Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry wieczór Państwu, tłuczemy!
-
[B5 AFB] Korekta softu
Chodziło o 17 Grudnia czyli dzisiaj. Autko stoi u Rogala od rana. Pierwsze sygnały jak najbardziej pomyślne. Dam znać wieczorem. Może wgram nawet wykresik [br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 15:39 _________________________________________________ Wykresik na szybko.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobijemy do tego tysiaka czy nie????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
konkretnie to 19:00 Ale co dokładnie robimy? Słyszałem o imprezie w pizzerii? Umawiamy się o 19:00 w FW i jedziemy całą bandą? Czy może od razu w pizzerii? Jaki tam jest dokładnie adres? No i może wypadałoby zrobić rezerwację wstępnie, żeby nie okazalo się, że nie będzie miejsca dla tak licznej grupy.
-
zmiana xenon na bixenon
Jest kilka typów przetwornic. Niektóre pasują idealnie do dekielków z BiXenonów a przy niektórych niestety musisz dociąć dekielek bo przetwornica jest "garbata" Ja musiałem ciąć i poszło bez problemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piszemy... piiiiiszzeeeemyyyy! (w przerwie od plejaka)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema, wpadaj na spota!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry wieczór
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
Jakie żarówki D2S kupić?
Kupuj 6000k, będziesz zadowolony!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry wieczór
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
[ALL] Światła Led
Wkładasz do piekarnika żeby się klej "poluzował". Dzięki temu możesz odkleić klosz od reflektora.
-
[ALL] Światła Led
Nie podoba mi się. Zdecydowanie bardziej pasuje rozwiązanie z oryginalnymi LEDami z S6 montowanymi w kratkach. Więcej na dole tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21795.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zostało 77 stron do zapełnienia. Wychodzi tylko 4.5 strony dziennie! Piszemy piszemy!
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Spoko, na następnym spocie możemy zrobic szybką podmiankę do Lukasa.
-
[B5 i B6] LEDowe swiatla dzienne a'la nowe A6
Hehehe.. brygada UFOków [br]Dopisany: 14 Grudzień 2007, 17:25 _________________________________________________Tutaj koszt oryginalnych listew LED od S6 http://www.madaudidesign.com/site/model_a6.htm#s6leds
-
[B5 i B6] LEDowe swiatla dzienne a'la nowe A6
Podstawowym problemem jest jakość spasowania i to żeby przy wyłączonych LEDach nie wyglądało to wiejsko. Na aukcji z linku, który podałeś jakość spasowania pozostawia wiele do życzenia. Nie podoba mi się ten zestaw. Co za drutex To co bym rozważył ewentualnie to tylko zamontowanie fabrycznych LEDów od S6. Poniżej bardzo ładna instalacja z Audizine. Niestety koleś pisał o tym, że roboty jest z tym mnóstwo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ham i Prostak!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:th: Kup od razu Ratchet & Clank Tools of Destruction: http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/4572/t_ratchetclank_ps3_h264.wmv MASAKRA![br]Dopisany: 14 Grudzień 2007, 14:54 _________________________________________________ Motorstorm to gówno, tyle Ci powiem. A tak BTW to wydaje mi się, że w PS3 nie ma uniwersalnego zasilacza akceptującego zasilanie 110-230V i w takim razie będziesz potrzebował jeszcze transformator.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak będziesz jechał po auto to daj znać Dam znać jak będę WRACAŁ z autem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co się będę chwalił, i składał puste obietnice jak co poniektórzy z tego forum (żeby nie wskazywać paluchem). Jak kupię to na pewno zaprezentuję na spocie EOT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja od Marca zaczynam akcję poszukiwawczą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gonimy... gooooniiiiimyyyy!!!