Treść opublikowana przez malik
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Chłopaki, chyba nie będę w stanie opowiedzieć na żadną z Waszych uwag bo wszystko co napiszę jest regularnie cenzurowane przez niejakiego spedyta bez słowa jakiegokolwiek wyjaśnienia. Ten post zresztą pewnie też za chwilę zniknie. No cóż, myślę, że status moderatora powinien być przyznawany jednak z większą ostrożnościąbo niektórzy ewidentnie nadużywają "władzy" Odrobinę opanowania, nie zdążyłem odpowiedzieć na PW.Ostrzeżenie za brak zrozumienia Regulaminu pkt 6 [za to była edycja] i za podważanie autorytetu moderatorów, administracji oraz Prezesa. [br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 00:15 _________________________________________________Doprawdy żenująca jakość "moderacji"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Cabi!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh, a ja nie
-
Co dostaliscie pod choinke :)
Dostałem za***isty komputer nurkowy Suunto :th: Nie mogę się doczekać kiedy go wypróbuję
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolejne B7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak Brynia pisze, masz niestandardowy kontroler dysków. Musisz podczas instalacji XP "podsunąć" do niego sterowniki na dodatkowej płytce CD lub dyskietce. Gdy leci ten "niebieski ekran" patrz uważnie na komunikaty na dole, w pewnym momencie pojawi się informacja żeby wcisnąć F3 (jeśli dobrze pamiętam) jeśli się chce dodać inne sterowniki dysków. Oczywiście osobnym problemem jest przygotowanie dyskietki (lub płyty) z tymi sterownikami. Może rzeczywiście okazać się, że notebook pod XP nie pójdzie bo dla tego kontrolera są tylko sterowniki dla Visty.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co to znaczy, że sę nie da wyrwać? Jeśli to zwykły PC to bez problemu zainstalujesz na nim cokolwiek byle istniały sterowniki. Przeformatuj dysk, wytnij partycje, stwórz je od nowa i lecisz z instalacją. W razie czego służę pomocą.
-
PDA <--> Radio by Bluetooth
Najprawdopodobniej występuje niezgodność profili bluetooth. To, że użądzenie posiadają komunikację BT nie znaczy że będą się dogadywać. Muszą posiadać profil Headset i w tej samej wersji (1.1 jest np. dla słuchawek mono, 2.0 dla stereo).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypoczywasz... w sensie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za 30m spocik. Będzie ktoś? Czy wszyscy "warszawiacy" wyjechali do domu?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Dzięki za słowa uznania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kogut nie, ale prosiaki chcą żreć i krowy trzeba wydoić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh, ja codziennie wstaję koło 10
-
[B5 AFB] Korekta softu
Co nie ma? Standardowo bylo 303Nm. Przybylo prawie 60!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe .. kurde spóźniłem się kilka minut widzę :/ No ale cóż, cel został osiągnięty :th: Gratujacje i podziekowania dla wszystkich uczestników. :oklaski: OK, to nie generujemy już ruchu i zaszywamy się na Święta!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to się przygotuj na mocną konkurencję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czekaj, czekaj, zaraz zobaczę, ..... PS a fotke swoją wstawił, obetniemy co to za ciacho eeeeeeeeeeeeee a mówią że to my erotomani gawędziarze :D Jak on poczyta sobie co my tu piszemy to na pewno nie przyjedzie na spota, bo bedzie sie bał, że mu zabierzemy auto albo jeszcze cos gorszego zrobimy Nie może być nic gorszego niż utrata RS4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy pracujemy na szczytny cel!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
He took his legs behind the belt - Wziął nogi za pas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj następne P.S. Malik, kiedy jedziemy umyć autka ??? http://www.joemonster.org/filmy/2281/Samochodowa-myjnia-reczna-Marzenie-mezczyzny Niezły pomysł na biznes! :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchajcie, niecałe 10 stron!!!! Damy radę!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E tam gadanie. Rzucałem tyle razy i zawsze się udawało [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:44 _________________________________________________ Przecież Malik na każdym spocie pomaga Tobie rzucić palenie - za każdym razem podbiera Tobie papierochy, a Ty takiej aluzji nie zrozumiałaś ... Ty wieśniaro :polew: Malik ma w sobie duzo empatii i mnie wspiera w ciężkich chwilach Silna Wola! To jest klucz do sukcesu moja droga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chyba pomyliłeś temat [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:19 _________________________________________________idę w końcu zjeść to śniadanie.... offline
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakieś przykre doświadczenia z przeszłości ... staruszku ??? No, Ciebie to jeszcze w przysłowiowym worku wtedy nosili
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
My z Prezesem przeszliśmy już na Ty i dlatego nie muszę pisać per Panie I co, łyso Ci ??? Żebyś się kur.. nie zdziwił. Obudzisz się i znowu nie będzie teleranka. A w drzwiach stanie miś kolabor [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:13 _________________________________________________ My z Prezesem przeszliśmy już na Ty i dlatego nie muszę pisać per Panie I co, łyso Ci ??? Bo nosi wór na plecach ??? Bo ma krzywą laskę ???