Treść opublikowana przez malik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
No właśnie, sterowanie DVD z poziomu navi i tzw. OEM look jest kluczowe. Nie cierpie zwisających kabli, poprzylepieanych czujek infrared i badziewnych pilocików. Instalacja ma wygladać na fabryczną. Napisz proszę na priv ile kosztuje taki zestawik (DVD + adapter). Znalazłem jakiegoś Phantoma na allegro za 330PLN ale nie wiem czy to taki jak Twój.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. nadrabiaj, nadrabiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe, Ty to potrafisz kobiecie komplement strzelić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Nieeeee, no spadłem z krzesła! Ty na prawdę myślałaś, że my o spotach piszemy? :polew:[br] [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 16:07 _________________________________________________ Chyba by Ci się jednak tam nie podobało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I słusznie. Też się zrywam, koniec tej harówy na dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka Kasiu, ale my nie piszemy o bibliotece :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh, to widzę, że kolega to stały bywalec. Dorobiłeś się już jakiejś zniżki czy karty klubowej? A te panie przychodzą tam same w charakterze "gości" czy w męskim towarzystwie? Jak przychodzą same do takiego lokalu to w sumie różnie można to interpretować.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee, wątpię. W takich miejscach to jednak musi być rotacja i tzw. "świeże mięcho"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Instalacja kratki od S4 w dolnej ramce S-line. Koleś z audizine to wyrezał jako pierwszy. Roboty jest z tym na maksa. Nic nie pasuje, trzeba ciąć dremelem, szlifować i skręcać na blachowkręty Ale efekt spoko:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe, to stały punkt programu pielgrzymek do Wawy Kuuuurde, nie byłem tam caaaałą wieczność. Pewnie dużo się zmieniło i ekipa wymieniona kilka razy :drool:[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 14:47 _________________________________________________ No, wszyscy w robocie. Zacharowują się, flaki sobie wypruwają, padają na pysk ze zmęczenia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiem wiem, w tym kraju usuwa się za mówienie niewygodnej prawdy :polew: Prawda Im Szkodzi ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to co? Próbujemy Carefour w najbliższy wtorek?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Wpadaj na spoty w Pomenadzie. Każdy wtorek o 19:00, przedostatnie piętro parkingu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zachód vs Wschód BTW: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_j%C4%99zykowy Dzięki Kasiu za zwrócenie uwagi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przenoszą się na "tę" lepszą stronę Wisły [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 11:46 _________________________________________________ Dawaj fotę całego przodu autka!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka, a Ty masz nawigację w B5?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie tutaj http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=warszawa%2C+carefour&Submit.x=0&Submit.y=0&long=20.9312096&lat=52.2635656&type=2&scale=3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Parking? No nie mów, że nie wiesz co to jest parking
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O właśnie, zapomniałem o tych miejscach. Chyba najbardziej "Promenadopodobny" jeśli chodzi o warunki byłby parking Carefour. BTW: Lukas, wyrezałeś już ten grill? Pochwal sie fotkami!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK, ale może w ramach równowagi przeniesiemy się teraz na "tą" stronę Wisły skoro tyle czasu spotykaliśmy się po "tamtej" stronie Blue City, Arkadia, Wola Park, Fort Wola czekają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może by poszukać czegoś po tej stronie Wisły większość z nas jest chyba z tej strony, o ile sie nie mylę? "Po tej" znaczy po której? Dla mnie Wola jest "tą" stroną Wisły. Praga jest "tamtą"
-
jaki program photo shop??
Photoshop?
-
Strefa Śmiechu
strone wcześniej to było , i nawet potem spec malik pisał że nie ma LCD w tabletkach LSD
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała! :th: