Treść opublikowana przez grippen
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja bym od a6 nie brał bo tam wszystko sterowane jest po module drzwi itp czyli ci nie będzie wyświetlać otwartych drzwi
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
pany a czy taki środek aby VALETPRO INTERIOR ALL PURPOSE CLEANER APC mozna użyć do prania tapicerki dywanu w samochodzie czy nie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jesteś pewny z tym płynem bo kuźwa u mnie takich cyrków nie ma
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tu jest o jakiś przekaźnikach od wycieraczek http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-funkcja-regulowanych-czasowych-wycieraczek-193471/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zjedzcie snickersa bo strasznie gwiazdorzy cie EOT
-
Co macie pokopane w dieslach 1,9 tdi 110km ?
wszystko zależy ile masz $$$$$$ do wydania, tematów jest dużo poszukaj w odpowiednim dziale:wink: jako że jesteś młodziutki na forum to proszę Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Łukasz a poradziłeś sobie z diodą od immo czy nadal ci miga
-
niezidetyfikowany element na tunelu
ktoś pewnie chciał zamontować sobie podłokietnik i wyciął szparkę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kabelek od świec miałem na osobnym kablu i żarówce a teraz w nowym mam zrobiony malutki przekaźniczek tak aby wszystko chodziło jak w ori ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- temperaturę płynu chłodzącego podpinasz z kostki starej żółtej z pinu 26 do pinu 8 w nowej niebieskiej wtyczce i musi chodzić nie ma innego wyjścia
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Łukasz z którego roku masz licznik który podłączasz chyba nie z białym podświetleniem który rok licznika ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- ty wykorzystujesz ten schemat ???? bo chyba tak właśnie jest u ciebie FIS_A4_98_na_00_MaxsteRR.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- ja jechałem według tego i wszystko śmiga kostki_T26.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
rozpiska na forum jest idealna u mnie wszystko śmiga temperatura cieczy też na zbiorniczku przedliftowym
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Karolowi chodziło o zbiorniczek bo w przed liftach jest inny czujnik w zbiorniczku. Ale jednej rzeczy nie rozumiem temperatury płynu chłodzącego powinna ci chodzić nawet jak nie wymienisz zbiorniczka. Wymienia się zbiorniczek po to aby ci fis nie wyświetlał że masz mało płynu chłodzącego.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
u mnie też tych pinów nie było a wszystko chodzi ładnie piknie a ten pin 23 masz na osobnym kablu świece żarowe ---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- poduszka ci będzie świecić lub też żarzyć bo jest inne napięcie, a i jeszcze kontrolka immo też będzie migać
-
zwykłe ogrzewanie a panel climatronica ?
żeby takie coś zrobić to nie taka prosta sprawa. Aktualnie macie przecież pokrętła z cięgnami. Więc trzeba by kupić 3 szt silniczków sterujących, klimatronik. Druga sprawa to nie wiem jak jest z obudową nagrzewnicy czy silniczki da rade zamontować w obecnej. Nie lepiej troszkę dołożyć i zrobić sobie klimę przecież to aż tak drogo nie wychodzi
-
Użytkowanie e-papierosa
trudno na-jaram sie tym to może skrzydeł dostane pierwsze spostrzeżenia to wydaje mi się że olejek mild cml jest o wiele lepszy od tego redbula
-
Użytkowanie e-papierosa
nie masz ''stoiska'' na mieście żeby kupić ? właśnie nie ale jestem dobrej myśli że dziś przyjdzie pare dni już nie palisz , szkoda by było jakbyś zaczął znowu analogi. Musisz zapasy porobić obliczyć ile Ci idzie liquidu , żeby wystarczyło od dostawy do dostawy I d*pa otworzyłem paczkę a tu nagle listonoszka przyniosła olejki ale nie zapaliłem szkoda tylko że sprzedający się walnoł na liquidach ale trudno będzie trzeba to jakoś wypalić zamówiłem sobie 30ml energi drink i 10 ml redbula a dostałem 30ml redbula i 10 ml Energi cow cos takiego a w nawiasie pisze (redbul) szkoda że sie pomylił
-
Użytkowanie e-papierosa
nie masz ''stoiska'' na mieście żeby kupić ? właśnie nie ale jestem dobrej myśli że dziś przyjdzie
-
Użytkowanie e-papierosa
nie otworzyłem mam nadzieje że dziś przyjdzie kurcze bo czekam już trochę a dawno już powinna przyjść zostało tylko 1 ml
-
Użytkowanie e-papierosa
a ja sobie dziś zakupiłem paczkę normalnych fajek ale jeszcze jej nie otworzyłem zamówiłem sobie liquid energi drink i redbul 18 mg ale jeszcze do mnie nie dotarł a zostało mi jeszcze ze 2-3 ml jak mi to zabraknie to chyba bede musiał otworzyć paczke
-
Użytkowanie e-papierosa
drugie zaciągnięcie myślałem że płuca wypluję ale jest git zobaczymy ile wytrzymam bez normalnego fajka ale widzę że trzeba zrobić zapas tych olejków zaraz sobie coś zamówię
-
Wymiana klamki kierowcy z wersji polift
ja to podpinałem zaraz coś poszukam a mam http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-przycisk-centralnego-zamka-schemat-152115/
-
Użytkowanie e-papierosa
aha noi spoko zobaczymy tego niby camela i tryb pierwszy dzięki
-
Użytkowanie e-papierosa
tak pytam bo w instrukcji nie jest napisane a nie chce żeby coś spieprzyć i czy przestawiać na drugi tryb
-
Użytkowanie e-papierosa
A z tą pracą bateri który tryb lepszy i czy to ma znaczenie w mocy fajki
-
Użytkowanie e-papierosa
właśnie przyszedł zobaczymy ile wytrzymam bez normalnego papierosa eksperyment czas zacząć. zamówiłem sobie liquid camela 18mg na razie 10ml. Możecie coś polecić smakowo jakieś fajne i ile ml brać aby to na długo starczyło aha w instrukcji pisze coś o dwóch pracach baterii co tzn pierwszy z nich to 3,3V ze stabilizacją a drugi to napięcie w zakresie 4,2 do 3,3V bez stabilizacji co to znaczy że na drugiej pozycji będzie mocniejszy czy jak i na jaką go powinienem ustawić i czy jak naleje olejku to on może leżeć na półce w poziomie czy musi być na stojaco aby liquid sie nie wylał