Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. grippen odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pany pilne po zamontowaniu ori przetwornic hella z passata przepala bezpieczniki 10a od świateł mijania przetwornice sprawne bo pod aku świecą jakieś rozwiązanie pilne
  2. acha zamek to sie przełoży ale pozostaje kwestia klamki z bębenkiem. Chodzi dokladnie o to że z pilota będzie działać ale w razie w chciałbym kluczykiem otworzyć tego sie nie da przełożyć
  3. nikt nic nie wie nikt nie przerabiał dokładnie chodzi o zamki poliftowe jak to podłączyc he he
  4. Siema Mam pytanko będe zakładał blachy z polifta do przed lifta błotniki i wszystkie drzwi. Teraz pytanko jak jest z zamkiem i wtyczką do niego pasuje wszystko p&P czy trzeba kombinować z pinami przy wtyczce, i jak jest z bębenkiem zamka czy da rade przełożyć z przedlifta. prosze o jakieś info w tej sprawie kto przerabiał temat. c zytrzeba zamki przełożyć ze starych drzwi czy mogę być poliftowe i wszystko będzie działać
  5. ja jestem chętny spotkać sie pogadać he he
  6. właśnie patrzyłem i nie moge znajść he he
  7. grippen odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pytanko kto by sie podjol przeróbki pod bixenon plus przetwornice do nich prosze o onfo Ma ktos numer do qwertego
  8. pany gdzieś było na forum jak przerobić wskaźnik temperatury oleju żeby pokazywało licznik z białym podświetleniem a samochód 95 pomoże ktoś
  9. pany gdzieś było na forum jak przerobić wskaźnik temperatury oleju żeby pokazywało licznik z białym podświetleniem a samochód 95 pomoże ktoś
  10. Pioneer MVH X380BT
  11. ok porospinam wszystkie kable a ten czujnik wału gdzie jest w 1z tdi
  12. Witam panowie. Mam nadzieje że wspólnie dojdziemy do rozwiązania tematu. Opisze od początku co się działo, Miałem wcześniej pompę standard vp-37 taka jak montowana jest w 1Z 90KM tzw 10. Miałem problemy chodziło wszystko bez problemu kąt wtrysku ok dawka ok wszystko było ok. Ale czasem wyskakiwał błąd 00550 i nie dało rady silnika odpalić. Doszedłem do wniosku że pewnie pompa pada i czas na wymianę. Zdecydowałem się na zakup pompy tzw 11. Wszystko było ok przez 1,5 miesiąca. Wczoraj pod centrum słucham radyjka i zauważam że miga kontrolka od świec żarowych myślę no pięknie chce odpalić samochód i klapa nie zapali podłączam kompa i co patrze ten sam błąd 00550. Według mnie mało prawdopodobne żeby pompa była walnięta kupiona od gościa z forum za 800zł. Pomóżcie co jeszcze może być komputer na podszybiu walnięty czy wtrysk sterujący ?? nadmienię że na 5 biegu przy 1800 obr trochę szarpie szarpanie ustępuje przy 2000 obr. Pomocy może wymiana komputera pomoże. Wszystkie parametry ok kąt wtrysku itp wczoraj odkręciłem podszybie wyjołem kompa odłączyłem wtyczkę i wtyczki przy pompie i podłączyłem z powrotem skasowałem błąd i odpalił bez problemu. Teraz jak bym kupował komputer to moge kupić 16 bit co sie z tym wiąże bo wtyczka chyba od kompa jest inna
  13. wiadomo że to są chwyty marketingowe z tymi watami zakupiłem pionka dźwięk fajny ogólnie radyjko spoko i fajnie gra
  14. http://allegro.pl/pioneer-mvh-280fd-mega-moc-4x100w-pilot-pen-8gb-i5944554037.html#imglayer Robert a jak z czystością dzwięku ok tego pionka co pisałeś właśnie chyba zostane przy pionku bo wydaje mi sie ładniejszy wygląd
  15. na nowszy jakiś model z tego pionka bylem zadowolony. I planowałem cos blutu
  16. tez znalazłem ze niektóre radia maja 4x100w czy jest sens brac takie przy seryjnym nagłośnieniu przy obecnym pionku 4000ub jak wezmę na Full to pieknie chodzi a ma tylko 4x50 jest sen brać 4x100 czy nie bo bedzie tylko naglosnienie ori
  17. Pany które radio wybrac do tej pory mialem pionka 4000ub zamierzam wymienić na inne które wybrac alpine UTE-72bt czy moze Pioneer MVH X380BT
  18. pany jak ustawić to koło pompy bo brak na nim znaków pomoze ktos
  19. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    a jesli chodzi o rozrząd to zostaje ten sam i normalnie kupic pod 1z czy cos sie zmienia np z paskiem
  20. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    te wtryski 230 jak powinny być wysterowane i kogo polecacie macie jakies namiary
  21. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    myśle że około 200 by stykło więc fmic turbo od awx pompa 11 wtryski 216 program to już powinno być ok a wałek przy takiej konfiguracji trzeba wymieniać kowi wspominał że od sdi 28E pasuje p&p można prosić linka do tego wałka. Tak jeszcze zapytam skoro pompa będzie 11 to czy rozrząd zostaje nadal taki sam jak do tej pory czyli pod 1Z
  22. panowie jakiej łapy pod tą pompe szukać bo na allegro ciężko znaleźć kupiłem tą pompe http://a4-klub.pl/index.php?/topic/356507-pompa-11-alternator-120a-wtryski-afn-110pompa-wspomagania-110bar/?hl=%2Bpompa+%2Bwtryskowa czy tam trzeba koło zebate wymienić bo piszecie że kąt wtrysku ustawia się na jakiś fasolkach koła i jaka podstawa do niej bo ciezko znależ na allegro o tym numerze 028 130 147 M wszystkie z końcówką B
  23. grippen opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Pany prośba o pomoc Będe wymieniał pompe na 11 w swoim 1Z pytanie do znawców jakie wtryski załozyć pod to 216 czy 230? chce aby to na razie fajnie jeziło na seryjnej turbinie później będe robił ic i turbo od awx ale to później, na razie będzie jeździć na starej turbinie. Zastanawiałem się nad 0,216 chce aby silnik dał rade
  24. pany jakie radio wybrać żeby to grało jeszcze http://allegro.pl/alpine-ute-72bt-usb-bluetooth-mikrofon-gratis-i6014172823.html czy może takie http://allegro.pl/sony-dsx-a40ui-radio-samochodowe-bez-cd-warszawa-i6133701579.html
  25. pany a w roczniku 95 jak zakodować Megamos 13 w chodzimy w 25 immobilizer i co dalej chciałem dorobić sobie tylko jeden kluczyk, to ten co teraz jest i na którym jerdze też musze włożyć może ktos podac jak to zrobić vag-comem lub commanderem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.