Treść opublikowana przez grippen
-
Immobilizer kodowanie klucza
ale chodzi o nie dodanie do licznika tylko do immo boxa po immo jest poza licznikiem a jak ja mam megamos13 i chce żeby były dwa kluczyki to mam zrobić tak jak ponizej a jak zakoduje sie kluczyk ten co normalnie sie odpala jak mozna tylko raz zakodowac ??? Kodowanie IMMO Odpalamy program VAG-com Wchodzimy w : [25 -Immobilizer] [Login - 11] - podajemy pin,poprzedzony cyfra 0, jeżeli jest prawidłowy nie pojawia się żaden komunikat,jeśli jest nie prawidłowy --> mamy komunikat o niewłaściwym pinie. Na blacie powinna zapalić się kontrolka od IMMO. Następnie : [Adaptation - 10] W [Channel Number] wpisujemy 21 [Read] widać ile kluczyków jest obecnie w pamięci. W pole [new value] wpisujemy wartość 0 W/wym. postępowanie kasuje obecnie zapamiętane kluczyki [Test] [Save] Następnie : [Adaptation - 10] W [Channel Number] wpisujemy 21 [Read] widać ile kluczyków jest obecnie w pamięci - wartość powinna być 0 W miejscu gdzie wcześniej wpisaliśmy 0, [new value] wpisujemy liczbę kluczyków, które chcemy zaprogramować --> jeżeli mają to być trzy kluczyki w polu [new value] wpisujemy wartość 3 Potem [Test] [Save] W tym momencie kluczyk który jest obecnie w stacyjce powinien się zaprogramować w centralce, a kontrolka IMMO na blacie powinna zgasnąć. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] Wyłączamy zapłon,wkładamy kolejny kluczyk --> włączamy zapłon --> kontrolka IMMO na blacie powinna w czasie ok 2 sekund. UWAGA Po wpisaniu samego pinu (bez procedury kodowania kluczy) zapala się kontrolka od IMMO, i nawet gdy rozłączymy interfejs i wyłączymy/włączymy zapłon kontrolka nie zgaśnie, należy bezzwłocznie odłączyć klemę akumulatora na 30 - 40 sekund. W przypadku gdy chcemy zakodować 3 kluczyki, a przez roztargnienie w polu [new value] podaliśmy/wpisaliśmy wartość 4, to kontrolka IMMO będzie migać do chwili aż włożymy 4 kluczyk, a wiadomo że takiego nie posiadamy, wiec CAŁĄ PROCEDURĘ NALEŻY PRZEPROWADZIĆ OD POCZĄTKU
-
Immobilizer kodowanie klucza
Prosze o opis kodowania imobilizera zamówiłem pastylkę megamos13 jak mam dopisać jeden kluczyk i czy musze dopisywać istniejący kluczyk jeszcze raz. Zapytam również czy nie będzie problemu z dopisanie klucza pi wymianie na Full fis licznika z polifta bo immo miga ale wiadomo ze licznik polift a u mni immo jest w puszcze. Prosze o procedurę dopisania jednego klucza
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany a takie pytanko już dawno po wymianie licznika na polift ale zaślepiona kontrolka od immo bo miga. jakby wpisać aktualny pin do licznika to przestanie migać czy nie
-
Po wymianie tarcz problem z ABS
Witam Po wymianie wszystkich tarcz problem jest z abs wywala błąd tarcze nowe tylne były bez pierścieni i trza było ze starych przełożyć i po przejechaniu kilku metrów wywala błąd przed zabiegiem było wszystko ok 00287 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Right (G44) 35-10 - - - Intermittent
-
boczki a4 b5
ja też teraz wymieniałem na skóre czarną troszke przerąbane przykleić ale dasz rade ja dawałem później na kleju na gorąco i póżniej pociągnąłem k+D dla pewności zeby nie puscilo przed po troszkę przeczyścić maskownice wymienić i git
-
Obszycie klapki podłokietnika w skórze
próbowałem ale nie chce nic urwać i straszne ciężko idzie ciekaw jestem czy masz racje bo nie chce urwać Dla potomnych on jest cały klejony i nie ma zaczepów jak w B6
-
Obszycie klapki podłokietnika w skórze
Witam chciałem zapytać czy jest możliwość demontażu tej klapki co jest materiał, czy są tam zaczepy czy jest klejona i nie da rady tego odczepić
-
Wymiana wszystkich głośników
a jesli chodzi o tyl czyli w tapicerce i polka tylna jaki tam rozmiar jest i jakie tony średnie czy inne a i jakie radio aby to ładnie zabrzmialo
