Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. spróbuj licznik podmienić na taki jak ty masz
  2. proszę bardzo nie ma tak lekko wszystko opisane w temacie tylko 362 strony proszę masz rozpiskę do twojego modelu FIS_A4_98_na_00_MaxsteRR.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl a do szarej podłączasz to co masz na kolor szary nie patrz na kolor niebieski i zielony to cie nie interesuje kostki_T32.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  3. Piotrek bo tak ma być i dobrze że nie działa bo ty zminiałeś na licznik poliftowy więć twój rok to 1998 na np 00 iiiiiiiiiiiiiiiii Wtyczka niebieska twoja pin 2 powinien być w nowej wtyczce zielonej na pin 7 to kierunek prawy Kierunek lewy pin 18 kostka niebieska z twojej do pinu 18 w nowej niebieskiej więc trzeba kable przepinać k**wa:decayed: Dziękuje Dobranoc
  4. bo w pionku masz dwa kable żółty i czerwony i tak żółty trzeba podłączyć pod + stały a czerwony pod + po zapłonie (lub na odwrót) jak tak podłączysz to będziesz słuchał radia tylko jak przekręcisz kluczyk, jak chcesz mieć cały czas radio bez względu na to czy kluczyk jest w stacyjce to oba kable podłączasz pod stały plus
  5. Jaki parownik???? parownik wymieniasz gdy masz nieszczelny podstawowymi rzeczami które trzeba wymienić to osuszacz, dławik (tzw zawór rozprężny) oraz filtr przeciw pyłkowy. Filtr przeciwpyłkowy raz na rok a osuszacz oraz dławik to co dwa lata podczas sprawdzania czynnika. Dziękuje Dobranoc:decayed:
  6. u siebie miałem identyczne dekory. Na USA szło inne drewno tzw zielone (coś podobnego z nazwą) tak mniej więcej wyglądają http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/dekory-drewno-usa-s4-238374/ Jeśli masz wlepkę w kole zapasowym to masz tam kod jakie to drewno się dokładnie nazywa
  7. Pany też stałem sie właścicielem webasta eberspaecher dw5s z elektryką to pikuś już wszystko ładnie śmiga na stole lecz mały problem gdzie mam go zamontować wiem że w od strony kierowcy ale jest taki mały myk że wymieniałem zbiornik spryskiwaczy i ciężko bedzie go tam wsadzić ma ktoś fotki gdzie znajduje się webastow 1.9 kolega Masterek Plastere prosiłbym cię o foto bo ty montowałeś takiego jak ja i gdzie go upchałeś dokładnie
  8. pany jest gdzieś transmisja online aby se na internecie oglądnąć
  9. i spoko właśnie zakupiłem
  10. właśnie zakupiłbym Chemical Guys Stripper Scent tak ze 188ml tylko nigdzie nie ma ewentualnie powkładam kilka panienek i też powinno być
  11. Michał widzę że nie świeci ci immo co zrobił ci ćwiara wywalił diode czy zaślepił, widzę że masz ten sam model co ja a świeci ci się sensor u mnie udało się to ominąć dając na pin 25 w zielonej mase może u ciebie też to przejdzie
  12. kurcze powykupowaliśta wszystkie strperry
  13. ogólnie na pewno nie będzie pasowała poliftowa roletka kierownicy do deski z przed liftu jest węższa o około centymetr . Listwy ozdobne są ciut mniejsze w desce poliftowej, reszta powinna pasować
  14. Avant sedan polift przedlift wydaje mi się że mają takie same szyby koszt u mnie samej szyby to 250 zeta z Nordglas z zielonym paskiem
  15. a podłączyłeś kabelek od spalania
  16. a ja wezmę za niedługo znowu olejek bo pomału kończy się zapas. Zauważyłem że olej olejkowi nie równy na innym olejku 2ml starczy na cały dzień a na innej firmie już nie i niekiedy 4ml dziennie idzie. Co do grzałek to faktycznie u mnie strasznie sie przepalają mi kurcze parę razy spadł na ziemie i raz chodzi raz nie, jak grzałkę stuknę to chodzi dobrze że jest zapasowa jeszcze. A czym dą grzałkę spróbować umyć
  17. pany da radę wymontować to koło bez wyciągania sprężarki bo szkoda by było czynnika puścić w atmosfere
  18. co tu taka cisza może by tak pomyśleć o spociku jakimś
  19. daj maila na pw to ci prześlę jak będe w chacie vag.com 311.2
  20. dopiszę że odpalasz vaga wchodzisz w licznik 17 recode i wpisujesz wartoś taką jak Karol ci podał
  21. jakie kuźwa zamki lepiej zjedz snickersa nie zamki tylko krańcówki tylnych tylko muszą być z polifta dwu pinowe koszt ze 10 zł ja tyle dawałem a tu Podłączenie krańcówek drzwi do licznika (informacja o otwartych drzwiach) [jeden ze sposobów] W moim sposobie wykorzystane zostały tylne krańcówki z I lub II lifta (od 98r), z których wychodzą dwa piny (przed liftem tylko jeden), dzięki czemu można było od razu podłączyć dodatkowe, czerwone lampki drzwi tylnych. Przewód z krańcówki, który już mieliśmy podłączamy pod jeden z pinów, z drugiego natomiast wyprowadzamy przewód, który leci aż do licznika (z każdej krańcówki osobny). Pod ten też pin podłączamy sobie masę z lampki, którą ew. możemy sobie w późniejszym czasie dołożyć. Sygnał z prawych przednich drzwi bierzemy z kostki beżowo-różowej, przewód brązowo-żółty, słupek A z prawej strony (przy nogach pasażera), czyli dolutowujemy przewód do wymienionego przewodu i ciągniemy go do licznika.
  22. grippen odpowiedział(a) na Piter838 temat w Audi A4 B5
    ja dalej jestem w przekonaniu że to nie ori mówię oczywiście o sedanie
  23. pany co myślicie jest to coś warte 1. Dywaniki welurowe welur Audi A4 B5 od 94-00r. FLO (3126010063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  24. grippen odpowiedział(a) na Piter838 temat w Audi A4 B5
    możesz zrobić fotkę bo nie kojarzę żeby audi miało fabrycznie antenę na dachu
  25. tylko spalanie ci będzie potrzebne nic więcej. Ewentualnie możesz sobie pociągnąć kabelek od poziomy płynu w spryskiwaczy. I tyle Nie wiem jak jest w a6 ale pewnie zbiorniczek płynu chłodzącego trza wymienić bo inne sterowanie ewentualnie możesz zmostkować ale nie polecam boi nigdy nie wiesz kiedy może płynu zabraknąć a później to już tylko anielski orszak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.