Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. sprawdzone i tylko w jednym pomieszczeniu tak się zachowuje próbowałem zamienić miejscami kabelki w żyrandolu i nic to samo. Fachowo powinno być jak faza pod gniazdko czy 0 pewnie w puszcze trzeba pogrzebać tylko gdzie ona jest jak ja w bloku mieszkam
  2. Pany jest na forum jakiś elektryk domowy Chodzi mi o pewno sprawę odnośnie oświetlenia led wymieniłem w całym domu wszystkie żarówki led i tylko mam problem z jednym rodzajem LED tzn z dużym gwintem coś takiego ŻARÓWKA LED 8W E27,E14 42SMD 5630 750 lm ciepła (3481624690) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ładnie świeci tylko problem jest taki że jak wyłączy się gniazdkiem to się non stop żarzy co to może być oczywiście wyłączniki standardowe bez światełek czy tą żarówka zła czy coś z kablami może pozmieniać w oprawkach będę wdzięczny za sugestie
  3. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany z pozbyłem się dotychczasowej obsady i ide w stylu akwa roślinnego coś ala japońskiego będe chciał porobić sobie jakiś ala bonsai itp Ma ktoś rośliny mchy itp z przycinki i pasowałoby wysyłka pocztą oczywiście nie za darmo muszę obsadzić akwa 300L
  4. co do webasta to słyszałem że już piecyk masz ja mam u siebie eberspacher i fajnie śmiga z tego co kojarze to gostek od którego Przemo ma to ma jeszcze jeden kompletny ale to już z Przemem pogadaj żeby dał ci numer do gostka
  5. dokładnie tak jak Przemo napisał jezeli ogarnięty bo ja jak zakładałem klime to brałem od moskala rurki on miał chyba z 97 rok samochód to był tylko jeden zawór. Jak pojechałem na nabicie to gostek powiedział mi że nie da rady muszą być dwa zawory i musiałem rurkę wymienić na ten z zaworem. Ale wiem że da się to zrobić nawet jak jest jeden zawór tylko musi być gość ogarnięty
  6. też kiedyś czekałem długo na licznik w idealnym stanie, a po tygodniu już nie świeciły linie. Ale dałem spokój z tym po naprawach i konsultacji u szoguna powiedział że te liczniki tak maja więc dałem spokój ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- Faktycznie co do kolegów którzy pisali że wachacze miały być w idealnym stanie i jeszcze ori to jak tak można nie zastanawiajcie się tylko oddajcie wachacze i niech wam odda kasę
  7. Najpierw naładuj do pełna i później sprawdź miernikiem jaki ma prąd aku i tak sprawdzaj co kilka godzin i patrz czy będzie ubywało prądu jeśli tak to aku do wywalenia. Ja miałem tak że Aku miał dwa lata ale nie trzymał prądu naładowałem na fuul a już rano miernik pokazywał 10V i nie uznali gwarancji i trza było nowy kupić
  8. to zapomnij o tym zestawie szkoda kasy za tą cenę miałbyś spokojnie dwie ramki. A tak ci powiem że miałem jakiś x lat temu takie coś i powiem ci ze chodziły jak sieczkarnie i były może ze dwa miesiące na samochodzie szkoda kasy
  9. można zamówić więc nie ma problemu
  10. Ja pierdykam ale tu cisza popadaliście z tego upału
  11. Paweł ja tylko podałem przykład moja ma stabilizacje obrotów w przedziale od 600 do 3000 i właśnie chciałem zapytać na jakich obrotach jest najlepiej robić dokładnie mam taką POLERKA SAMOCHODOWA 180 mm 2200W REGULACJA OBROTÓW (3347068741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- kurcze albo poskocze gdzieś na warsztat i pożyczę jakąś lepszą myślałem że tym da rade jakoś polerować
  12. Ja właśnie dziś złożyłem zamówienie na 1. MENZERNA PF2500 250ML - POLISHING, ŚREDNIA - ShowCarShine - Detailing Shop 2. POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX BLUE NATURALNY WOSK GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop teraz pytanie do specjalisty mam dwie polerki taką POLERKA SAMOCHODOWA 120W Power Up 82940 + nakładki (3327825494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ta pewnie była by najbezpieczniejsza ale efektu po niej chyba takiego nie uzyskam druga to coś takiego POLERKA SAMOCHODOWA EINHELL BLUE ROYAL RPSM 1100 E (3324090097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko moja ma regulacje obrotów od 500- 30000 na pewno ta pierwsza będzie bezpieczniejsza, pytanko jeżeli bym użył tej drugiej to na ile obroty mam ustawić aby było jak najlepiej
  13. Trza było przyjechać to by się bestie widziało. Nawet Huzio kiermasz otworzył
  14. I tak właśnie deklarowali się że będą a tu co 7 samochodów tylko, to następny za rok
  15. hmmmmmmmmm jednego druta ??? ja myślałem że musi pociągnąć aż 3 druty ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- a tak poza tym podpinasz tylne pod krańcówki bo masz przystosowane już a pasażera przód do kostki kabel żółto szary czy brązowo szary coś takiego
  16. dokładnie
  17. My to się faktycznie nie możemy zgadać kuźwa jak ja jestem to Ciebie nie ma i na odwrót trudno
  18. Marcin będziesz na spocie
  19. może coś sobie przypomnę to sms wyśle ale chyba tyle
  20. pierwszy spot jest najgorszy przynieś to, posprzątaj, pozamiataj, polej itp itd ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ---------- a przy okazji Łukasz weź mi lampkę schowka pasażera jak masz.
  21. Łukasz może nie masz tych słupków jeszcze bo coś bym przygarnoł
  22. Ja już z Tadziem jestem umówiony Awilk dawaj znać to się zgadamy co i jak numer masz do mnie
  23. my tu o sedanie gadamy
  24. ale poco się mordować przez bagażnik wystarczy że położy przednie siedzenia możesz nawet zagłówki powyciągać i wkładasz od strony pasażera i finito
  25. spokojnie włożysz kładziesz oparcie foteli i przeciskasz przez przednie drzwi pasażera żadnej szyby nie trzeba wycinać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.