Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. możesz sobie spokojnie odpuścić, za wiele nie stracisz
  2. Bez sensu
  3. Ale k**wa treściwe te nasze posty! Kopalnia wiedzy rormalnie
  4. Otwieram 976! Zajebićie.. jeszcze tylko 24 stronki,
  5. Spoko, po mojej stronie Wisły prawie nic nie ma. Widać piracą tylko po tej gorszej stronie. Np. na takim Wale Miedzeszyńskim
  6. Nie dość, że wszędzie widzi d*py to jeszcze z niego chlor k**wa urlop mam nie? To co mam robić Sącze winko i napierdzielam kosmitów
  7. Ja już po 2 drinkach więc nie pomogę. Mogę w charakterze kibica jakby co
  8. Nikt, to Ty wszędzie gołe baby widzisz. Jak Ciebie odwoziłem we wtorek to pytałeś się mnie czy widzę białe myszy przed samochodem. Na ulicy co chwilę widziałeś gołe baby i prosiłeś żebyśmy je zabrali ze sobą. Na dodatek jeszcze powiedziałeś, że u mnie na RNS-E też widzisz gołe baby, a to była mapa Warszawy :polew: Musze odstawic te witaminy Raczej zmienić dilera :> Dealera witamin?
  9. Nikt, to Ty wszędzie gołe baby widzisz. Jak Ciebie odwoziłem we wtorek to pytałeś się mnie czy widzę białe myszy przed samochodem. Na ulicy co chwilę widziałeś gołe baby i prosiłeś żebyśmy je zabrali ze sobą. Na dodatek jeszcze powiedziałeś, że u mnie na RNS-E też widzisz gołe baby, a to była mapa Warszawy :polew: Musze odstawic te witaminy
  10. No a kto mi ciągle gołe baby rysuje?
  11. Tobie się wszystko z d*pami kojarzy
  12. Mieszkasz na Pradze więc jesteś - tak samo jak Malik . Człowiek "z miasta" się odezwał
  13. Zawsze można przywiązać cegłe na sznurku, trochę się wydłuży [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 18:08 _________________________________________________a tak BTW oniak, ile Tobie wiosen? Chyba też już przestał rosnąć co? [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 18:09 _________________________________________________ Podwójnie wchodzimy?
  14. To gdzie Ty pracujesz? W fabryce bombek?
  15. i to mi się podoba :th:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 14:25 _________________________________________________Ale skoro czytasz to czemu w takim razie nic nie odpisujesz? Mamy przecież w tym wspólny cel!
  16. Jak dobrze, że Kaśka nie czyta postów
  17. A co dopiero przeczytać 250 zaległych
  18. Wylicza na bieżąco[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 12:57 _________________________________________________ Akurat żadne okienko nie jest IE bo nie używam tego :> Czasami mam więcej otwarte Zwracam honor - to avant browser Avant?
  19. Noooo... dajemy radę co?
  20. Hehehe... masakra! SILENCE! I'll kill you!
  21. oooo... monitoring
  22. hehe... tak napierdalamy, że aż nie można edytować swojego postu
  23. Następny wpis otwiera 970, kto chętny?
  24. ech ta chemia :polew: Feromony... hehehehehehe
  25. Udany początek znajomości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.