Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Pany a jaki zasilacztaki w rozsądnej połki i ile watowy w normalnej kasie
  2. A gdyby zalożyć normalne chlodzenie nie wodne to nie da rady niby w obudowie mozliwosc montażu. 159mm chlodzenia
  3. Niby pisze ze mozliwosc zamontowania 3 wiatrakow
  4. Obudow hmm na razie mam taką ale,zawsze mozna zmienic obudowe mam taką czy ona jest ok czy lepiej cos innego mozna podac przykład teraz mam taką https://allegro.pl/nowa-obudowa-gamer-2018-usb-3-0-led-szyba-plexi-i6837258212.html?snapshot=MjAxOC0xMS0xNlQyMTo1NzowNS40NDlaO2J1eWVyOzYzMWRhMmMxZWE5NDE5OWZmMzBiYWZjMjY2MjVkMGVkOTE1YmUwNDA2NDdmM2NkNWJlNWQ0ZDExYTI2ZGY1OGQ%3D
  5. Na razie to bym chciał sie dowiedzieć czy takie podzespoly wystarczą co wymienilem tylko wlasnie jaki socket itp moze ktos cos jeszcze sie wypowie
  6. Tomciu jakos z takich rzeczy to wole kupic nowki wieec sie czasem nie obraz zawsze to gwarancja itp
  7. Możecie mi polecić dobrą płyte główną pod procesor Intela a by już chodziły te nowsze gry nie wiem czy brać i5 czy i7 myslałem nad i5 4690k, jaki socket oraz jaki dysk ssd czy m2 te m2 są szybsze chyba tylko musi być chyba gniazdo na płycie specjalne myślałem nad taką płytąMSI Z270 Gaming M5 . Myślałem też czy możekupić dwa ssd jeden tylko pod system drugi bym podzielił na partycje. Mozesz mi polecić tak żeby to fajnie chodziło budzet tak około 4 tysie póżniej będe myślał nad grafiką. Poleciłbyś mi coś Procesor ,płyta, pamięć chłodzenie, daj znać oczywiście może być za mniejszą kase tak aby w miare chodziły te nowsze gry poledzciecos fajnego i nie,zgornej półki
  8. E tego komputerem nie wyłączysz
  9. Dzięki Paweł za naprawe i zrobienie immo he he teraz hula tylko znów trza było arbaga zaślepić, bo sie zaświeca. Jak złożyłem licznik to wskazówka od prędkościomierza zaczeła skakać jak przyśpieszałem ale chyba wcisnołem bardzo wskazówkę teraz jest ok.
  10. Na razie Paweł mi ogarnie fisa i zobaczymy co dalej nie pokazywało otwartej klapy może tego nie było w poliftach bo nawet nie widze na rozpiskach pinu od tylnej he he
  11. Na przedliftowym fisie chodzila ale na poliftowym nie. Ale byla gdzies rozpiska u nas jak przerobic bez eymuany tylko omija sie ktores sciezki itp gdzues kabelkami na liczniku tylko.nue moge znajsc ale bylo na pewno
  12. Pany ktoś na forum przerabiał wskaźnik temperatury oleju gdzieś trza coś przylutowąć tylko nie moge znajść ma ktoś coś nie chodzi tu o emulator prosze o info
  13. Pany a jak zrobić aby wyświetlana była otwarta tylna klapa jest możliwość 6 pin zielonej kostki gdzie podpiąć bo u mnie nie pokazuje otwartej klapy ? licznik poliftowy fis
  14. Pany poszukuje osoby która wymieni wyświetlacz fis w liczniku poliftowym prosze info z cenami na pW tak aby cena już była z nowym wyświetlaczem
  15. Witam panowie wymieniłem całe zawieszenie na nowe wachacze, spręzyny amory przód tył.\ I teraz jest kolosalna różnica samochód bardzo wysoko stoi. Co zrobić i jakie sprężyny kupić aby go obniżyć bo strasznie wysoko stoi w przeciwieństwie do innych A4 co myślicie o i czy amory wytrzymają i czy będzie się fajnie jeździć na nich. Amory z przodu to Kayaba a tył Sasch http://allegro.pl/sprezyny-sportowe-obnizajace-przod-audi-a4-b5-40-i6729091547.html http://allegro.pl/sportowe-sprezyny-obnizajace-audi-a4-s4-b5-mts-i5235992058.html
