Treść opublikowana przez malik
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
To nie do pomyslenia!!!
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Tak, więcej informacji na ten temat przeczytasz na początku tego wątku. Generalnie nie polecam miejsca w którym robiłem tą przeróbkę bo niekompetencja lakiernika była porażająca!!! Wydłubał mi dwa czujniki parktronik myśląc że to zaślepki od śrubek mocujących zderzak.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee tam, prawy górny róg każdego posta. Przycisk "cytuj"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, Vegatuners z Klaudynu dają radę A i ubawisz sie setnie. Rób foty!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o Norbi nauczył się cytować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zagailem, bo Orlen mie wkurzyl dawno temu i omijam go z daleka(nie tankowalem tam co najmniej rok). Ale moze znowu warto mu zaufac.... skoro Twoj BKN zapitala Mozesz sie wkurzac ale prawda jest taka, ze jedyne paliwo importowane do Polski to Shell V-Power Racing. A cala reszta brana jest z hurtowni Orlenu. I niewazne czy to Neste, czy Statoil czy jakakolwiek inna stacja. Wszystkie maja paliwo z Orlenu Roznice w cenie wynikaja z marketingu oraz z tego ze paliwo "rozwarstwia" sie w zbiornikach. Najlepsze gromadzi sie na gorze (to trafia na stacje Orlenu) a zlewki z dna leca na Neste i stacje hipermarketowe. Co do tego czy na Orlenie wybierac paliwa ze znakiem Verva czy najzwyklejsze to niech Oniak opowie historie z hamowni
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Jasne że potrzebuję! Cała ekipa warszawska czeka na te płyty no to git, miało być 3DVD rzecz jasna [pre_pl]
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
No właśnie, coś chyba zapomniałaś a ja nie zauważyłem, że uaktualniłaś wątek. Spokz, na zlocie zrobimy sesje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwazaj zeby Ci parktronikow nie wydlubali srubokretem tak jak mi.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Heh.. no w sumie dobrze, że nie będzie śniegu
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Fotograf? No może za dużo powiedziane Tak sobie po prostu pstrykam. A zboczony? Hehe.. to zależy Biorę sprzęt na zlocik i mogę cykać foty. Już zapowiedziałem sesję tzw. rolling shots. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=154704 Tylko muszę mieć trzeźwą ekipę około 19:00 albo o 4:00 rano. Wtedy i tylko wtedy jest odpowiednie światło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biere.. no to załatwione.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No raczej nie, bo Lukaszr nie jedzie na zlot ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( No chyba że Wam się jescze uda go przekonać Hmmm.. muszę doprecyzowac. Chodzi o to, że Flyer z LukaszemR też montowali lampy BiXenonowe w weekend. Cała historia tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14125.msg185770.html#msg185770
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra, na zlocie ocenimy jakoś Waszego montażu z LukaszemR Końcówka śrubokręta nadal grzechocze w trybach? [br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 13:47 _________________________________________________ Bralem od nich tylni zderzak. Mial byc nowy, a okazal sie nieco porysowany... I tak się zawsze maluje. No ale fakt, relingów nie pomaluję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Phi... tańsze znalazłem http://allegro.pl/item224255954_relingi_srebrne_audi_a4.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ehhh.... koszty mnie trochę przerażają. Chyba jednak daruję sobię. Sprzedam obecną niuńkę i dopiero wtedy będę szukał B7-ki już z Chciałem się pochwalić fotką z dzisiejszej sesji. Wyjątkowo mi się udała- zmiana xenon na bixenon
Bixenon wyrezany Obiecana fotka- [B4 TDI] - moja ex-Audica .....
Fajnie, będę miał do niej kilka pytań na zlocie. Pozwolisz chyba?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na zime czekam- Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Zmiana tunelu na wersje bez uchwytu, zmiana listew na alu lub carbon, wieksze fele, gleba, usuniecie oznaczen, zmiana wydechu... no troche tego rezania bedzie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem, tez o tym myślę- Poszaleć audi po jeziorze :)
Nawigacja wyraźnie pokazuje środek jeziora http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=119985- Obniżanie auta VAGiem :)
Człowiek męczy się z doborem sprężynek i amortyzatorów a tutaj proszę: obniżenie autka za pomocą VAG-a http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=115499 Niestety to działa tylko w A8- Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
No to nie jestem sama Możemy sie jakoś zgadać i razem śmigać, tylko ja za Twoim 2.5 163PS mogę nie nadążyć. Jestem świeżo po programie u Rogala i to będzie moja pierwsza dłuższa traska No nie wiem czy sie będę potrafił powstrzymać przed depnięciem ale najwyżej umówimy się, że będę po prostu na Ciebie czekał Ew. zapraszam do środka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.