Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Uuuu... za zimno juz na takie imprezy chyba
  2. Nie pal już więcej tego świństwa Wiciu.
  3. Głodnemu chleb ba myśli 69 w astrologii symbolizuje znak raka.
  4. Wypraszam sobie!
  5. Poszedł za 320EUR Ja przestałem licytować jak cena przekroczyła 270EUR.
  6. Ty lepiej napisz gdzie upolować TV tuner do RNS-E. Jestem w stanie zapłacić każde piniendze! Na aukcjach posucha od dłuższego czasu
  7. Sesja na poziomie. Ładna kompozycja i kadrowanie. Pozazdrościć autka i modelki :oklaski: Szkoda tylko, że taka poważna Mogłaby się chociaż raz uśmiechnąć. No ale może taki był zamysł autora. Polecam zajrzeć na stronę fotografa Kamila Wolskiego http://fotografia.bydgoszcz.pl/ Można obejrzeć więcej fotek. Zarówno aut jak i Wiktorii
  8. Fajny pomysł, widziałem kilka takich rezań na audizine i wygląda miodnie :th:
  9. Zobacz na fele z galerii z mojego podpisu. To jest model Mam Nuvolari. Jest też wersja z czarnym malowaniem. http://cgi.ebay.de/S-Line-Nuvolari-Alufegen-Felgen-A3-A4-A6-A8-TT-GOLF-EOS_W0QQitemZ110176193386QQihZ001QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Może ciekawie wyglądać na Twoim autku.
  10. Nudy jak zwykle i nie miałem od kogo sępić szlugów
  11. Siema! Wpadaj na spocik do Promenady. Każdy wtorek o 19:00, przedostatnie piętro parkingu.
  12. Zgadzam się z Flyer-em. Felgi troche retro, jakby z innej epoki :-) Poza tym autko piękne.
  13. nie zwalaj na innych... no!
  14. 23:30 TVN - jaja ze stali![br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:33 _________________________________________________ tęskniliśmy ;(
  15. Polecam obejrzeć do końca http://pl.youtube.com/watch?v=HNAmZPgcBzU
  16. kierowców ci u nas dostatek
  17. Tak, od razu leżaczki [...] + stoliczek, parasol, grill, krate browca...
  18. Popieram, też zauważyłem na moim autku dwie ryski.
  19. malik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    LSD nie występuje w postaci tabletek.
  20. Za ładna pogoda żeby siedzieć przy kompie
  21. Hehe.. czyli jednak powoli się przekonujesz do ciemnych szybek Proszszsz... przód przyciemniony o 30%, tył 60% Enjoy
  22. 2.5l TDI V6, zaraz po wyczyszczeniu
  23. No rormalnie święto Żółw w końcu coś wyrezał u siebie. Trzeba to uczcić. To kiedy robisz imprezę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.