Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Chłopaki, chyba nie będę w stanie opowiedzieć na żadną z Waszych uwag bo wszystko co napiszę jest regularnie cenzurowane przez niejakiego spedyta bez słowa jakiegokolwiek wyjaśnienia. Ten post zresztą pewnie też za chwilę zniknie. No cóż, myślę, że status moderatora powinien być przyznawany jednak z większą ostrożnościąbo niektórzy ewidentnie nadużywają "władzy" Odrobinę opanowania, nie zdążyłem odpowiedzieć na PW.Ostrzeżenie za brak zrozumienia Regulaminu pkt 6 [za to była edycja] i za podważanie autorytetu moderatorów, administracji oraz Prezesa. [br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 00:15 _________________________________________________Doprawdy żenująca jakość "moderacji"
  2. Siema Cabi!
  3. Heh, a ja nie
  4. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dostałem za***isty komputer nurkowy Suunto :th: Nie mogę się doczekać kiedy go wypróbuję
  5. Witamy kolejne B7
  6. Tak jak Brynia pisze, masz niestandardowy kontroler dysków. Musisz podczas instalacji XP "podsunąć" do niego sterowniki na dodatkowej płytce CD lub dyskietce. Gdy leci ten "niebieski ekran" patrz uważnie na komunikaty na dole, w pewnym momencie pojawi się informacja żeby wcisnąć F3 (jeśli dobrze pamiętam) jeśli się chce dodać inne sterowniki dysków. Oczywiście osobnym problemem jest przygotowanie dyskietki (lub płyty) z tymi sterownikami. Może rzeczywiście okazać się, że notebook pod XP nie pójdzie bo dla tego kontrolera są tylko sterowniki dla Visty.
  7. Co to znaczy, że sę nie da wyrwać? Jeśli to zwykły PC to bez problemu zainstalujesz na nim cokolwiek byle istniały sterowniki. Przeformatuj dysk, wytnij partycje, stwórz je od nowa i lecisz z instalacją. W razie czego służę pomocą.
  8. Najprawdopodobniej występuje niezgodność profili bluetooth. To, że użądzenie posiadają komunikację BT nie znaczy że będą się dogadywać. Muszą posiadać profil Headset i w tej samej wersji (1.1 jest np. dla słuchawek mono, 2.0 dla stereo).
  9. wypoczywasz... w sensie..
  10. Za 30m spocik. Będzie ktoś? Czy wszyscy "warszawiacy" wyjechali do domu?
  11. Dzięki za słowa uznania
  12. Kogut nie, ale prosiaki chcą żreć i krowy trzeba wydoić
  13. Heh, ja codziennie wstaję koło 10
  14. Co nie ma? Standardowo bylo 303Nm. Przybylo prawie 60!
  15. hehe .. kurde spóźniłem się kilka minut widzę :/ No ale cóż, cel został osiągnięty :th: Gratujacje i podziekowania dla wszystkich uczestników. :oklaski: OK, to nie generujemy już ruchu i zaszywamy się na Święta!
  16. No to się przygotuj na mocną konkurencję
  17. Czekaj, czekaj, zaraz zobaczę, ..... PS a fotke swoją wstawił, obetniemy co to za ciacho eeeeeeeeeeeeee a mówią że to my erotomani gawędziarze :D Jak on poczyta sobie co my tu piszemy to na pewno nie przyjedzie na spota, bo bedzie sie bał, że mu zabierzemy auto albo jeszcze cos gorszego zrobimy Nie może być nic gorszego niż utrata RS4
  18. Wszyscy pracujemy na szczytny cel!
  19. He took his legs behind the belt - Wziął nogi za pas
  20. Dawaj następne P.S. Malik, kiedy jedziemy umyć autka ??? http://www.joemonster.org/filmy/2281/Samochodowa-myjnia-reczna-Marzenie-mezczyzny Niezły pomysł na biznes! :th:
  21. Słuchajcie, niecałe 10 stron!!!! Damy radę!!!!!
  22. E tam gadanie. Rzucałem tyle razy i zawsze się udawało [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:44 _________________________________________________ Przecież Malik na każdym spocie pomaga Tobie rzucić palenie - za każdym razem podbiera Tobie papierochy, a Ty takiej aluzji nie zrozumiałaś ... Ty wieśniaro :polew: Malik ma w sobie duzo empatii i mnie wspiera w ciężkich chwilach Silna Wola! To jest klucz do sukcesu moja droga
  23. No chyba pomyliłeś temat [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:19 _________________________________________________idę w końcu zjeść to śniadanie.... offline
  24. Jakieś przykre doświadczenia z przeszłości ... staruszku ??? No, Ciebie to jeszcze w przysłowiowym worku wtedy nosili
  25. My z Prezesem przeszliśmy już na Ty i dlatego nie muszę pisać per Panie I co, łyso Ci ??? Żebyś się kur.. nie zdziwił. Obudzisz się i znowu nie będzie teleranka. A w drzwiach stanie miś kolabor [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:13 _________________________________________________ My z Prezesem przeszliśmy już na Ty i dlatego nie muszę pisać per Panie I co, łyso Ci ??? Bo nosi wór na plecach ??? Bo ma krzywą laskę ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.