Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. grippen odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak dokładnie na pokrętła ale to dla mnie bez różnicy pewnie 2din na pokrętłach też da się wyrezać
  2. jest mała różnica dokładnie u samej góry poliftowa jest szersza z każdej strony po 5mm ja próbowałem z polifta wcisnąć u siebie i niestety tylko ja mam 95 ale chyba 98 ma tak samo
  3. grippen odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    klima to pikuś ja też miałem dylemat manual czy automat ale po wszelkich za i przeciw poszłem w kierunku manuala (nic się nie spiepszy nic nie będzie się zacinać niż w automacie) Potrzebne ci jest: Kompletna nagrzewnica chłodnica klimatyzacji wiatrak klimatyzacji rurki aluminiowe 2 szt przewody od sprężarki 2 szt osuszacz łapa i napinacz sprężarki od diesla sprężarka i tu musisz uważać bo są na dwa rodzaje mocowań węży imbus i normalna nakrętka wszystko zależy od węży jakie mają mocowania i oczywiście kompletna wiązka części możesz brać silników R4 żadne inne i nie angliki czyli 1.8, 1.6. 1,9 to jeżeli chodzi o automat to dodatkowe czujniki powietrza do klimy itp. Jakbyś chciał manual to się odezwij na pw to ci podeślę schemat elektryczny pod manuala u mnie tak chodzi wszystko i jest ok
  4. grippen odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jeszcze tylko klimka bo ciepło się zaczyna robić
  5. jest różnica w czujniku... Czyli te wszystkie nowe które są na allegro "podróby" podpasują? Rozumiem, że te zbiorniczki są już z tym nowym czujnikiem. A po ciul ci nowy zbiorniczek napisz do huzia i ci sprzeda za potaniości z polfta z czujnikiem i wtyczką bo on tylko polifty ma
  6. Wszystkie zegary możesz załozyć czy to przed czy polift swego czasu pamietam jak Kaju zakładał licznik to po otwarciu drzwi grał anielski orszak więc wszystko się da zrobić
  7. Pany ktoś z was robi własne liquidy co będzie potrzebne i jaki najlepszej firmy czyli potrzebna baza + aromat jaka najlepsza chcę uzyzkać dwa smaki jeden to redbull a drugi to cammel macie coś sprawdzonego
  8. kupisz na metry tam gdzie wstawiają szyby spokojnie
  9. u ciebie jakie dałeś kodowanie ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- ja u siebie kodowanie licznika mam 00140 chyba
  10. przede wszystkim jaki licznik masz z przedlifta z cyferkami czy bez i jak tą pomkę podłączyłeś i jakie masz kodowanie
  11. ale co oni w tych sklepach nie robią aby wcisnąć droższą piłę. Mam nadzieje że bedzie się dobrze sprawować
  12. Dzięki za info dołożyłem troszkę i kupiłem u nas Stihla 170 cena trochę droższa 699 zł ale zobaczymy jak będzie się sprawować gwarancja niby na dwa lata ale jest
  13. podejdzie tylko musi być z zegarkiem tym jajowatym:wink:
  14. Jak ustawisz program to tylko w danym dniu się włączy na pół godziny i wyłączy. Następnego dnia się już nie włączy możesz spać spokojnie
  15. skusze się na na tego nac-a podobno ta piła to produkcji polskiej nie chińskiej gdzieś na necie wyczytałem
  16. chyba się jednak skusze a czy ta moc 1,77 KM nie jest za mała
  17. chodzi mi tylko że co rok ze trzy drzewa więcej nie bo nie chce brać czegoś firmowego za 800 bo to nie ma sensu jak cięcia moze ze trzy godziny z takich drzew mówisz o niej tylko cos mało KM taka by wystarczyla aby ściąć większe drzewo PIŁA SPALINOWA NAC 1,77 KM 40 CM PILARKA GWARANCJA (3981096529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. Witam Pany chciałem zakupić piłe spalinową do użytku tylko domowego powiedzmy tak aby w ciągu roku ścieła ze trzy drzewa owocowe .Powiedzcie czy jest to coś warte czy nie PIŁA SPALINOWA 2,6KW/4,5KM EUROTEC ŁAŃCUCHOWA 40CM (3994244125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  19. wylutowanie diody na pewno nie spowodowało czegoś takiego może ci kabelek się poluzował i świeci od kostek w liczniku lub coś
  20. kuźwa tyle razy pisałem o tym o czujniku. A wy ciągle jedno i to samo matki wiedzą że ćpacie jeszcze raz licznik przedlift czyli zegarek analogowy musi być pompka która ma w sobie czujnik i ma ona 3 piny działanie jej jest na odwrót niż w przypadku grzybka jak w polifcie z licznikiem cyfowym. podłączenie jej jest takie przymierzasz starą wtyczkę ze starą pompką i ucinasz przewód który nie ma powiązania z pinem to będzie ten pin który idzie na licznik mam nadzieje że wiecie o co chodzi. Zasada działanie jest taka że jak jest płyn to masa jest rozwarta jężeli spadnie to masa się zwiera i drze ryja na fisie o niskim poziomie. W liczniku poliftowym z cyfrowym zegarkiem jest na odwrót nie stosuje się pompki z czujnikiem tylko sam grzybek z dwoma bolcami i zasada jest taka że jeden pin z czujnika dajemy na mase a drugi na licznik, działa to tak że jak jest płyn to masa jest zwarta a jak płynu nie ma to masa jest rozwarta. czyli na odwrót niż w liczniku przedliftowym czy to jest zrozumiałe:decayed:
  21. grippen odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany prośba i pytanie czy da sie zmienić w A4 B6 jezyk wyświetlany na fisie teraz jest niemiecki. Licznik kolor fis i ori nawigacja tylko nie wiem czy RNS-d czy E ona też ma menu po niemiecku a chciałbym aby była po polsku to wiem jak zrobić a w liczniku da rade na polski czy nie
  22. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    ja trzymam krewetki i bocje razem i wszystko ok ale mam sporo mchów więc mają się gdzie schować. Strzel pare ślimaków i bocja będzie miała zajęcie
  23. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Zrób szybko podmianę wody i maximum napowietrzania co ty masz tam za kożuch na tej wodzie
  24. sprawdź luty w pompce ewentualnie je popraw i powinno pomóc
  25. [h=1]Pany potrzebuje szpeca od kompów instalowałem wczoraj Win 7 Ultimate wersja 64 bitowa i pokazuje mi we właściwościach zainstalowana pamięć 5GB a dostępne 3,15 dla czego w biosie chyba jest wyłączona karta zintegrowana płyta podajże asrock G31M-S R2.0[/h] [h=1]coś kto pomoże [/h]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.