Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spędziłem w Pradze w sumie kilka ładnych miesięcy podczas podróży służbowych. Mogę zarekomendować parę fajnych miejsc.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Eee tam, przesadzasz. Zazwyczaj z kilkuset fotek, które pstryknę na sesji do opublikowania nadaje sie najwyżej kilkanaście. To raczej nie świadczy dobrze o umiejętnościach nie?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Mam dobry aparat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pierwszą partie zamówiłem tylko dla oniaka i adaśka. Chciałem zobaczyć czy to przypadkiem nie będzie jakiś niewypał. Okazało się, że jest OK, więc druga partia jest już dla mnie i Lukasa. Na razie idzie z Kanady. Jak dojdzie będziemy montować BTW: A tak świecą 8000k za dnia. Moim zdaniem za***iście.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znaczy sie co? Cała noc w stolicy Bułgarii?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki co do podziękowania wam to sie jakos umówimy. Nie ma sprawy Kaśka, oddasz w naturze Czyli kilo ziemniaków i 2 kilo pomidorów Flyer - wytrzyj podłogę bo coś Ci kapie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak wiem i Ty też już wiesz :> Kaśka, odbiorę jutro rano w drodze do pracy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żaróweczki mają świecić git już teraz bo za pół roku to będę miał b7 [br]Dopisany: 10 Październik 2007, 23:07 _________________________________________________ Pięknie brzmi ten silniczek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A 8000K nie sa szkodliwe dla lamp? Bo gdzies czytalem, ze chyba powino sie stosowac 4300K lub 5200K (cos kolo tego) Są szkodliwe. Lampy dostają po nich wysypki [br]Dopisany: 10 Październik 2007, 22:07 _________________________________________________ Te 8000K to paździochy Pokaż, pokaż te swoje żółte siuśki 4500k
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
8000K!!! Świecą za***iście!!! Na następnym spocie zrobie porządne foty z daleka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do tego dziwki i kokaina! Nowa oferta Audi dla stałych klientów. Nie dostałeś folderu reklamowego? Aaaa.. bo to dopiero od nadwozia B6 dawali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic się nie wydało Trzeba bylo śledzić dyskusję z ubiegłego tygodnia a nie tu wyskakujesz jak Filip z konopii. A co do tej "systematyczności" to gdzie mi do Wicia Ja ostatni raz w Sofii byłem chyba w 2001r na jakimś wieczorze kawalerskim kumpla BTW: Poziek, co z tym grillem? Dogadamy sie czy mam zamawiać w ASO?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe, no tłumacz się tłumacz! Czyli twierdzisz, że tego rodzaju przybytki spełniają w pewnym stopniu rolę edukacyjną?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli jako stały bywalec klubów GoGo, do której grupy byś się zaliczył Wiciu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie i u Flyera są lepsze "zderzaki"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie to raczej o panią Bo autko to jakaś stara Mazda, chyba RX-7. Full size: No Lukas, dawaj full size swojego avatara to porównamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja czytałem, że nawet 60h. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej barwy ale przekonałem się po zamontowaniu u oniaka. Zbieramy chętnych na kolejną dostawę. Na razie: ja, Lukas i wachający się LukaszR. Ktoś jeszcze reflektuje? Komplecik ~390PLN z przesyłką.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, Twoj avatar tez z okładki magazynu Import Tuning?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oryginalne żarniki Osram 4300k Żarniki HID 8000k Więcej fotek tutaj: http://picasaweb.google.pl/malinowy/Zenon8000k/ Tak na prawdę na fotkach robionych z bliska nie widać wielkiej różnicy. Efekt dodatkowo zafałszowany tym, że przez nieuwagę pstryknąłem foty z różnym ISO. Pierwsza z ISO 1600 a druga z ISO 800. Natomist z odległości kilkudziesięciu metrów różnica jest kolosalna! Szkoda, że nie zdążyłem pstryknąć dobrej foty z odległości. Może następnym razem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, wpadaj na spota do Promenady dzisiaj.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj na spociku oficjalna prezentacja żarników xenonowych o barwie światła 8000k!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/1618950,0,0,30269,przeglad.html Ciekawe czy rzeczywiście "ruszyło go sumienie" czy po prostu miał wizytę "smutnych panów". Normalnie aż strach się bać w jakim my kraju żyjemy