  16. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    Zamówiłem już komplet na przód Kayaba amory i sprężyny zastanawiam sie jeszcze czy nie zamienić sprężyn na eibacha -30mm jak by to sie sprawowało na na amorach keyaba
  17. Witam Pany potrzebuje zbiorniczka spryskiwaczy pod xenon do a4 b5 z czujnikiem lift jaki ma numer i litrów prosze o info jaki ma numer i czy podejdzie do przedlifta zbiorniczek aktualnie mam założony poliftowy z czujnikiem i chce zmienić na xenon na dwie pompki
  18. grippen odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    ktoś coś bo temat pilny może jakieś amorki o mniejszym skoku i sprężyna obniżająca coś z Kayaba
  19. grippen opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam panowie Temat bardzo pilny bo samochód musi cały czas jeździć, pękła lewa sprężyna. Zawieszenie to 1BA planuje wymienić też amory co wziąć aby było dobrze jeździć i żeby samochód stał nie jak koza chodzi mi aby dobrze sie prowadził. Zawieszenie gwintowane nie chce zakładać. Koła sa 16 letnie i 15 zima prosze o szybkie odpowiedz
  20. Pany mam dwa pytanka 1. Kto na forum robi wyświetlacze fis bo mam nie czytelny wypalone linie. 2. Gdzieś kiedyś na forum znalazłem jak przerobić wyświetlacz oleju tak zeby śmigał coś gdzieś trza przelutować itp ale nie moge znajść
  21. grippen opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Panowie Mam kilka pytań mam nadzieje że mi pomożecie 1. Chodzi o zamek poliftowy czy będzie wszystko działało w samochodzie przedliftowym. Zamontowałem ale nie chodzi pompka. Po prostu nie ma reakcji po wciśnięciu cyngla na dół. Co trzeba zrobić żeby działało które kabelki zamienić itp. 2. Drugie pytanie bo muszę kupić zamki przedlift do a4 95r czy ma znaczenie jaki zamek kupić bo u mnie zmazały się literki i tylko widzę w lewym zamku przednim literkę A a w prawym przednim nic po prostu się zmazały na końcu a na allegro jest kilka rodzai zamków z literką A na końcu i F i z początkiem 8d1 i 8d2 który zamek kupić i czy mają znaczenie te literki chodzi mi aby to chodziło w A4 b5 95 r modułu komfortu nie posiada . Proszę o jak najszybszą odpowiedź i podanie numerów zamków jakie muszę kupić na prawą i lewą stronę przednią
  22. Jeżeli masz sedana to tak pasuje p&p tylko będziesz musiał dać dłuższe śruby przy rączkach nad drzwiami. Jezęli masz avanta to będziesz musiał wiercić gdzie indziej śruby. Mam u siebie z sedana i pasuje gicio
  23. grippen opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam chce wymienić wężyki od wszystkich zaworów i podciśnieniowe na sylikonowe w A4 B5 1Z prosze o podanie średnic np N75 jakie długości i średnica i wszystkich
  24. grippen odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    tak jak Michał Pisze musi być 15A bezpiecznik bo tak jest w ori Passacie majacym xenony po wymianie na 15 A chodzi ok. Zauważyłem ze lekko swiatło drga w lewej lamie ale po lekkim dodaniu gazu ustaje chyba drgajaca soczewka jakieś rozwiązanie tego problemu prosze o info
  25. To jest banalne w wiązsce koło radia masz kabelek szaro niebieski jestam plus po włączeniu swiateł podłączasz go pod kratki nawiewu i tyle a drugi z kratek dajesz na mase

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.