Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik, jak mogłeś napisać Prezesie z małej litery ????? Nie wstyd Tobie. Należy się za to ostrzeżenie, nieprawdaż Prezesie ??? (ale wazelinką zajechało ) Malik Ty Wieśniaku Doceniam, że z wielkiej litery
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik, jak mogłeś napisać Prezesie z małej litery ????? Nie wstyd Tobie. Należy się za to ostrzeżenie, nieprawdaż Prezesie ??? (ale wazelinką zajechało ) Łukasz, jak mogłeś napisać "Prezesie" nie dodając zwrotu grzecznościowego "Panie". Należy się podwójne ostrzeżenie!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie rób nam tego prezesie! Zmarnujesz dorobek pokoleń! Skarbnicę wiedzy! Kawał historii! ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No domyślam się domyślam Jasne... "różowa d*pa to classic"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czego się jej czepiasz ??? Przecież jest ze wsi (Radom) to wiadomo, że nie pisze poprawną polszczyzną :polew: ŁukaszkuR Ty nowoosiedlony Warszawiaku :bicz: z Elbląga TY :bicz: Z Elbląga? To zupełnie jak pewna samica nosorożca http://www.youtube.com/watch?v=IDmOMmT6Uqw [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 10:48 _________________________________________________ Kasia w co jesteś ubrana ???? Szara spódnica świecąca, ale zamiast koszuli założyłam biały golfik i na to szara marynarkę, bo mi bardziej do szpilek pasowało A u Ciebie mała czarna? Kaśka, a Ty nie masz małej czarnej?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasia w co jesteś ubrana ???? Mówi się "Co masz na sobie?"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to jak? pęknie tysiak dzisiaj?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:56 _________________________________________________ Wszyscy na tym skorzystamy. Naród rosyjski jest z lekka nienormalny i bardzo dobrze, że będzie umocniona wschodnia granica Fajni ludzie.. tylko trochę dużo piją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry Ale żeście naspamowali! Otwieram 986, 14 to go!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto późno przychodzi... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 23:56 _________________________________________________17 stron! No rormalnie jutro pęknie tysiak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda czasu Wiciu.. W skrócie, Brynia wgrała swoje fotki na golasa, a ŁukaszR przyznał się do tego że jest gejem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobranoc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No coś Ty, przecież ptasia grypa szaleje!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A żona to taka tylko śćiema dla skołtunionego społeczeństwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
980
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na damskich ciuchach znają się tylko geje - resztę sobie dziewczyny dopowiedzcie Hehehe.. no to wydało się.. to forum dla gejów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Polecamy się na przyszłość Jakby Łukasz nie dał rady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto nie jest zdecydowany??? Chyba tylko Brynia. Wszyscy wybrali 2 przecież
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musisz uważać z tym "Number 2". Wyrażenie to w slangu angielskim ma dosyć perioratywne znaczenie Among children, or when otherwise calling for subtlety, the phrase "number 2" can refer to the act of defecating (with urination being "number 1"). Wikipedia malik musisz nas częstowac takimi przyjemnościami Przepraszam, ale skojarzyło mi się z wczorajszym odcinkiem South Park, gdzie Stan zrobił właśnie "Number 2" do szkolnego pisuaru Otwieram 979 BTW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musisz uważać z tym "Number 2". Wyrażenie to w slangu angielskim ma dosyć perioratywne znaczenie Among children, or when otherwise calling for subtlety, the phrase "number 2" can refer to the act of defecating (with urination being "number 1"). Wikipedia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co się w końcu wysrało? Zdiagnozowaliście?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Klasa! :th: A nie mówiłem chłopaki?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mała czarna jest zawsze na miejscu. Do tego ładne szpilki. Zostało niecałe 22 strony. Jak tak dalej pójdzie to tysiak stuknie przed wigilią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skórzana z suwakiem?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
E tam, oniak ma takie same sprężynki jak ja i pomyka na 18"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może tylko w sam zapach - będziesz jak Christina Aguilera W drodze wyjątku możemy pozwolić na szpilki. No i ostatecznie kapelusz