Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień dobry... ufffff... mało spałem. Wczoraj przyszła pocztą nowa gierka na plejaka: Ratchet & Clank, wypas!
-
Strefa Śmiechu
Ale po co statyw? Jasny obiektyw, migawka 1/10 - 1/16 sekundy i strzelasz serię biegnąc za kurą.
-
grill s4 b6 jaki ma numer?
Lukas kupował górny za niecałe 190PLN w ASO. Jakieś znizki ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znasz mnie. Nie mogłem się powstrzymać Krzyniek, nie podlizuj się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty wieśniaro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cudo!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo.. wiedziałem.. WIEDZIAŁEM!!! BTW: Ja nastawiam się na Rajd Polski. Jak co roku leci przez pola mojego szwagra więc będę miał wejściówkę VIP Parę fot z tegorocznego: http://picasaweb.google.pl/malinowy/RajdPolski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ze względu na wszechobecne reklamy Playstation 3?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na pewno mają tam dechy innych producentów ale nie wiem czy konkretnie K2. Na pewno sprzedawca na miejscu będzie w stanie coś doradzić. Ale jakbyś trafiła na wyjątkowo opornego to dzwoń do mnie.[br][br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 22:23 _________________________________________________ No to niezła impreza była. Tylko czemu ja nic o niej nie wiedziałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Factory nie ma juz Burtona od lutego 2007. Niezla wyprzedaż wtedy była bo do konca lutego musieli zwinac sklep. Obkupilem sie na maksa ciuchami! Jesli chodzi o sprzet polecam jednak deski Voelkl-a. Sam mam Stinga z 2005r (wczesniej Santa Cruz i Burton). Pamietaj, ze wzrost i waga to nie jedyne wytyczne dla doboru deski. Badzo duzo zalezy od tego jak Lukasz jezdzi. Zazwyczaj zaczyna sie na bardzo miekkich deskach (freestyle) ktore wybaczaja bledy. Z czasem przechodzac do desek coraz twardszych (freeride). Najwyzsza polka to bardzo twarde zjazdowki. http://www.voelkl-snowboards.com/#1/EN/352 - Tutaj masz konfigurator, ktory na podstawie doswiadczenia oraz stylu jazdy dobierze odpowiedni sprzet. W Wawie sprzedaja Voelkla w sklepie na Pradze. ul. Wal Miedzeszynski 377 03-980 Warszawa tel: +48 022 6160434 [br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 18:26 _________________________________________________ na bronxie darmo ale lookne dzisiaj i dam znac chociaz nie wiem czy chcecie wpasc w ten cykl jak Lukas i Malik Dawaj, dawaj! Kupuj i loguj się na Warhawk! Kreeeeeeeew! :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer, nie działa obrazek!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież napisałem, że się już nie mówi "dżezi"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawać, dawać!... 912.. jedziemy dalej!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty wieśniaro!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja droga, nie znasz warśiawskiego slangu chyba. Już dawno nie mówi sie "ostro". Zarzucono już nawet "grubo" i "dżezi"... teraz mówi się "szeroko"
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Zaraz zaraz, Adam, przecież Ty masz podobno odłączonego FISa. No to chyba oczywiste, że nie pokazuje spalonych żarówek
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Kężor, chylę czoła. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to, że trochę olałeś antialiasing przednich wlotów. Ale rozumiem, że brak czasu na dokładne "wygładzenie"
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
Motorola V9 :th: Elegancja i za***ista funkcjonalnośc w jednym. Używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. http://komorkomania.pl/galeria/motorola-razr2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
walić to! musimy dobić do 1000
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale cisza Przez prawie 24h nikt nie napisał słowa. I to jeszcze w dzień spocikowy. Jeśli mamy dobić do 1000 stron do końca roku to na prawdę musimy się sprężyć. Proponuję przyjęcie zwyczajów z forum Krakowskiego gdzie wszyscy na początku dnia się witają a na koniec dnia żegnają No to ja na zaczynam: Dzień dobry
-
Gramy na konsolach! Playstation 3 / Xbox 360
Jako świeżo upieczony użytownik Playstation 3 chciałbym zaproponować utworzenie nowego wątku na temat grania na konsolach wśród klubowiczów. Dzielcie się swoimi wrażeniami z użytkowania sprzętu, akcesoriów i gier, radami co do zakupu, itp. PS3 posiadam na razie od 2 dni, wczoraj zarwałem noc do 4 rano i jak na razie jestem zachwycony :th: Grafika, dzwięk, funkcjonalność oraz jakość wykonania sprzętu na prawdę mnie zachwyciły.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gotuj z radiem maryja. http://tnij.org/salatka http://tnij.org/ai7g Umarłem ze śmiechu
-
Strefa Śmiechu
Gotuj z radiem maryja http://tnij.org/salatka http://tnij.org/ai7g
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
Sokolnh ma tendencje do przyciemniania fotek Tutaj akurat zabieg konieczny bo nie ma większej porażki jak zrobienie fotki w pełnym słońcu z ostrymi cieniami. Każdy podstawowy poradnik fotograficzny zaleca robienie zdjęć na około 30min przed zachodem słońca. To jest tzw. "magic hour"