Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
możesz sobie spokojnie odpuścić, za wiele nie stracisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bez sensu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale k**wa treściwe te nasze posty! Kopalnia wiedzy rormalnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Otwieram 976! Zajebićie.. jeszcze tylko 24 stronki,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, po mojej stronie Wisły prawie nic nie ma. Widać piracą tylko po tej gorszej stronie. Np. na takim Wale Miedzeszyńskim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dość, że wszędzie widzi d*py to jeszcze z niego chlor k**wa urlop mam nie? To co mam robić Sącze winko i napierdzielam kosmitów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja już po 2 drinkach więc nie pomogę. Mogę w charakterze kibica jakby co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nikt, to Ty wszędzie gołe baby widzisz. Jak Ciebie odwoziłem we wtorek to pytałeś się mnie czy widzę białe myszy przed samochodem. Na ulicy co chwilę widziałeś gołe baby i prosiłeś żebyśmy je zabrali ze sobą. Na dodatek jeszcze powiedziałeś, że u mnie na RNS-E też widzisz gołe baby, a to była mapa Warszawy :polew: Musze odstawic te witaminy Raczej zmienić dilera :> Dealera witamin?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nikt, to Ty wszędzie gołe baby widzisz. Jak Ciebie odwoziłem we wtorek to pytałeś się mnie czy widzę białe myszy przed samochodem. Na ulicy co chwilę widziałeś gołe baby i prosiłeś żebyśmy je zabrali ze sobą. Na dodatek jeszcze powiedziałeś, że u mnie na RNS-E też widzisz gołe baby, a to była mapa Warszawy :polew: Musze odstawic te witaminy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No a kto mi ciągle gołe baby rysuje?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tobie się wszystko z d*pami kojarzy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mieszkasz na Pradze więc jesteś - tak samo jak Malik . Człowiek "z miasta" się odezwał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze można przywiązać cegłe na sznurku, trochę się wydłuży [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 18:08 _________________________________________________a tak BTW oniak, ile Tobie wiosen? Chyba też już przestał rosnąć co? [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 18:09 _________________________________________________ Podwójnie wchodzimy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To gdzie Ty pracujesz? W fabryce bombek?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i to mi się podoba :th:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 14:25 _________________________________________________Ale skoro czytasz to czemu w takim razie nic nie odpisujesz? Mamy przecież w tym wspólny cel!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dobrze, że Kaśka nie czyta postów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co dopiero przeczytać 250 zaległych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wylicza na bieżąco[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 12:57 _________________________________________________ Akurat żadne okienko nie jest IE bo nie używam tego :> Czasami mam więcej otwarte Zwracam honor - to avant browser Avant?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo... dajemy radę co?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehe... masakra! SILENCE! I'll kill you!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oooo... monitoring
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe... tak napierdalamy, że aż nie można edytować swojego postu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Następny wpis otwiera 970, kto chętny?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ech ta chemia :polew: Feromony... hehehehehehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Udany początek znajomości