Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Spędziłem w Pradze w sumie kilka ładnych miesięcy podczas podróży służbowych. Mogę zarekomendować parę fajnych miejsc.
  2. Eee tam, przesadzasz. Zazwyczaj z kilkuset fotek, które pstryknę na sesji do opublikowania nadaje sie najwyżej kilkanaście. To raczej nie świadczy dobrze o umiejętnościach nie?
  3. Pierwszą partie zamówiłem tylko dla oniaka i adaśka. Chciałem zobaczyć czy to przypadkiem nie będzie jakiś niewypał. Okazało się, że jest OK, więc druga partia jest już dla mnie i Lukasa. Na razie idzie z Kanady. Jak dojdzie będziemy montować BTW: A tak świecą 8000k za dnia. Moim zdaniem za***iście.
  4. Znaczy sie co? Cała noc w stolicy Bułgarii?
  5. Chłopaki co do podziękowania wam to sie jakos umówimy. Nie ma sprawy Kaśka, oddasz w naturze Czyli kilo ziemniaków i 2 kilo pomidorów Flyer - wytrzyj podłogę bo coś Ci kapie
  6. Tak wiem i Ty też już wiesz :> Kaśka, odbiorę jutro rano w drodze do pracy.
  7. Żaróweczki mają świecić git już teraz bo za pół roku to będę miał b7 [br]Dopisany: 10 Październik 2007, 23:07 _________________________________________________ Pięknie brzmi ten silniczek.
  8. A 8000K nie sa szkodliwe dla lamp? Bo gdzies czytalem, ze chyba powino sie stosowac 4300K lub 5200K (cos kolo tego) Są szkodliwe. Lampy dostają po nich wysypki [br]Dopisany: 10 Październik 2007, 22:07 _________________________________________________ Te 8000K to paździochy Pokaż, pokaż te swoje żółte siuśki 4500k
  9. 8000K!!! Świecą za***iście!!! Na następnym spocie zrobie porządne foty z daleka.
  10. Do tego dziwki i kokaina! Nowa oferta Audi dla stałych klientów. Nie dostałeś folderu reklamowego? Aaaa.. bo to dopiero od nadwozia B6 dawali
  11. Nic się nie wydało Trzeba bylo śledzić dyskusję z ubiegłego tygodnia a nie tu wyskakujesz jak Filip z konopii. A co do tej "systematyczności" to gdzie mi do Wicia Ja ostatni raz w Sofii byłem chyba w 2001r na jakimś wieczorze kawalerskim kumpla BTW: Poziek, co z tym grillem? Dogadamy sie czy mam zamawiać w ASO?
  12. Hehe, no tłumacz się tłumacz! Czyli twierdzisz, że tego rodzaju przybytki spełniają w pewnym stopniu rolę edukacyjną?
  13. Czyli jako stały bywalec klubów GoGo, do której grupy byś się zaliczył Wiciu?
  14. U mnie i u Flyera są lepsze "zderzaki"
  15. U mnie to raczej o panią Bo autko to jakaś stara Mazda, chyba RX-7. Full size: No Lukas, dawaj full size swojego avatara to porównamy
  16. Ja czytałem, że nawet 60h. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tej barwy ale przekonałem się po zamontowaniu u oniaka. Zbieramy chętnych na kolejną dostawę. Na razie: ja, Lukas i wachający się LukaszR. Ktoś jeszcze reflektuje? Komplecik ~390PLN z przesyłką.
  17. Lukas, Twoj avatar tez z okładki magazynu Import Tuning?
  18. Oryginalne żarniki Osram 4300k Żarniki HID 8000k Więcej fotek tutaj: http://picasaweb.google.pl/malinowy/Zenon8000k/ Tak na prawdę na fotkach robionych z bliska nie widać wielkiej różnicy. Efekt dodatkowo zafałszowany tym, że przez nieuwagę pstryknąłem foty z różnym ISO. Pierwsza z ISO 1600 a druga z ISO 800. Natomist z odległości kilkudziesięciu metrów różnica jest kolosalna! Szkoda, że nie zdążyłem pstryknąć dobrej foty z odległości. Może następnym razem.
  19. Siema, wpadaj na spota do Promenady dzisiaj.
  20. Dzisiaj na spociku oficjalna prezentacja żarników xenonowych o barwie światła 8000k!
  21. http://wiadomosci.onet.pl/1618950,0,0,30269,przeglad.html Ciekawe czy rzeczywiście "ruszyło go sumienie" czy po prostu miał wizytę "smutnych panów". Normalnie aż strach się bać w jakim my kraju żyjemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.