Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba udoskonalic ich polaczenie ze stykami. Pewnie wystarczy odgiac blaszki bo lutowanie to przesada. Chociaz najpewniejsze. Ja gory bym nie przyciemnial, ale zmienil zarowke kierunkowaskazu na czysta. Sa takie, ktore normalnie sa bezbarwne ale po wlaczeniu swieca na pomaranczowo (kolor wymagany przez nasze prawo). Mam zamiar wstawic takie u siebie z przodu zeby pozbyc sie efektu sadzonego jajka w kierunkach (srodek pomaranczowy a otoczka biala).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nowe lampy LED Adasia. W końcu przyszły długo oczekiwane lampy z Hong Kongu. Od razu postanowiliśmy je wyrezać Poniżej fotka poglądowa oraz link do pełnego Fotostory. Zapraszam! http://picasaweb.google.com/malinowy/LedyAdama <-- click!
-
[B6] przyciemnianie szyb
Uwierz mi, na pewno nie chcesz tego robic samemu.
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
No, biorac pod uwage, ze juz prawie bylo ciemno, i ze nadal bylem na lekkim kacu to wyszlo w miare OK Nadal musimy cyknac fotki wnetrza.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Listwy ze szczotkowanego alu, fotele, zewnetrzne plastiki w kolorze nadwozia, felgi, zawiecha -20mm. Ale i tak potencjal do rezania ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik to jest styczeń 2004 ... Heh... faktycznie. Zmylilo mnie to ze zwykle w dacie podaje sie najpierw rok oraz stara nawigacja. W aucie z 2004r powinna byc juz RNS-E.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 12:10 _________________________________________________ Chyba klona autka Flyera
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
No lipa z tym datownikiem zasra... Proponuje wogóle wylaczyc i nie uzywac opcji datownika. Nie dosc ze data szpeci fotki to jeszcze mozna sie walnac w ustawieniach i cala przydatnosc tej opcji bierze w leb. Poza tym kazda fotka jako plik cyfrowy i tak przechowuje informacje nie tylko o dacie, ale rowniez o modelu aparatu, ISO, ekspozycji, ogniskowej, przeslonie, itd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No spoko, praktycznie pelen s-line. Ale jak na auto z 2001r to przebieg cos podejrzany. Poza tym ja bym polowal jednak na czarne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie dzis wyjatkowo nie bedzie.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
My w skandynawii lubimy proste rozwiazania.... jak pijemy to fiii...
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Kurde, za pierwszym razem przeczytałem "dresiarskie". Stary już jestem i oczy już nie te
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Uuuuu... "troche" przegiales
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To teraz obstawiamy ile u Malika :> Allleeeee o cooooo chooodzi? Poranny rozruch mój czy mojej bryki? Mi wystarcza RedBull za 6PLN i dwa Panadole za 1.5PLN
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Jak to nie bylo? Od piatku popoludnia do niedzieli rano stal wlaczony moj Access Point z karta GSM 3G Trzeba bylo tylko zapytac o haslo WEP
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Heh.. żebyś wiedział. Sam się dziwię, że cokolwiek widać na fotce grupowej bo była robiona prosto pod światło. Wogóle tak średni zadowolony jestem z tych fotek Następnym razem będzie lepiej [br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 00:00 _________________________________________________ Oooo... tego nie autoryzowałem
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Dobra, mialem kisic link i dawac tylko na PW bo nie chcialo mi sie rejestracji wycinać. Ale widze, że inni też nie wycinają więc wrzucam link "free for all" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7418.new.html#new Miłego oglądania. Foty nieprzebrane.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Taktuś, masz źle ustawiony datownik w aparacie. Walnął się dokładnie o 2 dni i 20 godzin
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Juz powinno byc OK.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
V-max, ktore wycisnalem z mojego auta to 225km/h. Na nowym odcinku autostrady do Poznania. Byly bardzo dobre warunki i wlasnie minalem policyjnego passata, ktory na poboczu zlapal jakiegos sciganta, wiec postanowilem sprawdzic autko. Wytrzymalem jednak przy tej predkosci tylko kilkanascie sekund To bylo prawie rok temu i przed modyfikacja programu. Podejrzewam ze teraz moze byc kilka km wiecej, ale niewiele.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestes drugi w kolejce....ja bylam pierwsza Luzik Umyjcie autka i coś będziemy modzić :th: Pstryk! Pstryk! Pstryk!
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
No wlasnie to badziewie zaserwowal nam w promenadzie ostatnio. Wytrzymalismy 30s.
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Ty juz moze nie puszczaj nam zadnych swoich "hiciorów".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To gdzie dokladnie jest to spotkanie o 12:00? Pod makiem w stronę Łomianek. Nic nie obiecuje, ale byc moze uda mi sie wyrwac wczesniej :th:
-
Instrukcja obslugi
Chyba nie wiesz co piszesz. Przeszedem przez 4h skanowania instrukcji do RNS-E i powiem jedno: NIGDY WIECEJ NIE PODEJME SIE CZEGOS TAKIEGO! Ale jakby co to sluze radami: jak ustawic parametry, jak przygotowac skaner zeby sie ksiazeczka nie slizgala, itd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To gdzie dokladnie jest to spotkanie o 12:00?