+ - Intermittent 01560 - Passenger Door 61-00 - Won't De-Safe Problemy są następujące nie wyświetla info o drzwiach pasażera i tylnych wszystko inne wyświetla kierowce maske klape. następnie nie świecą lampki czerwone w tych oto drzwiach. domyślam się że tu może być problem z kabelkami lum mikrostykiem w zamku, niby kabelki posprawdzane i wychodzi że ok ale można sprawdzić jeszcze raz Ale najważniejszy problem to taki że nie chce otworzyć drzwi tylnych lewych, zakodowane jest dwukrotne przyciśnięcie przyciska. i co dobre jeżeli włoży się kluczyk do stacyjki i włączy zapłon to coś zamek w tych drzwiach tak jakby odryglowywał drzwi, i wtedy można te drzwi otworzyć od środka a później już normalnie do czasu ponownego zamknięcia pilotem. Jak ustawić kodowanie na jaką wartość aby było po jednym kliknięciu. Oraz Co z tym zamkiem lewych tylnych drzwi zepsuty ? ale to może by wcale nie otwierał. Pomocy będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
  7. Sprzęt spakowany i wysłany do x-komu zakupiony procek 9600K i karta grafiki gigabyte 1660 super ale w x-komie muszą zaktualizować bios bo ja tego nie ruszę. bo musi płyta wystartować niestety żeby z aktualizować. Znowu ta płyta co tomciu napisał jest słaba do podkręcenia procka podobno tak w x kom napisali. trudno mam nadzieje że te nowinki będą śmigać. Jedynie co mnie boli to to że młody kupił sobie monitor z Aoc c24g1 i na starym kompie literki są rozmazane i nie da rady tego wyostrzyć może że podłączony przez kabel starego typu vga analogowy mam nadzieje że jak komp wróci i podłącze to będzie ładnie wszystko wyświetlać. Pytanko który kabel podpiąć do tego hdmi czy display port który będzie lepszy. i na zasilaczu jest przycisk jakiś Hybrid Module czy ma on być on czy of może ktoś się wypowiedzieć i jeszczę chce dokupić jeden dysk ssd na gry z 500gb na system mam m2 ssd 256gb na dokumenty cruciala 500 gb i chciałbym jeszcze jeden jaki w rozsądnej kasie hmm
  8. Ach jeszcze pytanko na zasilaczu jest przycisk Hybrid Module do czego on jest bo instrukcja nie PL . I czy on ma być włączony czy wyłączony może ktoś z was to wytłumaczyć. Po włączeniu będzie pracował pół pasywnie co to oznacza jeśli można wiedzieć coś z mocą czy może coś innego
  9. Pany jak najlepiej dac wentylatot na procek aby bylo najlepsze chlodzenie, zamieszczam dwie fotki moge dac dodatkowy wentylator fo obudowy ale bedzie blisko wentylator od procka ktore ulozenie jest lepsze 1. 1. 2.
