Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie zapomnij kija baseballowego do tych negocjacji bo do kolesi żadne inne argumenty nie trafiały. Jak grochem o ścianę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjedź, ponegocjuj, ocenimy rezultaty
-
[B6 AVJ] Nowy wydech - Milltek Sport
No to do kompletu pochwal się kilkoma klipami video albo przynajmniej mp3. Chcemy usłyszeć jak brzmi!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No akurat z tym się nie zgodzę Bo jedno nie zapewnia drugiego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znam to znam
-
[B6 AKE] Moje A4
Ładna :oklaski: Napisz coś więcej o wyposażeniu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tam wydechy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo... słabo Tysiaka chyba nie dobijemy do końca roku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Zanim zadasz pytanie skorzystaj z opcji "Szukaj" Może ktoś juz odpowiedział na podobne.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
[B5 ABC] Jak przestawić licznik km ??
Hehehe.. jasne jasne
-
nasze hobby / co lubimy
Poza upiększaniem mojej A4 moje inne zainteresowania to: - Kolarstwo górskie (dosyć poważnie - około 4k km rocznie) - Nurkowanie (advanced SSI) - Sporty związane z deską (snowboarding, windsurfing, wakeboarding) - Grafika komputerowa (od dawien dawna) - Fotografia (od niedawna - Rozwiązania dla inteligentnego domu - Modelarstwo RC - Enologia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Blue city, arkadia, ikea janki tez maja podziemne garaze A poprzedniej zimy gdzie robiliscie spoty?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja pier**le, mam alternatywę dla "Włatcóf móch". Oglądajcie na TVNie we wtorki "Jaja ze stali" o 23:30. Angole są pojebani! Program jeszcze trwa!
-
[B6 AWX] swiecace kontrolki od ukł. hamulcowego
Bo nie płaci się za "uderzenie młotkiem tylko za to, że ktoś wie gdzie tym młotkiem uderzyć" Prawdę mówiąc to i tak byłem zadowolony. Myślałem, że uszkodzenie hamulców jest poważniejsze bo sprawdziłem stan klockow, tarcz, plynu hamulcowego i wszystko niby było OK a kontrolka nadal świeciła.
-
[B6 AWX] swiecace kontrolki od ukł. hamulcowego
Mi tez wyskakiwala ikonka Bremsen na FISie od czasu do czasu. Klocki mialy okolo 10tys w miare spokojnej jazdy. Plynu hamulcowego tez bylo wystarczajaco. Myslalem, ze cos z elektronika. Pojechalem wiec do ASO i okazalo sie, ze przetarl sie kabelek biegnacy od klocka do czujnika Wzieli za diagnoze i regeneracje 100PLN.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj standardowo w Promenadzie?
-
[B7] Końcówki wydechów
Ja w sumie też czekałem 1.5tyg na wolny termin ale dotrzymali słowa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie. Również ten na tylnym siedzeniu Nie "również" ale przede wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poza estetyką względy czysto praktyczne. Po prostu nie chcę żeby było widać ładunek.
-
[B7] Końcówki wydechów
A tutaj masz moje B6 robione u tych samych kolesi przy czym u mnie końcowki wystają o jakieś 1.5cm dalej niż u oniaka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehe.. było ciężko, ale się udało BTW: Widzieliście ten ad? Może któryś z Was się skusi, zachęcam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16393.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa.. tzw. zdjęcia rozwodowe należy szybko poddać cenzurze Ostatnio zerknęła mi przez ramię na wątek, w którym pytano się mnie "jak tam E?" Sam się długo zastanawiałem o co chodzi i kto to jest tajemnicza "E" Dopiero po chwili wpadłem na to, że chodzi o płyty z oprogramowaniem Elsa
-
[B6] przyciemnianie szyb
Bardzo przepraszam, że się wtrącę, ale aż oczy pieką jak się czyta tekst z taką ilością błędów Uprzejmie proszę o szacunek dla czytających i przyłożenie się w przyszłości do ortografii w stopniu minimalnym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z czego 2 w bikini lub bez