Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. dobry wieczór Państwu, tłuczemy!
  2. Chodziło o 17 Grudnia czyli dzisiaj. Autko stoi u Rogala od rana. Pierwsze sygnały jak najbardziej pomyślne. Dam znać wieczorem. Może wgram nawet wykresik [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 15:39 _________________________________________________ Wykresik na szybko.
  3. Dobijemy do tego tysiaka czy nie????
  4. konkretnie to 19:00 Ale co dokładnie robimy? Słyszałem o imprezie w pizzerii? Umawiamy się o 19:00 w FW i jedziemy całą bandą? Czy może od razu w pizzerii? Jaki tam jest dokładnie adres? No i może wypadałoby zrobić rezerwację wstępnie, żeby nie okazalo się, że nie będzie miejsca dla tak licznej grupy.
  5. malik odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    Jest kilka typów przetwornic. Niektóre pasują idealnie do dekielków z BiXenonów a przy niektórych niestety musisz dociąć dekielek bo przetwornica jest "garbata" Ja musiałem ciąć i poszło bez problemu.
  6. piszemy... piiiiiszzeeeemyyyy! (w przerwie od plejaka)
  7. siema, wpadaj na spota!
  8. bry wieczór
  9. Kupuj 6000k, będziesz zadowolony!
  10. bry wieczór
  11. Wkładasz do piekarnika żeby się klej "poluzował". Dzięki temu możesz odkleić klosz od reflektora.
  12. Nie podoba mi się. Zdecydowanie bardziej pasuje rozwiązanie z oryginalnymi LEDami z S6 montowanymi w kratkach. Więcej na dole tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21795.0.html
  13. Zostało 77 stron do zapełnienia. Wychodzi tylko 4.5 strony dziennie! Piszemy piszemy!
  14. Spoko, na następnym spocie możemy zrobic szybką podmiankę do Lukasa.
  15. Hehehe.. brygada UFOków [br]Dopisany: 14 Grudzień 2007, 17:25 _________________________________________________Tutaj koszt oryginalnych listew LED od S6 http://www.madaudidesign.com/site/model_a6.htm#s6leds
  16. Podstawowym problemem jest jakość spasowania i to żeby przy wyłączonych LEDach nie wyglądało to wiejsko. Na aukcji z linku, który podałeś jakość spasowania pozostawia wiele do życzenia. Nie podoba mi się ten zestaw. Co za drutex To co bym rozważył ewentualnie to tylko zamontowanie fabrycznych LEDów od S6. Poniżej bardzo ładna instalacja z Audizine. Niestety koleś pisał o tym, że roboty jest z tym mnóstwo.
  17. Ham i Prostak!
  18. :th: Kup od razu Ratchet & Clank Tools of Destruction: http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/4572/t_ratchetclank_ps3_h264.wmv MASAKRA![br]Dopisany: 14 Grudzień 2007, 14:54 _________________________________________________ Motorstorm to gówno, tyle Ci powiem. A tak BTW to wydaje mi się, że w PS3 nie ma uniwersalnego zasilacza akceptującego zasilanie 110-230V i w takim razie będziesz potrzebował jeszcze transformator.
  19. Jak będziesz jechał po auto to daj znać Dam znać jak będę WRACAŁ z autem.
  20. A co się będę chwalił, i składał puste obietnice jak co poniektórzy z tego forum (żeby nie wskazywać paluchem). Jak kupię to na pewno zaprezentuję na spocie EOT
  21. Ja od Marca zaczynam akcję poszukiwawczą.
  22. gonimy... gooooniiiiimyyyy!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.