Treść opublikowana przez malik
-
[A4 2002 r.] Problem z wycieraczkami - jak zdemont podszybie
Jak juz porywacie się na zmianę ramion to bardzo zachęcam do zamontowania od razu tzw. AeroWipers. Są to ramiona i pióra montowane standardowo w B6 od 2004r. Są cichsze, lepiej zbierają wodę i nie mają problemu z odchodzącą farbą. Link do kompleciku: https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1546dbd4bdd825b/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0040_Exterior/0016_Aero+wipers+B6+only/product_overview.shopscript I instrukcja wymiany: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=142777
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale proszę Cie, no prosze!!!...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przepraszam, ale spasuję tym razem (o ile mogłem uważać się za zaproszonego ). Niestety mam gości w weekend i muszę trzymać fason
-
Pytanie dot. rowerów
- Nie kupisz nic profesjonalnego za 1000PLN. Zawodowcy (Włoszczowska, Szafraniec, Galiński) jeżdżą na sprzęcie za grubo ponad 20 tys PLN - Za 1000PLN nie kupisz również roweru lekkiego. Waga na którą możesz liczyć przy tego typu budżecie to około 15kg. - Dobrze, że rozważasz kupno roweru pod koniec sezonu. Na pewno uda Ci się trafić na duże obniżki cen w związku z wyprzedażami jesiennymi. Ceny mogą byc niższe nawet o 40% w stosunku do tych z początku sezonu. Niestety wybór modeli może być ograniczony. - Dobrze, że nie bierzesz pod uwagę supermarketów. To co tam jest sprzedawane powinno być nazwane sprzętem "roweropodobnym". Po pierwsze musisz zadać sobie pytanie do czego Ci będzie potrzeby ten rower. Jeśli tylko do jazdy po parku czy po ścieżkach rowerowych w mieście rower rzeczywiście nie musi mieć żadnej amortyzacji, nie musi być lekki i posiadać osprzętu z wyższych grup. Ale w tym przypadku zalecałbym raczej rower trekkingowy albo po prostu miejski. Bez problemu zmieścisz się w budżecie 1000PLN. Jeśli jednak zamierzasz pokonywać choćby niewielkie wzniesienia i jeździć w odrobinę trudniejszym terenie konieczny będzie precyzyjnieszy osprzęt. Tylna przeżutka powinna mieć przynajmniej 8 przełożeń i pochodzić z grupy Shimano Deore lub Sram 7. Pozwoli Ci to na w miarę szybką i bezproblemową zmianę przełożeń. Wszystko co poniżej zaczyna szwankować w trudniejszym terenie i wymaga ciągłej regulacji. Przydałby się również chociaz przedni amortyzator ale przy budżecie 1000PLN amortyzatory dodawane do rowerów to tylko "atrapy". Albo będziesz musiał zwiększyć budżet żeby kupić rower z amortyzatorem typu Roxk Shox Judy (absolutne minimum jeśli chodzi o amortyzację przednią) albo kuppic rower z tzw. "potencjałem na rozbudowę" czyli na razie ze sztywnym widelcem przednim i planem zakupu amortyzatora w przyszłości. Absolutnie zapomnij o tylnym amortyzatorze. Rowery z dobrą tylna amortyzacją zaczynają się od 4 tys PLN. Kupno roweru używanego jest dobrym pomysłem. Na pewno można ustrzelić okazję. Ale, żeby wybrać coś z allegro czy z giełdy trzeba się trochę znać na sprzęcie. Poza tym zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że trafisz na sprzęt kradziony.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jednak odpadam. W poniedziałek- szkoła Trzeba w końcu tą podstawówkę kiedyś skończyć. Nie Wiciu?
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Adam wpadnij na spota we wtorek to zrobię porządną fote na długim czasie ze statywu.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Dzięki za słowa uznania. Gratuluje zakupu i witam w klubie. Zastanów się jednak czy na pewno chcesz czytać to forum bo niewątpliwie popadniesz w nałóg rezania. Sam będziesz zdziwiony jak szybko zaczniesz rozważać modyfikacje, o których wczoraj jeszcze nawet nie myślałeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no sympatyczny chlopak ale cos slabe dni ma chyba ostatnio. Jakis zgryzliwy. Przyjebal mi w watku z plazmami tez Moze zona go bije czy cos. Wierze jednak, ze mu przejdzie i wrocimy do merytorycznej dyskusji
-
[B7] Obnizenie sugestie
No i widzisz oniak, wyszliśmy na cieniasów bez kasy hehehehe
-
[B6 AVJ] Nowy wydech - Milltek Sport
Koksik :th: Wydech Milteca to jedna z pierwszych modyfikacji zalecanych do S4 na audizine Widzę, że nie tylko do S4 Czy możesz napisać gdzie zamawiałeś i jakie są koszty takiej modyfikacji? Wydech + przesyłka + montaż? Jeśli nie chcesz pisać publicznie wrzuć na PW.
