Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chciałem się oficjalnie pochwalić, że zostałem klubowiczem. Znowu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka! :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka! :th:
-
[B6] Listwy drzwi od Audi S4
No nie wiem. Przejrzyj galerie na audizine i zobacz ilu ludków zostawia listwy w oryginalnym kolorze. I to nawet w sytuacjach gdzie reszta autka jest w żarówiastej żółci czy czerwieni.
-
[B6] Listwy drzwi od Audi S4
A tutaj kolejny przykład listew zostawionych w oryginalnym kolorze
-
[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
Hehe, rzeczywiście, już poprawione
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tu masz zestaw z dwoma glinkami: http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?cPath=21_30&products_id=127 Trochę drogi ale w komplecie dostaje sie jeszcze wosk i ręćznik do polerowania z mikrofibry. Kiedyś był dostępny znacznie tańszy zestaw z jedną glinką i zraszaczem. Może znowu go wprowadzą.
-
[ALL B6] Jaki fabryczny/sportowy zawias ?
Versus, korespondowaliśmy prywatnie kiedyś na ten temat. Moje odległości od ziemi w punktach, które podałeś są dokładnie takie same. A zawieszenie Weitec obniżone o 30mm w stosunku do standardowego. Opony: 225/45/17
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale wizytówke to byś pierdyknął, co? [br][br][br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 18:49 _________________________________________________ No niezły bajer
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
No nie tak do końca pasuje Trzeba nieźle rezać: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=122430 Dzisiaj znalazłem grill do s-line na allegro: http://www.allegro.pl/item288462594_kratka_w_zderzak_audi_a4_s_line_01_04r.html Jak chcesz robić przeróbke to łykaj bo w ASO 370PLN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mi niestety nie, dopiero wtorek
-
[B6 AVB] Montaż klimy w B6. Potrzebny wykaz części z numerami katalogowymi.
Toż to ewenement na skalę światową!
-
[B6 AVF] jak zaślepić otwory po zestawie głośnomówiącym?
Rezerwuj przynajmniej 3h. Duzo rzeczy trzeba zdemontować (navi, panel klimy, podłokietnik, dzwignia ręcznego). Adamoo robił to ostatnio u siebie. Jak będziesz szukał na allegro to pamiętaj, że tunele mogą nie tylko być w różnych kolorach ale też w wersjach pod różne radia (1din/2din). Zawsze proś o dokladne fotki robione najlepiej przy świetle dziennym (żeby trafić z odcieniem).
-
[B6 AVF] jak zaślepić otwory po zestawie głośnomówiącym?
Mi się udało trafić na allegro cały tunel w niezłym stanie za 50PLN Ale koleś ewidentnie nie znał się na cenach. Stary z uchwytem sprzedałem za 100PLN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, to zaczynam pić kawe za kawą a za godzinę idę na parking Tylko żeby mnie policja nie zwinęła za obszczywanie aut.
-
[B6 AVB] Montaż klimy w B6. Potrzebny wykaz części z numerami katalogowymi.
no to co z tą fotą?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze, zostawiłem płyn letni w zbiorniczku i dzisiaj rano zamarzły mi spryskiwacze. O te do szyb to sie nie martwię, ale grzybki od xenonów wyszly do polowy i w takiej pozycji zamarzły. Co robić droga redakcjo?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Tutaj uczulam na dokladne sprawdzenie tabliczki z numerem części przed kupnem. Nawet na ebay.de zdarzają się podróbki z taniego plastiku.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Jesli dobrze pameitam to wszystko znalazlem na ebay.de za okolo 200EUR. Listwy na kokpit i na drzwi okolo 140 EUR, dodatkowo otoczka mieszka i popielniczka 60EUR.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
blah
-
Światła LED od Audi S6
Koniecznie podziel się wrażeniami i fotkami z instalacji. To będzie pierwszy mod jaki planuję w autku po zmianie na b7.
-
[B6 BFC] Stukot drzwi kierowcy
O właśnie, pamiętam, że alv mi sugerował wkładke zamka. Jak się do tego zabrać żeby potwierdzić, że to rzeczywiście to? Ile taka wkładka kosztuje w ASO? Czy będę musiał wozić dodatkowy kluczyk po wymianie wkładki?
-
[B6 BFC] Stukot drzwi kierowcy
Od mniej więcej pół roku słyszę delikatny stukot dochodzący z drzwi kierowcy. Hałas pojawia się podczas jazdy po wybojach. Sprawdzałem sztywność zawiasów oraz zamka ale nic podejrzanego nie wykryłem. Co w takim razie może być przyczyną?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziki! Potrzebuję Pocket PC z GPSem i dobrą mapę Włoch od 10 do 26 stycznia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.youtube.com/watch?v=tMQosvO75u0 :th: