Co myślicie o przegladach Long Life ( co 30 tyś km ) bryke kupilem u niemcow u nich takie przeglady są normalne a w polsce są co 15 tys .Niemcy mowią ze te przeglady są oki bo są specjalne oleje i filtry znowu w polsce mowia ze trzeba robic co 15 tys .Myslalem nawet sobie tak ze jesli mam gwarancje wpisany przeglad long life to moze by pojechac do niemiec na przeglad w koncu raz na 30 tys mozna sie przejechac , a moze lepiej robic w polsce co 15 tys ? I dlaczego w polsce nie ma przegladow long life ?