Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uuuu... za zimno juz na takie imprezy chyba
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie pal już więcej tego świństwa Wiciu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Głodnemu chleb ba myśli 69 w astrologii symbolizuje znak raka.
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Wypraszam sobie!
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Poszedł za 320EUR Ja przestałem licytować jak cena przekroczyła 270EUR.
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Ty lepiej napisz gdzie upolować TV tuner do RNS-E. Jestem w stanie zapłacić każde piniendze! Na aukcjach posucha od dłuższego czasu
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Sesja na poziomie. Ładna kompozycja i kadrowanie. Pozazdrościć autka i modelki :oklaski: Szkoda tylko, że taka poważna Mogłaby się chociaż raz uśmiechnąć. No ale może taki był zamysł autora. Polecam zajrzeć na stronę fotografa Kamila Wolskiego http://fotografia.bydgoszcz.pl/ Można obejrzeć więcej fotek. Zarówno aut jak i Wiktorii
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Fajny pomysł, widziałem kilka takich rezań na audizine i wygląda miodnie :th:
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Zobacz na fele z galerii z mojego podpisu. To jest model Mam Nuvolari. Jest też wersja z czarnym malowaniem. http://cgi.ebay.de/S-Line-Nuvolari-Alufegen-Felgen-A3-A4-A6-A8-TT-GOLF-EOS_W0QQitemZ110176193386QQihZ001QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Może ciekawie wyglądać na Twoim autku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nudy jak zwykle i nie miałem od kogo sępić szlugów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema! Wpadaj na spocik do Promenady. Każdy wtorek o 19:00, przedostatnie piętro parkingu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema!
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Zgadzam się z Flyer-em. Felgi troche retro, jakby z innej epoki :-) Poza tym autko piękne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie zwalaj na innych... no!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
23:30 TVN - jaja ze stali![br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:33 _________________________________________________ tęskniliśmy ;(
-
Myjnia za 5000GBP :)
Polecam obejrzeć do końca http://pl.youtube.com/watch?v=HNAmZPgcBzU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kierowców ci u nas dostatek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, od razu leżaczki [...] + stoliczek, parasol, grill, krate browca...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Popieram, też zauważyłem na moim autku dwie ryski.
-
Strefa Śmiechu
LSD nie występuje w postaci tabletek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za ładna pogoda żeby siedzieć przy kompie
-
Przyciemniane szyby - GALERIA
Hehe.. czyli jednak powoli się przekonujesz do ciemnych szybek Proszszsz... przód przyciemniony o 30%, tył 60% Enjoy
-
Użytkownicy pokażcie swoje silniki
2.5l TDI V6, zaraz po wyczyszczeniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No rormalnie święto Żółw w końcu coś wyrezał u siebie. Trzeba to uczcić. To kiedy robisz imprezę?