Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Dzień dobry... ufffff... mało spałem. Wczoraj przyszła pocztą nowa gierka na plejaka: Ratchet & Clank, wypas!
  2. malik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale po co statyw? Jasny obiektyw, migawka 1/10 - 1/16 sekundy i strzelasz serię biegnąc za kurą.
  3. malik odpowiedział(a) na nosek99 temat w Audi A4 B6
    Lukas kupował górny za niecałe 190PLN w ASO. Jakieś znizki ma
  4. Znasz mnie. Nie mogłem się powstrzymać Krzyniek, nie podlizuj się
  5. Ty wieśniaro
  6. Noooo.. wiedziałem.. WIEDZIAŁEM!!! BTW: Ja nastawiam się na Rajd Polski. Jak co roku leci przez pola mojego szwagra więc będę miał wejściówkę VIP Parę fot z tegorocznego: http://picasaweb.google.pl/malinowy/RajdPolski
  7. To ze względu na wszechobecne reklamy Playstation 3?
  8. Na pewno mają tam dechy innych producentów ale nie wiem czy konkretnie K2. Na pewno sprzedawca na miejscu będzie w stanie coś doradzić. Ale jakbyś trafiła na wyjątkowo opornego to dzwoń do mnie.[br][br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 22:23 _________________________________________________ No to niezła impreza była. Tylko czemu ja nic o niej nie wiedziałem
  9. W Factory nie ma juz Burtona od lutego 2007. Niezla wyprzedaż wtedy była bo do konca lutego musieli zwinac sklep. Obkupilem sie na maksa ciuchami! Jesli chodzi o sprzet polecam jednak deski Voelkl-a. Sam mam Stinga z 2005r (wczesniej Santa Cruz i Burton). Pamietaj, ze wzrost i waga to nie jedyne wytyczne dla doboru deski. Badzo duzo zalezy od tego jak Lukasz jezdzi. Zazwyczaj zaczyna sie na bardzo miekkich deskach (freestyle) ktore wybaczaja bledy. Z czasem przechodzac do desek coraz twardszych (freeride). Najwyzsza polka to bardzo twarde zjazdowki. http://www.voelkl-snowboards.com/#1/EN/352 - Tutaj masz konfigurator, ktory na podstawie doswiadczenia oraz stylu jazdy dobierze odpowiedni sprzet. W Wawie sprzedaja Voelkla w sklepie na Pradze. ul. Wal Miedzeszynski 377 03-980 Warszawa tel: +48 022 6160434 [br]Dopisany: 12 Grudzień 2007, 18:26 _________________________________________________ na bronxie darmo ale lookne dzisiaj i dam znac chociaz nie wiem czy chcecie wpasc w ten cykl jak Lukas i Malik Dawaj, dawaj! Kupuj i loguj się na Warhawk! Kreeeeeeeew! :drool:
  10. Flyer, nie działa obrazek!
  11. Przecież napisałem, że się już nie mówi "dżezi"
  12. Dawać, dawać!... 912.. jedziemy dalej!
  13. Ty wieśniaro!
  14. Moja droga, nie znasz warśiawskiego slangu chyba. Już dawno nie mówi sie "ostro". Zarzucono już nawet "grubo" i "dżezi"... teraz mówi się "szeroko"
  15. Zaraz zaraz, Adam, przecież Ty masz podobno odłączonego FISa. No to chyba oczywiste, że nie pokazuje spalonych żarówek
  16. Kężor, chylę czoła. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to, że trochę olałeś antialiasing przednich wlotów. Ale rozumiem, że brak czasu na dokładne "wygładzenie"
  17. Motorola V9 :th: Elegancja i za***ista funkcjonalnośc w jednym. Używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. http://komorkomania.pl/galeria/motorola-razr2
  18. walić to! musimy dobić do 1000
  19. Ale cisza Przez prawie 24h nikt nie napisał słowa. I to jeszcze w dzień spocikowy. Jeśli mamy dobić do 1000 stron do końca roku to na prawdę musimy się sprężyć. Proponuję przyjęcie zwyczajów z forum Krakowskiego gdzie wszyscy na początku dnia się witają a na koniec dnia żegnają No to ja na zaczynam: Dzień dobry
  20. Jako świeżo upieczony użytownik Playstation 3 chciałbym zaproponować utworzenie nowego wątku na temat grania na konsolach wśród klubowiczów. Dzielcie się swoimi wrażeniami z użytkowania sprzętu, akcesoriów i gier, radami co do zakupu, itp. PS3 posiadam na razie od 2 dni, wczoraj zarwałem noc do 4 rano i jak na razie jestem zachwycony :th: Grafika, dzwięk, funkcjonalność oraz jakość wykonania sprzętu na prawdę mnie zachwyciły.
  21. Gotuj z radiem maryja. http://tnij.org/salatka http://tnij.org/ai7g Umarłem ze śmiechu
  22. malik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Gotuj z radiem maryja http://tnij.org/salatka http://tnij.org/ai7g
  23. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Sokolnh ma tendencje do przyciemniania fotek Tutaj akurat zabieg konieczny bo nie ma większej porażki jak zrobienie fotki w pełnym słońcu z ostrymi cieniami. Każdy podstawowy poradnik fotograficzny zaleca robienie zdjęć na około 30min przed zachodem słońca. To jest tzw. "magic hour"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.