  10. Pany który pin jest od wskaznika poziomu paliwa w liczniku poliftowym z cyfrowym zegarkiem
  11. O tym nie pomyslalem wezme taka jak ty miales wiec nie powinno byc problemu. A chlodzenie wodne spokojnie dam rade cis sie wykombinuje
  12. O chlodzeniu moeilem takim cos sie przerobi w sciance i bedzie git a karta to pisza ze mozna 35 cm zamontowac wiec pewnie wejdzie https://www.x-kom.pl/p/447565-chlodzenie-wodne-corsair-hydro-series-h100i-pro-rgb.html
  13. a jeśli chodzi o chłodzenie wodne to przerobi się ścianke i spokojnie da rade zamontować w tej obudowie https://allegro.pl/oferta/nowa-obudowa-gamer-2018-usb-3-0-led-szyba-plexi-6837258212?snapshot=MjAxOC0xMS0xNlQyMTo1NzowNS40NDlaO2J1eWVyOzYzMWRhMmMxZWE5NDE5OWZmMzBiYWZjMjY2MjVkMGVkOTE1YmUwNDA2NDdmM2NkNWJlNWQ0ZDExYTI2ZGY1OGQ%3D
  14. A w tej aukcji chyba gostek bujde pisze że lepsza od 1070 itp https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-gtx-690-chlodzenie-arctic-lepszy-od-gtx-1070-980ti-CID99-IDxu0LU.html#c936b560c6 Znalazłem jeszcze taką https://www.olx.pl/oferta/okazja-gigabyte-geforce-gtx-1070-g1-gaming-8gb-CID99-IDy09gK.html#c936b560c6 jest duza różnica pomiędzy strix a gaming ? albo https://www.olx.pl/oferta/mega-wydajna-karta-graficzna-geforce-gtx-1070-g1-gaming-rock-8gb-CID99-IDxUjBE.html#c936b560c6 tu znowu taka kurcze z uzywek którą brać https://www.olx.pl/oferta/asus-geforce-gtx-1070-strix-gtx1070-o8g-gaming-CID99-IDxZ9Gq.html#c936b560c6 https://www.olx.pl/oferta/inno3d-ichill-geforce-gtx-1070-ti-x4-8gb-gddr5-256-CID99-IDxDY6i.html#19ba5d4d32
  15. znalazłem chyba taką jak ty miałeś brać czy ta jest inna https://www.olx.pl/oferta/asus-geforce-gtx-1070-rog-strix-8gb-gddr5-oc-CID99-IDy0KKn.html#a85033cc6b
  16. Nie boje się tylko pytam he he. Jak zawsze sie spóźniłem Jak ją już wysłałeś a kolo zapłacił to trudno ale jeśli by sie rozmyślił to ja bardzo chętnie
  17. Jesli ja jeszcze masz to daj znac mam nadzie ze ja ta plyta co kupilem co podales ja obsluzy
  18. I zastanawiam sie nad twoja grafika czy nie zgarnać od ciebie
  19. Masakra chodzi mi o wodne ze wentylatory z wodnego.mocujesz zamiast tych wentylatorow w obudowie tak
  20. A poeiedz mi Tomciu chlodzenie wodne montuje si obok wentylatorow w obudowie czy zamiast ni w to.moejsce idzie wentylator woddny mozesz podeslac fotke jak to u ciebie wyglada daj znac oki i fajnue jakbys fotke podeslal
  21. Znalazlem jeszcze takiego acera chyba sie nie rozni bo niby specyfikacje maja takie same Co myslisz czy lepiej ten za,1399 https://www.x-kom.pl/p/386275-monitor-led-24-269-acer-predator-xb240hbbmjdpr-czarny.html
  22. Tomciu doradz cos co do.monitora tak do tysiaka nie musi byc duzej rozdzielczosci
  23. Panowie a monitor powuedzmy taki do tysiaka chcialbym 24 cale bo ciezko bedzie za taka kwote dorwac 27 z drugiej strony chodzi tez o miejsce Tomciu a procek obsłuźi te co podałeś te 3000Mz bo niby pisze ze proce obsłuży 2666 daj znać czy procek na pewno sie włączy i obsluzy procek https://www.x-kom.pl/p/383504-procesory-intel-core-i5-intel-i5-8600k-360ghz-9mb.html pamięć https://www.x-kom.pl/p/367955-pamiec-ram-ddr4-gskill-16gb-3000mhz-trident-z-rgb-led-cl16-2x8gb.html
  24. Moze dla tego ze nie ma partycji czy cos takiego. On jest podajze pod sata3 a stary komp ma sata 1 moze dla tego
  25. I pierwszy problem bo do czasu kiedy nie zloże wszystkiego chciałem dysk ssd cruciala 500gb podlaczyc do starego kompa i bios ho widzi a system windows 10 nie czy moze trzeba przeinstalowac system zeby bylo ok. Jest znaczenie np jezeli dysk ma sata 3-a komp sata 1 generacji to moze nie isc ale bios go widzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.