Treść opublikowana przez grippen
-
Rezanie bixenonu
Pany pilne po zamontowaniu ori przetwornic hella z passata przepala bezpieczniki 10a od świateł mijania przetwornice sprawne bo pod aku świecą jakieś rozwiązanie pilne
-
Drzwi z polifta do przedlifta
acha zamek to sie przełoży ale pozostaje kwestia klamki z bębenkiem. Chodzi dokladnie o to że z pilota będzie działać ale w razie w chciałbym kluczykiem otworzyć tego sie nie da przełożyć
-
Drzwi z polifta do przedlifta
nikt nic nie wie nikt nie przerabiał dokładnie chodzi o zamki poliftowe jak to podłączyc he he
-
Drzwi z polifta do przedlifta
Siema Mam pytanko będe zakładał blachy z polifta do przed lifta błotniki i wszystkie drzwi. Teraz pytanko jak jest z zamkiem i wtyczką do niego pasuje wszystko p&P czy trzeba kombinować z pinami przy wtyczce, i jak jest z bębenkiem zamka czy da rade przełożyć z przedlifta. prosze o jakieś info w tej sprawie kto przerabiał temat. c zytrzeba zamki przełożyć ze starych drzwi czy mogę być poliftowe i wszystko będzie działać
-
Spociki Kazimierza Wielka i okolice
ja jestem chętny spotkać sie pogadać he he
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
właśnie patrzyłem i nie moge znajść he he
-
Rezanie bixenonu
Pytanko kto by sie podjol przeróbki pod bixenon plus przetwornice do nich prosze o onfo Ma ktos numer do qwertego
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany gdzieś było na forum jak przerobić wskaźnik temperatury oleju żeby pokazywało licznik z białym podświetleniem a samochód 95 pomoże ktoś
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany gdzieś było na forum jak przerobić wskaźnik temperatury oleju żeby pokazywało licznik z białym podświetleniem a samochód 95 pomoże ktoś
-
Pionek czy alpine
Pioneer MVH X380BT
-
Nie odpala błąd 00550
ok porospinam wszystkie kable a ten czujnik wału gdzie jest w 1z tdi
-
Nie odpala błąd 00550
Witam panowie. Mam nadzieje że wspólnie dojdziemy do rozwiązania tematu. Opisze od początku co się działo, Miałem wcześniej pompę standard vp-37 taka jak montowana jest w 1Z 90KM tzw 10. Miałem problemy chodziło wszystko bez problemu kąt wtrysku ok dawka ok wszystko było ok. Ale czasem wyskakiwał błąd 00550 i nie dało rady silnika odpalić. Doszedłem do wniosku że pewnie pompa pada i czas na wymianę. Zdecydowałem się na zakup pompy tzw 11. Wszystko było ok przez 1,5 miesiąca. Wczoraj pod centrum słucham radyjka i zauważam że miga kontrolka od świec żarowych myślę no pięknie chce odpalić samochód i klapa nie zapali podłączam kompa i co patrze ten sam błąd 00550. Według mnie mało prawdopodobne żeby pompa była walnięta kupiona od gościa z forum za 800zł. Pomóżcie co jeszcze może być komputer na podszybiu walnięty czy wtrysk sterujący ?? nadmienię że na 5 biegu przy 1800 obr trochę szarpie szarpanie ustępuje przy 2000 obr. Pomocy może wymiana komputera pomoże. Wszystkie parametry ok kąt wtrysku itp wczoraj odkręciłem podszybie wyjołem kompa odłączyłem wtyczkę i wtyczki przy pompie i podłączyłem z powrotem skasowałem błąd i odpalił bez problemu. Teraz jak bym kupował komputer to moge kupić 16 bit co sie z tym wiąże bo wtyczka chyba od kompa jest inna
-
Pionek czy alpine
wiadomo że to są chwyty marketingowe z tymi watami zakupiłem pionka dźwięk fajny ogólnie radyjko spoko i fajnie gra
-
Pionek czy alpine
http://allegro.pl/pioneer-mvh-280fd-mega-moc-4x100w-pilot-pen-8gb-i5944554037.html#imglayer Robert a jak z czystością dzwięku ok tego pionka co pisałeś właśnie chyba zostane przy pionku bo wydaje mi sie ładniejszy wygląd
-
Pionek czy alpine
na nowszy jakiś model z tego pionka bylem zadowolony. I planowałem cos blutu
-
Pionek czy alpine
tez znalazłem ze niektóre radia maja 4x100w czy jest sens brac takie przy seryjnym nagłośnieniu przy obecnym pionku 4000ub jak wezmę na Full to pieknie chodzi a ma tylko 4x50 jest sen brać 4x100 czy nie bo bedzie tylko naglosnienie ori
-
Pionek czy alpine
Pany które radio wybrac do tej pory mialem pionka 4000ub zamierzam wymienić na inne które wybrac alpine UTE-72bt czy moze Pioneer MVH X380BT
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
pany jak ustawić to koło pompy bo brak na nim znaków pomoze ktos
-
Jakie wtryski do a4 1Z
a jesli chodzi o rozrząd to zostaje ten sam i normalnie kupic pod 1z czy cos sie zmienia np z paskiem
-
Jakie wtryski do a4 1Z
te wtryski 230 jak powinny być wysterowane i kogo polecacie macie jakies namiary
-
Jakie wtryski do a4 1Z
myśle że około 200 by stykło więc fmic turbo od awx pompa 11 wtryski 216 program to już powinno być ok a wałek przy takiej konfiguracji trzeba wymieniać kowi wspominał że od sdi 28E pasuje p&p można prosić linka do tego wałka. Tak jeszcze zapytam skoro pompa będzie 11 to czy rozrząd zostaje nadal taki sam jak do tej pory czyli pod 1Z
-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
panowie jakiej łapy pod tą pompe szukać bo na allegro ciężko znaleźć kupiłem tą pompe http://a4-klub.pl/index.php?/topic/356507-pompa-11-alternator-120a-wtryski-afn-110pompa-wspomagania-110bar/?hl=%2Bpompa+%2Bwtryskowa czy tam trzeba koło zebate wymienić bo piszecie że kąt wtrysku ustawia się na jakiś fasolkach koła i jaka podstawa do niej bo ciezko znależ na allegro o tym numerze 028 130 147 M wszystkie z końcówką B
-
Jakie wtryski do a4 1Z
Pany prośba o pomoc Będe wymieniał pompe na 11 w swoim 1Z pytanie do znawców jakie wtryski załozyć pod to 216 czy 230? chce aby to na razie fajnie jeziło na seryjnej turbinie później będe robił ic i turbo od awx ale to później, na razie będzie jeździć na starej turbinie. Zastanawiałem się nad 0,216 chce aby silnik dał rade
-
Wymiana wszystkich głośników
pany jakie radio wybrać żeby to grało jeszcze http://allegro.pl/alpine-ute-72bt-usb-bluetooth-mikrofon-gratis-i6014172823.html czy może takie http://allegro.pl/sony-dsx-a40ui-radio-samochodowe-bez-cd-warszawa-i6133701579.html
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
pany a w roczniku 95 jak zakodować Megamos 13 w chodzimy w 25 immobilizer i co dalej chciałem dorobić sobie tylko jeden kluczyk, to ten co teraz jest i na którym jerdze też musze włożyć może ktos podac jak to zrobić vag-comem lub commanderem