Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Niezłe foty makro. Widać dobry sprzęt. Co do fotek z USA to podobną traskę zrobiłem na wiosnę 2006: California, Nevada, Arizona, Utah. Kosmiczne miejsca.
  2. eee widzę Flyer że nie tylko ja się zdziwiłem na takie określenie. A jednak sobie wymyślili No zazwyczaj jest tak, że ktoś to wymyśla Tajemniczy "oni".[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 11:16 _________________________________________________ Oooooo... słusznie, "niewąska" też się mówiło kiedyś A już zapomniałem. Pamiętam też, że swego czasu mówiło się też "grubo" było było No to teraz mówi się "szeroko"... możesz puścić się z prądem trendu, lub pozostać wieśniakiem (jak taka jedna... nie będę wskazywał palcem)
  3. Oooooo... słusznie, "niewąska" też się mówiło kiedyś A już zapomniałem. Pamiętam też, że swego czasu mówiło się też "grubo"
  4. Zioooom! :oklaski:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 11:04 _________________________________________________ Szeroka ??? ?? Hornet pewnie nadal mówi "ostra" lub "dżezi"... nie nadąża chłopak
  5. To "ostra" (malik specjalnie dla Ciebie ) imprezka była? Ty wieśniaro
  6. Paaaanie, toż to całe wieki temu było.
  7. Taaaaaa, Ty to tylko byś chlał i grał na PS3 - nic więcej No Święta w końcu i mam urlop To co mam niby robić? [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 09:09 _________________________________________________ Malik zostajesz powołany na stanowisko starszego klubowego analityka Spoko, mogę nawet od czasu do czasu pierdzielnąć jakiś wykresik
  8. Noooo... to rozumiem, że zapraszasz dzisiaj wszystkich na wódkę?
  9. No rzeczywiście, 3 lata młodszy raptem. A poza tym to nie ważne ile lat się ma ale na ile lat się czuje
  10. Dzień dobry wszystkim i najlepsze życzenia dla ŁukaszaR[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 08:11 _________________________________________________zostaly 34 strony, 11 dni, 3.09 strony na dzień!
  11. dobranoc
  12. Do łez to mnie akurat on nie doprowadzi :> Trochę mocnego gazu łzawiącego i będziesz płakał jak dziecko
  13. ( mam jeszcze 2 inne gierce ) Lukas, ale ja juz na urlopie. A do Koźmińskiego wracam po 15 stycznia [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:38 _________________________________________________ Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim. Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony. Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego Ale sie nadźwigałes na pewno [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:33 _________________________________________________No i powinna wskoczyć następna stronka przy następnym poście To dlatego przyszedł pieszo, żeby się zdzwigać i nagadać A skąd Ty to wszystko wiesz?
  14. Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim. Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony. Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego Ale sie nadźwigałes na pewno Aż mam zakwasy
  15. Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim. Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony. Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego
  16. Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim.
  17. ... było ostro. Ty wieśniaku![br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:24 _________________________________________________ Masz dobra kamerkę w tym Z8, trzeba było nagrać na pamiątkę i wrzucić na forum.
  18. po cholere do galeri kotów?
  19. no to nie narzekać tylko brać się do roboty!
  20. 961? Yeah! [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 18:53 _________________________________________________39 to go! :th:
  21. Niedługo będą o Łukaszu i Adamoo pisać na pudelku. Celebrities pełną gębą
  22. Tak, tylko subtelna różnica polega na tym, że to on za to płaci a nie jemu płacą
  23. No będzie te 960 czy nie?
  24. Malik tego prezentu co bys chcial do nie dam rady przewiezc w bagazu...no chyba ze ta latynoska sie zgodzi DAMN! Obiecałeś!
  25. No nie, to znowu on Prezenty jakieś przywieziesz chociaż?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.