-
Wymiana wszystkich głośników
Witam panowie planuje coś zrobić z nagłośnieniem w B5 bo teraz juz głośniki zaczeły pierdzieć . Chce wstawić radio ALPINE UTE-72BT Chciałbym zostać przy standardowych głośnikach chodzi o rozmiar, zakupiłem tylne tapicerki pod głośniki Przód 13 cm jakie ? średnio niskotonowe tył tapicerka jaki rozmiar org i czy średnio niskotonowe półka jakie jaki rozmiar niskotonowe chciałbym coś z hertzów i czy od razu wymienić gwizdki w drzwiach przednich i czy potrzebny wzmacniacz i jaki nie jestem audiofilem chce po prostu żeby fajnie grało ewentualnie inne radio jakie oraz głośniki też jakie
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
pany a taka moę być http://allegro.pl/asus-z97-k-s1150-ddr3-sata6gb-usb3-fv-i5731899961.html
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Pany polecicie jakąś fajną nie drogą płyte pod i5 4670K i oraz jakiś dysk ssd pod płytę tak aby tylko system zainstalować i parę programów bo dane są na dysku 2TB teraz mam pamięć KINGSTON HyperX 4GB 1600MHz x2
-
Spociki Kazimierza Wielka i okolice
kiedy spocik można coś zorganizować przecież ja tutejszy he he
-
Kupno używanej PS4 - sprawy z kontem
moskal dołóż 200 stówki masz w biedronce gwarancja 2 lata 3 gry do tego za 1600 funkiel nówka
-
Problem z odczytem pin
może było coś grzebane zobacze jeszcze tym viakenem bo raz przez ten kabel z linka pierwszego łączy z immo a raz nie i wychodzą krzaczki ale zobacze i dam znać
-
Problem z odczytem pin
Tomcio musze chyba zobaczyć na innym kablu bo krzaki wychodzą albo błedy raz łączy sie raz nie albo wina systemy win7 64bit mam jeszcze elm 327 ale to kicha i jeszcze kabel od viakena kkl może pójdzie ahhh albo poprostu już coś było grzebane i nie da rady he he
-
Problem z odczytem pin
nie chce pasować tylko wyciągnąć jaki jest pin do immo w ecu lub immo box najlepiej kablem tylko jak i czym
-
Problem z odczytem pin
no i d*pa dzieki nawet chciałem dokodować kluczyki ahhh trudno się mówi dzięki ale co dziwnego polski vag na tym kablu odczytał eprom ????
-
Problem z odczytem pin
Witam panowie Kupiłem taki oto kabel http://allegro.pl/vag-k-can-1-4-licznik-immo-off-pin-kluczyki-diag-i5362451631.html chciałem odczytać immo ze sterownika silnika i nie mogę a4 95 rok 1.9 wymieniłem licznik na poliftowy z fisem i tam odczytuje pin ale poprzedniego właściciela licznika. wybieram Engine control unit później edc15x read eeprom conecting device i nic nie wychodzi próbowałem commandera 1.4 i 2.5 i nic. Jakieś propozycje abym mógł odczytać pin immo nie wyciągając sterownika z samochodu chciałem zrobić np immo off
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
to jest podświetlane diodą taką 3 mm bodajże wymieniasz diode na niebieską i tyle
-
Jakie sprzęgło ? POMOCY !! ;D
pany sory ze odgrzebe troszke temat ale chciałem na 100% pewności czy kompletne sprzęgło tarcza , docisk, i łozysko podejdzie z B4 1Z do A4 1Z wszystkie otwory pod sruby są takie same
-
Akwarium
za wszystko 1000 zestaw na allegro ponad 2000 kosztuje
-
Akwarium
Siemka pany mam na upchnięcie kompletne akwa 300l , pokrywa oświetleniowa alu jedna belka 2x39W szafka filtr unimax500 2 wloty i wyloty zapasowa głowica do niego akwa pokrywa szafka firmy diversa polecam
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
wszystko tak jak koledzy mówią w przedliftach jest po otwarciu masa a jak zamkniesz to plus
-
[B5 1Z] A4 TDi
pewnie tak
-
[B5 1Z] A4 TDi
części te same tylko dodatkowo pare czujników więcej masy świeżego powietrza itp miałem zrobić ato tylko przeraziły mnie kabelki przy klimatroniku bo sporo ich tam jest a nigdzie nie mogłem gotowej wiązki wychaczyć a na miom zadupiu kabelki minimum 0,5mm a to przy klimatroniku troszkę za grube