-
Plazma PANASONIC TH-42PV7 - zakup kontrolowany ;)
Czy dla ciebie bycie największym producentem EKRANÓW, jednoznaczne z produkowaniem najlepszych jakościowo Plazm i LCD ??? Jak tak to gratuluję wiedzy. Nie, absolutnie tak nie twierdze. Jedynie przytaczam fakt, ze te dwie firmy polaczyly sily. A dla mnie Sony od wielu lat jest liderem jesli chodzi o jakosc. Dlatego wrzucanie Samsunga do jednego worka z tanimi markami jest dla mnie niedorzeczne. Szczegolnie kiedy opinia taka plynie z ust osoby, ktora "siedzi w branzy" od 15 lat
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
No podswietlają wódkę i fajnie to wygląda. Tyle
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Musisz wyraźnie poprosić o rabat pisząc w uwagach zamówienia: Zniżka dla klubu Audi A4 Ja przy jednym zamówieniu zapomniałem dopisać (myśląc, że mają mnie już w bazie jako klubowicza A4) i nie policzyli zniżki. Jednak obiecali zwrócić kaskę wraz z następnym zamówieniem co też uczynili. Pełna kulturka.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Zaledwie 3 dni po zlocie a ci juz opatentowali nasz pomysl: http://gizmodo.com/gadgets/get-lit/leds-hidden-in-corks-light-up-booze-bottles-to-eerie-effect-294366.php
-
Plazma PANASONIC TH-42PV7 - zakup kontrolowany ;)
Ciekawe, siedzisz w tej branzy od 15 lat i nie wiesz ze 3 lata temu Samsung zawiazal z Sony konsorcjum S-LCD, pobudowali pare fabryk w Korei i w tej chwili sa najwiekszym producentem ekranow plazmowych i LCD na swiecie. http://en.wikipedia.org/wiki/S-LCD Jesli chodzi o ekrany to Samsung i Sony to to samo i wydaje mi sie, ze trzymaja niezla jakosc. No chyba, ze twierdzisz ze Sony to shit Co do wyboru ekranu odsylam raczej na fora specjalistyczne typu: http://hdtvpolska.com/ Mozna dowiedziec sie tam wiecej o tym na co zwrocic uwage przy kupnie tv. Ja przerabialem temat 3 lata temu kiedy kupowalem swoja plazme. Teraz na pewno duzo sie zmienilo a tam znajdziecie aktualne informacje. Ostatnia strona, ktora polecam to http://plazma-lcd-fakty.pl/ Szczegolnie dla tych, ktorzy "zachłysnęli" się LCD i twierdzą jak bardzo ekrany wykonane w tej technologii przewyższają plazmy. Aha, oczywiście nie pracuję ani dla Sony ani Samsunga ani żadnego koncernu elektronicznego [br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 15:39 _________________________________________________ ale to nie sa LCD... A dlaczego nie? Proszę bardzo 100" LCD http://www.engadget.com/2006/03/08/lg-philips-unveils-100-inch-lcd-display/[br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 15:54 _________________________________________________ Oczywiście, że ceny polecą w dół. Jak sobie przypomnę ile płaciłem za moją plazme 3 lata temu to szlag mnie trafia Ale zadając sobie pytanie czy bym poczekał, odpowiadam - Nie! Bo ci co kupowali rok przede mną płacili jeszcze więcej. Ceny zawsze będą spadać i nikt nie kupuje elektroniki jako inwestycji Bo to są najgorzej zainwestowane pieniądze i nigdy się ich nie odzyska. Trzeba mieć tego świadomość i tyle.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie jego bryka. To jakas fotka znaleziona w sieci.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Z tym przyciemnieniem wygląda trochę jak stara A6 Ja bym zostawil tak jak jest a wymienil tylko zarowki kierunkow na czyste zeby nie bylo pomaranczowej poswiaty caly czas. Na allegro znalazlem takie ktore normalnie sa srebrne a po wlaczeniu swieca na pomaranczowo (kolor wymagany przez nasze prawo). http://www.allegro.pl/item227685642_philips_silver_vision_py21w_silvervision_nowe_.html
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Widocznie 4 tyg. temu jeszcze nie bylo. A moze w HGK byly tansze. Razem z przesylka wyszlo 725PLN za komplet. W lampach byly zainstalowane wszystkie zarowki (nie tylko LEDy). Pelne plug&play.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
W końcu przyszły długo oczekiwane lampy z Hong Kongu. Od razu postanowiliśmy je zamontować w autku Adamoo. Link do aukcji na ebay.com: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Audi-A4-S4-B6-Euro-LED-Tail-Lights-Lamp-02-05-KTL177_W0QQitemZ280147297483QQcmdZViewItem?hash=item280147297483 Poniżej fotostory z montażu Najpierw trzeba zdemontować stare lampy Lampy trzymają się na zatrzaskach i tylko jednej śrubie odkręcanej od wewnątrz Pusty "oczodół" Podłączanie kostki z wiązką przewodów. Pełna kulturka, zestaw jest całkowicie "plug & play" Teraz tylko trafić w zatrzaski i dokręcić. Malik, podaj młotek! Gotowe! Teraz montaż po drugiej stronie Prezentują się całkiem nieźle A podłączone do prądu nawet lepiej Zbliżenie Po 2 minutach padła jedna dioda Okazało się jednak, że miała niedokładnie przylegający styk. Po odgięciu blaszek wszystko wróciło do normy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaki qrva ręcznik? Frotte? Jaśniej proszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mam pojęcia o sprzecie CB. Ale jakbym chciał prosty zestaw, zasilany z zapalniczki, ktory latwo przekladac pomiedzy autami to co bys proponowal?
-
[B7] Obnizenie sugestie
Poppieram głosy oniaka i miro_x. Też mam u siebie zamontowane tylko sprężynki Weitec -30. Nie zauważyłem spadku komfortu a na zakrętach zawieszenie fajnie się usztywnia. Przed obniżeniem zawiechy mmiałem akurat przegląd techniczny. Stan amorków 70% przód, 80% tył. Dam znać przy następnym przeglądzie (czerwiec 2008) czy po roku użytkowania montaż samych sprężyn odbił się na zużyciu amortyzatorów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I spisali numery rejestracyjne
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Wpadnij w koncu na spota i siem zobaczy. Nie widzielismy Cie juz ze 3 miesiace.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
LukaszR, slyszalem ze odkryliscie u Ciebie w bryce BT i ze nie dziala z SonyEricssonnem. Jak chcesz to chetnie odkupie za dobra cene BT oczywiscie a nie SonyEricssona.