Treść opublikowana przez grippen
-
Spociki w Kielcach
Tadziu to kiedy ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- z tym spotkaniem to nawet fajny pomysł może by mi grzanek troszkę licznik skorygował
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie chce zaślepiać chciałbym to zrobić tak jak powinno być. Poduszka mi jakoś chodzi normalnie były takie momenty że się żarzyła i świeciła ale od jakiegoś czasu się nie żarzy więc airbaga olałem chce tylko immo zrobić tak jak powinno i nie uj***c licznika oczywiści
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
gdzieś wyczytałem że trzeba odlutować nóżkę diody i pod nią podłączyć kabelek z puszki żebym tylko wiedział jaki kabelek ---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- i tu na przykład tego nie rozumiem w nowych licznikach jest immo na 2 pinie zielonej czekam na wasze pomysły wszystko gra i buczy tylko mnie drażni miganie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pytanko do tych co zakładali licznik z polifta do przed chodzi o kontrolke immo dokładnie chce wiedzieć na 100% jak zrobić żeby było jak w ori aby zapalała się i gasła. Jaki kabelek odpowiada za to chodzi o tą puszkę. Czy nic się nie stanie jak wylutuje jedną nóżkę diody i połącze z owym kabelkiem z puszki immo dajcie znać który pod co
-
Co to za kolor wnętrza? Nietypowy.
samochód z przedlifta a tapicerki chyba z polifta do tego nie wiem czy nie powinno być przypadkiem półek w kolorze ale mogę się mylić na pierwszym zdjeciu listwa konsoli chyba jest większa niż listwa z drzwi i tu by się zgadzało bo poliftowe są troszkę mniejsze sprawdzone
-
Spociki w Kielcach
To się możemy u Tadzia zorganizować będę miał bliżej
-
Podłokietnik z wersji poliftowej do przedliftowej
Nawiązując do tematu tunel to pasuje prawie P&P tzn jest maleńka dziurka po stronie pasażera jest prawie niewidoczna bo zasłania ja fotel
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
udzielam ci rozgrzeszenia gdy wszystko zostanie załatwione pozytywnie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nikt ci konta nie każe usuwać po prostu załatw wszystko jak należy i zostań przecież nowicjuszem nie jesteś. Później wszystko pójdzie w zapomnienie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
uregulować wszystkie transakcje pozytywnie i nikt do ciebie żalu nie będzie miał proste
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Najpierw należałoby sprawę wyjaśnić a nie od razu usuwać konto a później możesz iść na sąsiednie
-
Wybór Telewizora :)
swego czasu ktoś kiedyś mi pisał że jak do 40" to tylko LED jeżeli po wyżej 40" to tylko plazma a jak jest naprawdę nie wiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
9 pin w 20 pinowe czerwonej kostce.. a właśnie że nie bo tego pinu nie podłączasz mówimy o liczniku przedliftowym bo akurat w tych licznikach jest na odwrót jak dasz na mase to bedzie darł ryja. Zostaw go nie podłączonego Dawałem kiedyś opis piękny co i jak z tymi ospryskami w polifcie i przedlifcie jest w tym wątku z fotkami tak gdzieś w połowie tematu
-
Akwarium
Reguś wpuść jej ładne stadko neonów innesa lub gupiki samczyki +kilka samic i bedzie ok . Tak apropo to nie chce ktoś przygarnąć kilka szt palet bo tyle ino zostało bo reszta sprzedana zostały takie nawet fajne 4 szt około 15 cm Pigeony reszta mniejsze bo młode
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
obojętnie który masa z tych dwóch kabelków ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
?????? to może usunę ten przekaźnik zawsze to będzie 0,10 kg mniej w aucie to gdzie podpiąłeś te dwa kabelki od tych świec bo z tego co pamiętam podpina się tylko jeden do wtyczki niebieskiej na pin 13 czy tylko jeden podpinałeś kabelek ???
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szyba bo ty też masz starego kondona jak sobie poradziłeś z kontrolką świec żarowych bo mam na osobnych kablach żarówke dawałeś przez mały przekaźnik czy jak bo ja mam przez przekaźnik dany
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mnie tylko cieszy że wszystko chodzi oprócz oleju i migającego immo i lekko migającego Air Bag ale jak się wkurwie to wyciągne go dzisiaj i albo go wyśle komuś z forum żeby zaradził temu lub wylutuje diody i w miejscu wstawię żaróweczkę. A żebym wiedział z jakiego to samochodu jest na pewno z anglika i benzyny
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dziś popatrzę dzięki chłopaki zmienię to kodowanie zobaczymy czy pomoże
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
psy nawet się nie zbliżają więc szkoda smalcu a tak na poważnie o co mu chodzi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Cwiara pamiętasz o mnie Interesuje mnie ten błąd o co mu chodzi radia ori nie ma itp a licznik wywala kilka błędów ten mnie dziwi do czego on jest 1177 moduł sterujący silnikiem magistrala can brak sygnału jak się pozbyć tego błędu wartości w kanałach 60,61,62 po 0 jakieś rady
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Licznik, manetkę, kostki 2x32 pin 1x20 pin czerwona, trochę chęci, lutownicę, obcinaczki, rozpiskę z forum.. cynę i kalafonie... o czymś zapomniałem chłopaki? o koszulkach termokurczliwych lub izolacji Karol przecież z tylnych krańcówek masz masę dolutuj do kabla kabelek od licznika i powinno chodzić bez żadnego problemu.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Leci pomału do przodu ciągle zapierdol a tu a tam na nic czasu nie ma co dwa dni w Kielcach z moja kobitą na badaniach. Pasowałoby jakiś spocik zrobić myśle nad jakimś grillem fajnie by było sie styknąć pogadać odchamić
-
Jaka kosiarka spalinowa?
Ale wiesz sam że olej nie drogi więc raz w sezonie pasowałoby wymienić, ja mam trawnik jak dwa boiska piłkarskie i pół jest prosta ja stół a połowa to górki pagórki między drzewkami. Wiec wiesz troszkę trudniejsze warunki więc lepiej co sezon wymieniać bo troszkę kosztowała koniec OT
-
Panel klimatyzacji a4 b5
dokładnie ewentualnie zmiana polaryzacji przez przekaźnik popytaj ludzi którzy to robili masz link do tematu