Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To były tylko pozory :th: Taaaa... Łukasz wie coś o tym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaka cisza? Piszemy! Piszemy!!!! 958? On zawsze był inny W sensie wyróżniający się na plus? Pewnie, bo są i tacy co się na minus wyróżniają Dobra, mamy 958 42 to go!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaka cisza? Piszemy! Piszemy!!!! 958?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz, baciki, pejczyki, czarne skóry itp Zapomniałeś o maskach z suwakiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki brutalu? Jakie udziwnienia???? [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 14:12 _________________________________________________ będziesz chciała żeby Tobie podłączyć ... czekaj ja sobie to zapamiętam ????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mmmmmm.. obiecanki cacanki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Olej Napędowy? [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 14:01 _________________________________________________ On ma niewyjściową twarz, więc nie może wyjść Odezwał się "wyjściowy"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Ty to powiedziałaś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To taka schizofrenia... czasmi dziewczyna czasami facet, w zależności od pogody :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
New Woman Alert!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na wielkanoc jest znacznie cieplej, dzień dłuższy i juz się jeździ na letnich oponach i felgach A to ciekawe czemu? No nie wiem, brzmienie i osiągi 5l V10 z nowej RS6 chyba nie ma sobie równych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co lepsze Boże Narodzenie czy Wielkanoc? Playstation 3 czy Xbox 360? Diesel czy benzyna?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O! Nowa koleżanka?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajemy dajemy! 45 stron i 12 dni! 3.75 strony na dzień.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedz dla kogo ............ Uderz w stół...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to podaj chociaż pierwszą literę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. nieźle nie? I to jeszcze pod gołym niebem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to blisko Rozumiem, że pijemy! :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to Łukasz fajny prezent dostałeś na urodzinki Mimo wszystko all the best Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No juz jedną mu skonfiskowałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skończyliśmy w pizzerii na Barskiej. Dojechał jeszcze Witek. Ale szybko się zmyliśmy bo o 22:00 zamykali.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. wiedziałem, że tak będzie. Adam, może zadzwoń do tej pizzerii, którą proponowałeś i sprawdź czy będą miejsca. Ewentualnie możemy jechać do Twojej knajpy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
że niby co się nie podoba?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj bylem na korekcie softu u Rogala Wynik: